Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://bandzone.cz/d158noisecrew

Fetival jehož výtěžek poputuje na dobrou věc:) pořádá spolek přátel hluku Demokracie 158 a agentura sociálních služeb RES-SEF




SVITEK23
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GUISSEPPEK --- 8:36:13 23.6.2010
určitě se zúčastním, zbyde ještě nějaký místo na hraní?
SVITEK23 --- 13:49:23 8.5.2010
potvrzené kapely :

Vysoké napětí - ska punk (Vsetín) http://bandzone.cz/vysokenapeti
Thunderblood - metal core (Uničov) http://bandzone.cz/thunderblood
Empty Hall of Fame - HC punk staré školy (Libina) http://bandzone.cz/emptyhalloffame
Caracas - fastcore mlátička (Uničov) http://bandzone.cz/caracas
Kriminalität - alko crust metaličtí zhýralci (Uničov) http://bandzone.cz/kriminalitat
Los Hongos - rock,world music,dub,reggae (Svitavy, Vysoké Mýto) http://bandzone.cz/loshongos
Nullus Sum - experimental hardcore zběsilost (UB/Nivnice/Praha) http://bandzone.cz/nullussum
Šrouby - známá hardcore parta zahraje v nové sestavě (Olomouc)http://bandzone.cz/srouby
Colony - hardcore crust (Ostrava) http://bandzone.cz/colony
Burning Steps - HC punk (Most) http://bandzone.cz/burningsteps
Durchumdurch - punk alternative (Prostějov) http://bandzone.cz/durchumdurch
Neon Fox - triphop-punk (Brno) http://bandzone.cz/neonfox
Pepa Rubbish - alternative punk(ŠPK/Olomouc) http://bandzone.cz/peparubbish
Moskvič - ska/punk (Rýmařov) http://bandzone.cz/moskvic
Bessar Unggas - ska/punk (Veselí nad Moravou) http://bandzone.cz/bessarunggas
R.A.F. - punk/rock (Přerov/Prostějov) http://bandzone.cz/raf
Thalidomide - hc/punk (Praha) http://bandzone.cz/thalidomide
Dead Pope´s Compeny - rock´n´roll (Šumperk) http://bandzone.cz/deadpopescompeny
Psycho Radio - alternative/rock (Hranice) http://bandzone.cz/psychoradio


Druhá scéna
NEWSCIENTIST - UK/Praha - http://www.myspace.com/newsci
RE.SOUND CREW - Ústí nad Orlicí - http://www.resoundcrew.ic.cz/index.html
(Lalowski, Z_by_nekk, Jimmy, Krtekk)
AFARASTAFA a JOE D - Jihlava - hip hop-reggae - http://bandzone.cz/mcrastaffari
DEVYB - Squat676 - Vysoké Mýto - http://bandzone.cz/devyb
MAJKA - Kostelec nad Orlicí - Reggae - ragajungle
JAMAUBA - Rebellions - Uničov - http://www.rebellions.info/
CZENDA - Rebellions - Uničov - http://www.rebellions.info/
HANYSS - Interface - Zábřeh na Moravě - http://www.interfaceweb.cz/
BART - Demokracie158 - Svojanov - http://bandzone.cz/d158noisecrew