Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.techno.cz/party/65751/lucky-lucaso-uwa-slavi-jiz-tuto-stredu-spolecneho-vyroci-10.-let-za

10 let registrovaneho partnerství nejslavnejšich českych
DJů UWA & LUCKY LUCASO
-start 21.h
-vstup zadarmo
-uwitací drink
-djs Uwa, Lucky Lucas

Oficiální tz: LUCKY LUCASO & UWA SLAVÍ JIŽ TUTO STŘEDU SPOLEČNÉ VÝROČÍ 10. LET ZA DJDECKEM!

Originální mejdan ve velkém stylu, který tu chyběl! A je to tady! Pražský Karlín se ve středu odbitím 21h stáne svědkem dosud zde nevídaného rnočního dění soustředěného kolem Teatro Music Clubu. Že jste o něm ještě neslyšeli? Pak ani není lepšího načasování než naplánovat první návštěvu právě na zítra, kdy se v prostorách Karlínského divadla otevře klubová brána jednomu z dalších nezapomenutelných večírků z dílny The Kaos Boys.
Tato dvojice djských protikladů-bavičů a buřičů se těší, díky ojedinělému přístupu a originální show, pozornosti clubberů po celé ČR již neskutečných 10. let. A samozřejmě i přitahuje pozornost napříč mediální svérou a staly se fenoménem, o kterém nikdy neslyšel jen málokdo. Daň za popularitu z řad škarohlídů se ovšem zřejmě nikdy nevyrovná přesile všech tanečníků, fandů a návštěvníků, jenž tato dvojice také zvedá ze židle, jen v tom nejlepším slova smyslu, a proto je rozhodně je připravit, že ještě chvíli ze stoliček nadzvedávat budou.

Jejich párty vždy předznamenávají, že nic není nemožné a očekávat se dá naprosto cokoli – tedy od „koz na váze: až po halloweenský candrbál v luxusních prostorách klubu mezi nebem a zemí. Originální rukopis nebude samozřejmě chybět ani tentokrát, a proto se kromě vstupu zdarma a welcome drinku od sexy hostesek, můžete těšit na přehlídku Plavky&Kůže v podání těch nejpřitažlivějších českých miss, jakož i protekčního spratka Novotného.

Rozhodně zajímavé bude půlnoční překvapení v podání nejúspěšnější zpěvačky x-faktor u- Martiny Pártlové. K tanci i poslechu se za mixákem po celý večer budou střídat oslavenci(a oslavovaní)+DJ Robin. A na unavené zde bude připraveny speciální taxi / z OdvozAut.cz /s cenou 200kc do 10km

A POZOR – NEPŘEHLÉDNĚTE:
Tuningový sraz všech vytuňěnců. Dress Code: Zákaz vstupu v oblečení: Kenvelo, New Yorker, Terranova a falešných kopiích značek zvučných jmen. Párty se koná za mediální účasti TOP STAR-TV PRIMA, Boom tv, Stream, Super cz a časopiusu SPY. Takže dámy a pánové, ve středu v Teatro Music Clubu na značkách!

SCION
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.