Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


http://new.roxy.cz/beta/?scene=home#event_detail?idi=0&ide=142&page=1&month=5&year=2010&d=3&date=17.

Květnové Flow a další hvězdný host! Sascha Funke, člen stáje B Pitch Control

Opravdová lahůdka na květnovém Flow! Sascha Funke, člen stáje B Pitch Control a zcela jistě jedna z nejprogresivnějších postav na současné německé scéně. Kdo by si nevzpomněl na březnového Berlin Calling hrdinu Paula Kalkbrennera, Saschova blízkého spolupracovníka a kamaráda. Tak blízkého, že jako jediný dostal šanci přispět na soundtrack k filmu Berlin Calling. Každý milovník kvalitní elektroniky zaplesá, vzpomene-li si na jeho opus z roku 2008 Mango...

Sascha Funke-Mango Live

Sascha Funke-We are facing the sunNa začátku 90. let, odkojen euro dance popem, se Sascha poprvé prostřednictvím Marushina pořadu Rave Satellite dostává k technu a je ohromen. V zápětí kupuje svoji první techno nahrávku – od koho jiného než od legendárních Underground Resistance.

Atmosféru techno parties poprvé ochutná v roce 1993 v berlínském klubu Wahlfisch a je tak ohromen, že hned o rok později se ve východním Berlíně pouští do vlastních večerů. Po roli promotéra ochutná i roli dje, první desky na jeho gramofonech v klubu jsou tranceové.

O začátku opravdové kariéry však můžeme mluvit teprve v roce 1997. kdy se Funke stává rezidentem v klubech Discount a so36. Dalším logickým postupem je o rok později studiová práce, nejdříve na vypůjčeném vybavení a ve společném studiu, světe div se, s Paulem Kalkbrennerem.

Postupem času se oba čím dál více prosazují, postupně nakupují vlastní studiové vybavení a pracují na vlastním zvuku. Zlom přichází ve chvíli, kdy o tvorbu obou projeví zájem nejlepší německé labely současnosti B Pitch Control a Kompakt, s první pak oba pevně spojí svoji tvorbu.

Sascha na B Pitch Control v roce 2003 vydává svoji dlouhohrající prvotinu Bravo a nikdo nepochybuje o tom, že se jedná o největší talent celé stáje. Následuje celá řada nabídek na remixy, za všechny zmiňme A. Kowalskiho nebo Kompakt 100. Předloni vyšla netrpělivě očekávaná deska Mango, na níž Sascha potvrdil, že nové nápady mu rozhodně nedochází. Mango figurovalo v mnoha žebříčcích za rok 2008, u nás třeba u Josefa Sedloně nebo Romana Raie, a právě titulní skladba z desky to dotáhla až na soundtrack k filmu Berlin Calling.

Sascha nezahálel ani na poli dje – do diáře si napsal všechny možné evropské štace, ve všech berlínských klubech byl a je jako doma, má za sebou míchané kompilace Boogybytes 02 a Watergate 02. V legendárním klubu Watergate je zároveň rezidentem. Letos ho čekají hraní na těch nejlepších evropských festivalech - Melt (s Ellen Alien), Sonar a samozřejmě Ibiza. Co dodat? Pokud chcete být v obraze, co se děje na německé scéně, nesmíte 22.5. na Flow chybět.

special guest dj:
Sascha Funke (B Pitch Control) (GER) (http://www.myspace.com/saschafunke)

resident dj:
Roman Rai (CZ) (http://http://www.myspace.com/romanrai)
Fatty M (CZ) (http://http://www.myspace.com/djfattym)

vj:
J.T.R. /Phase (CZ) (http://http://www.myspace.com/jtrphase)
Deja /Phase (CZ) (http://http://www.myspace.com/dejavj)
Pexi /Phase (CZ) (http://http://www.myspace.com/pexivj)

Uvádí Roxy Promotion
Tickets: Vstup: předprodej 150 czk, na místě 200 czk

PSYKUK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NECRON --- 14:08:04 23.5.2010
podle me to bylo naprosto skvele! nejlepsi set, jaky jsem v roxy slysel za posledni 3 roky? doufam, ze to je jen zacatek a konecne se tu zacnou vozit dobre veci like this. co tam predvadel zase rai a fatty m to byla extra mrdka - bezducha klepacka kobercu a jeste 133 bpm :-(
doufam, ze kdyz videli tedka saschu, tak si to vezmou k srdci ;-)
PSYKUK --- 15:03:32 17.5.2010
PSYKUK --- 15:02:33 17.5.2010
set rezidenta romana rai:

http://www.solstice-records.com/audio/roman_rai_flowing002.mp3

ROMAN RAI - FLOWING 002
# 1. CHAIM - LOCATIONS
# 2. KING ROC, DIMITRI NAKOV - JARDIN NIGHTS
# 3. ANTE PERRY, OLIVIER GREGOIRE - IAM SO
# 4. TIL VON SEIN -- SUNDOWN - DYED SOUNDROOM AND SHONKY REMIX
# 5. SUPERLOUNGE, ALEX NIGEMANN - CHIP CHIP
# 6. OXIA, NICOLASS MASSEYEFF - KEEP THE DRUMS
# 7. MAYA, JANE COLES - FULL SWING
# 8. LUNA CITY EXPRESS - DIAMONDS AND PEARLS - MATHIAS KADEN REMIX
# 9. ROMAN RAI - FORGIVE ME FATHER FOR
# 10. CORRIE AND GRUNBOX - BULLY TRASH
# 11. RADIOSLAVE - I DONT NEED A CURE FOR THIS
# 12. FOG AGARA - PALMAFLAVA - MENDO REMIX
# 13. SIS - BREAKDOWN