Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=111883108846845

Legendární klubová house party Studia 54 přichází exklusivně do plzeňského klubu Jumper No. 28

.... Mr. Lipo ve spolupráci s MarcoS uvádí .....

Legendární klubová house party Studia 54 přichází exklusivně do plzeňského klubu Jumper No. 28

V podání těch nejlepších Djs ze Starnight teamu jako je MarcoS, Michael J & Raju .

Starnight je jedna z nejvyhledávanějších a pravidelnou akcí v klubech Mecca, Roxy a Havana Club aj. .


... 21.5. 2010 od 22hod v Jumper No. 28
(Prokopova 28, Plzeň)

http://mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=prokopova%20%2C%20plze%C5%88@sss=1@ssp=130645120_134752672_130674048_134775648@x=130663456@y=134761312@z=15

http://www.facebook.com/Jumper28cz

Těšit se můžete na special party Event, welcome present, originální interiér


Starnight - http://www.starnight.cz

Dj MarcoS
Tento osobitý DJ a zakladatel pražského after klubu Studio 54, během své dlouholeté kariéry pobavil svými zábavnými a energickými sety spoustu návštěvníků klubů, ale i velkých halových akcí a festivalů, z nichž stojí za zmínku Creamfields 2004,2009 nebo Mácháč 2008. Je promotérem legendární party Star Night (Mecca, Roxy), který je žádaný v těch nejlepších českých klubech jako jsou Duplex, Mecca, Roxy nebo Bahama Playa,Radost FX. O jeho kvalitách svědčí i hostování v Chorvatsku, Itálii(www.altromondo.com/) a na Slovensku.

Dj Michael J
V roce 2007 se učil míchat a zahrál si po pár barech, v té době hrál především elektro-house a house. V roce 2008 se seznamuje s DJ Thonicem, který mu pomáhá se zdokonalit s technikou mixu. Sám pořádá v clubu Stromoffka noc pod názvem Be Part, která se dočkala 5. dílů. Ten rok dostává možnost si zahrát na noci Groove, kterou pořádá Miquel v Hradeckém Eventu. Rok 2009 začíná pro Michaela zajímavým hraním na Slovensku v clubu Metro, kde se odehrávají 12té narozeniny akce Vibes. Po návratu se opět vrací do Hradce Králové na Groove, kde je jako hlavní host Orbith. Ve spolupráci s Thonicem a MarcoSem pořádejí noc Stranight s hostem z Italie. Na oplátku jedou hrát do Rimini do clubu Altromondo (www.altromondo.com). Ke konci roku se stává oficiálním členem Starnight týmu. Díky tomu hraje v clubu Havana, Prdel a je rezidentem after clubu Incognito. Rok 2010 začíná opět hraním na Slovensku, kde má možnost hrát vedle Ladidy a Tokyho. Je pozván do Danceradia a hraje v pořadu Clubmix, kde je i hostem dj Slick, se kterým se velmi často potkává na společném hraní.
Michael se prezentuje housem, který velmi často přepadává k techno-minimalu a se spojením energického prožití setu se stává vždy oblíbencem publika....

Dj Raju
DJ Raju působí od roku 1997 na taneční scéně zároveň jako DJ a o několik let později i jako promotér. Z menších pražských klubů se postupně přemístil do větších prostor jak v Praze, tak i mimo ni. Výjimkou již dnes nejsou ani jeho vystoupení na velkých tanečních akcích. Jeho sety jsou rozmanité, střídající nálady a různé hudební styly. Proto je také velmi těžké zařadit tohoto DJe do nějakého hudebního stylu ...
Z větší části od něj však můžeme slyšet tracky z rozmanité škály house music, progressive, breakbeatu, tech-house a v poslední době také populárního electra. Jednoznačně u něho však platí, že dopředu neuhodnete co bude hrát, ale vždycky si můžete být jistí, že se budete dobře bavit a z jeho vystoupení si zaručeně odnesete kvalitní hudební zážitek.
Kromě sólového vystupování je znám také jako polovička dua Music Madness, ve kterém společně s DJem Madmanem vystoupili v posledních letech na několika velkých akcích u nás i za hranicemi naší republiky.
V současné době je rezidentem klubu Studio54. Podílí se a je také rezidentem putovní klubové noci Studio 54 Night, dále pak společného party-projektu Milkshake s DJem Pietrosem. Slyšet jej však můžete téměř ve všech větších klubech i mimo naše hlavní město, ale i za hranicemi naší republiky, kde má svá nepravidelná hostování ve slovenských a polských podnicích.

DJLIPO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.