Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


http://zebrinak.org/

Trochu neobvyklý multižánrový festiválek na jihu Moravy s pohodovou atmosférou.

Kromě kvartetu slavného francouzského trumpetisty Erika Truffaze u nás uvidíte brilantní budapešťské kapely Erik Sumo Band feat. Erzsi Kiss a Másfél a z rakouského Bregenzu přijedou Tres Hombres. Z Československa nebudou chybět Chiki liki tu-a, Longital, Insania, David Kollar Band, Vypsaná fiXa, Dark Gamballe, Endless, Živé kvety, Lavagance, Sunset Blvd... a prostor dostane také silná jedenáctka ze Slovácka: dohromady celkem 51 kapel na 2 pódiích (více v programu). Vedle inventáře Ladi Čumby budou festivalem provázet také holky z Čokovoko.

REFALLENONE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ELECTRICFRET --- 19:32:28 30.7.2008
jj :D
REFALLENONE --- 11:40:41 29.7.2008
mě by zas domácí absint nevadil, alespoň si užiju tvoje povinnosti:))
ELECTRICFRET --- 10:02:44 29.7.2008
absonth radši ani nevidět. jinak zase odseru svoje povinnosti...
DANII_DP --- 1:30:33 29.7.2008
jak absinth?
já s nim šetřim, a hlavně už moc lidí ho se mnou nechce pít :( :D
DR0NES --- 23:08:25 28.7.2008
snad do pristiho vikendu stihnu vyrobit absint :)
MIZUKI --- 21:09:39 28.7.2008
par veci by me docela lakalo, ale asi budu brazdit v te sobe Salzu. skoda
DANII_DP --- 18:26:43 28.7.2008
prdim na slučák, jdu i v sobotu :P
MERNYT --- 0:18:22 28.7.2008
achjo.....to me ale mrzi, ze letos nebudu....kazdopadne s Čumbou bude o zabavu opet vystarano :)
REFALLENONE --- 11:27:28 27.7.2008
btw jedete někdo z Phy?
ELECTRICFRET --- 14:28:28 24.7.2008
PROGRAM & LINE-UP

PÁTEK 1.8.2008

[HLAVNÍ SCÉNA – od 16.30]
16:30 PECAN (Strážnice)
17:00 PRVNÍ HOŘE (Jičín)
17:55 FURRÉ (Brno)
18:55 SKA2TONICS (Bratislava)
20:00 DARK GAMBALLE (Vyškov)
21:15 DAVID KOLLAR BAND (Prešov)
22:45 ERIK TRUFFAZ 4TET (CH/F)
00:30 ERIK SUMO BAND FEAT. ERZSI KISS (H)
01:55 MIDI LIDI (Brno)
02:45 MILO (Praha)
04:00 ATOMIC HOT ROD (Strakonice/Brno)

[MALÁ A EXPERIMENTÁLNÍ SCÉNA – od 18.30]
18:45 HÁDRAMÁŠMÁTRÁ (Blatnice)
19:45 ENSEMBLE OPERA DIVERSA (Brno)
21:00 LIVEEVIL (Hranice na Moravě)
22:15 ŽIVÉ KVETY (Bratislava)
23:30 LIKE FOOL (Hodonín)
00:30 JINDRA HOLUBEC (Karlovice)
01:30 THE POOH (Kaplice)
02:30 UNITED CANS UNLIMITED (Praha)
03:30 JACK JACK (Trenčín)


SOBOTA 2. 8. 2008

[HLAVNÍ SCÉNA – od 10.00 hodin]
10:00 VRBOVSKÉ VŔBY (Vrbové)
11:00 HVOZD (Bratislava)
12:00 ENDLESS (Ostrava)
13:00 KLOAKA 69 (Kyjov)
14:15 NIL (Česká Třebová)
15:15 LONGITAL (Bratislava)
16:30 LANDMINE SPRING (Strakonice)
17:45 CHIKI LIKI TU-A (Prešov)
19:00 VYPSANÁ FIXA (Pardubice)
20:45 TRES HOMBRES (A)
22:15 MÁSFÉL (H)
00:00 SUNSET BLVD. (Litomyšl)
01:15 INSANIA (Brno)
02:35 LAVAGANCE (Bratislava)
03:50 JANUÁROVÉ PREKVAPENIE (Vráble)
05:00 HORŇÁCKÁ CIMBÁLOVÁ MUZIKA: KUBÍCI A SPOL. (Velká n./Veličkou)

[MALÁ A EXPERIMENTÁLNÍ SCÉNA – od 10.45 hodin]
10:45 JAKUB GROMBÍŘ (Bzenec)
11:55 BESSAR UNGGAS (Veselí nad Moravou)
12:50 ANITOKOK (Uherské Hradiště)
13:45 DIVADLO OPROTI (Bratislava)
14:30 HELEMESE (Kyjov)
15:25 ASISTAR_T (Sušice)
16:15 JAROSLAV ERIK FRIČ - autorské čtení
16:50 [che] – RADIM BABÁK a TOMÁŠ VTÍPIL (Brno)
17:50 HUGO & ZOE (Brno)
18:45 DVA (Hradec Králové)
19:55 LEALOO (Praha)
21:00 ZLODĚJI UŠÍ (Brno)
22:05 MICHAL MARIÁNEK (Praha)
23:15 ŠRAMOT (Čadca)
00:20 CHAOS IN HEAD (Uherský Brod)
01:25 LIKE SHE (Ostrava)
02:30 MASO (Brno)
03:35 EL MUERTO CEREBRO (Kyjov)


[DOPROVODNÝ PROGRAM]
autorské čtení JAROSLAVA ERIKA FRIČE (Brno), DIVADLO OPROTI (SK) zahraje hru Real Life Of Tasov, DIVADELNÍ SOUBOR ELEKTRIČTÍ ŠUHAJOVÉ zahraje hru Vytržený kábl od napětí není na hraní (o hledání jisker mezi lidmi), DIVADLO SUCHÝ KLAS zahraje hru Ekvivalent našeho soužití je nula (veselá hra o manželském štěstí), dětský koutek pro bigbítové rodiče (skákací hrad, horolezecká stěna, igráčkovské postavičky do vaší kapsičky, sladké odměny), malá projekční scéna: dokumenty TOMÁŠE ŠKRDLANTA, keramická a šperkařská dílnička, Čajovna u Sousedů, soutěže O tasovské bobříky (abstinence, výmluvnosti, pomalosti, netečnosti), moderuje Laďa Čumba a Čokovoko.