Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


www.drumselecta.cz

Čtvrté pokračování hudebné taškařice pod hvězdama s hvězdním obsazením.Drum Selecta Sobota 29. 5. 2010

Jundrov, Brno (zastávka-Vozovna Komín)

gps: 49°12'26.734"N, 16°33'49.161"E

start: 17:00. vstup: 90 (předprodej),- / 120(do 20.00),- / 150,-Drum´n´Bass, Dubstep, Breaks Stage:

Counterstrike (Algorythm, Barcode rec., JAR) L Plus (Viper, Urban Takeover rec., SK) Vile aka Solitude (UK) Junkett (2.3) X.Morph (Drumandbass.cz) mc Vaant (Umerkura.cz) Romitronic, Marcco, UfO, Spool, Kotlyk (Pohon crew)Reggae, Dub Stage:

Jahtari Riddim Force (LIVE, DE) feat. Mc Soom T (UK) on the buttons: Disrupt & Rootah, on the mic: Dressla, Medial Banana (LIVE, SK) ,Tour de Bars (LIVE) ,Jahly Soul feat. Mc Ghandi, Amma + Bam (BassSherif) Influenza (Sk), Wodnyah, Smoky2 stage,Veggefood, pizza a grilované dobroty, Koktejl Bar, Cafe, 2 Čajovny, Chilli.org, Sketa stánek, Deco, Vj Tvn Crew, Fireshow, Malí Divadlo, Stan na posezení(6x12), Fotbálek.    PIVO - 20Predprodej Brno: Sketa-Josefská 8, Těsne Vedle Příkop- 27/2a, Queens- Orlí 27, Indies- Poštovská 70/2

TULO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ORGANIC --- 11:14:44 10.6.2010
az drumselectu nebude delat cesky neumici opicak tak vsichni a vsechno bude ok. do te doby jedou vsichni proti jednomu volovi ktery nema ani organizacni nadani, neumi jednat s lidma a neumi plnit ani sve slovo, ktere nema cenu ani cerstve vysraneho ho+na. nebo ma? hhh
EFFKA --- 12:30:07 1.6.2010
btw. nejaky fotky, jsou zaznamenany? .-)
EFFKA --- 12:29:16 1.6.2010
TULO: nejaky klice hledali kluci z kapely Medial Banana, zkus se ozvat jim kdyztak
TULO --- 22:57:28 30.5.2010
nasli sa kluce celkom velky zvezok zo striebornou formulkou klucom od javy 250a okruhlym kozenym priveskom
INFLUENZA --- 16:28:38 30.5.2010
boha mordor
TULO --- 7:51:16 29.5.2010
Bohužel vážné zdravotné problémy zabránili Jahtari ridim force a speváčke Soom T v príjezdu do Brna všetkým svojím fanúšikom sa veľmy ospravedlňujú. Do poslednej chvíľe sme čakali či sa ich stav nezlepší , ale dneska my definitívne potvrdili svoju neúčasť. Namiesto nich vysúpi DAMALISTIK /ROOTS SURVIVAL/Fr spolu s lege...ndou francúzkeho reggae Mc KING KALABASH/BIG FAMILY/FRa predvedú svoju nabitú show. Mame sa na čo tešiť!
TULO --- 11:57:26 12.5.2010
Drum Selecta – jeden z prvních letošních open-airů!
Je tomu už půl roku co se konal úspěšný open-air Drum Selecta a počasí posledních dnů konečně naznačuje, že už je příhodná doba na jeho další pokračování. To se bude i tentokrát konat prakticky v centru Brna, na otevřené louce v Jundrově u řeky Svratky. V sobotu 29. května se zde tak opět rozezní na dvou pódiích hudba, jež jsou stylově rozděleny na Drum´n´Bass/Dubstep/Breakbeat stage a Reggae/Dub stage. Pojďme si přiblížit, jaké vás na nich tentokrát čeká obsazení.
I tentokrát je v dramaturgii této party zapojena Pohon crew, která má samozřejmě pod palcem stage věnovaný zlomeným stylům elektroniky. Pohon budou reprezentovat djs Kotlyk, UfO, Spool, Romitronic a Marcco, kteří si samozřejmě přizvali zajímavé hosty. Za legendární ostravskou DnB crew Dvoika.Troika přijede Junkett. Ten se však už nějakou dobu nevěnuje DnB, ale valivému soundu dubstepu. Další sázkou na jistotu je sehraná dvojice dj X.Morph & mc Vaant, kteří už mnohokrát dokázali, že patří k domácí špičce ve svém oboru. Prvním zahraničním hostem je Vile z Anglie, který momentálně tvoří dubstep pod nickem Solitude. Sice nemá na kontě mraky releasů, ale zato disponuje skvělými djskými dovednostmi, což předvede v obou zmíněných stylech. Slovenský rodák L Plus, už dávno překročil domácí hranice a patří k nejúspěšnějším středoevropským producentům. To dokazují hlavně četné releasy (třeba na Viperu za nímž stojí Futurebound), ale pochvalu mu složil i samotný Andy C! Největším lákadlem asi bude vystoupení Justina Scholtemeyera z dua Counterstrike, jež mají velkou zásluhu na tom, že se Jihoafrická republika vůbec ocitla na mapě světové DnB scény. Jejich tvorba je temná, neúprosná, někdy až brutální, ale na druhou stranu ohromuje perfektním zvukem a propracovaností. Momentálně sklízejí úspěchy s debutovým albem „Insubordination“, které je rozděleno na tři části a najdeme na něm i spolupráci s The Panacea nebo Current Value. Takže rozhodně nic pro slabé nátury!

Program druhého stage odstartuje dvojice Amma a Bam z BassSheriff crew, která stojí prakticky za všemi reggae parties v Boskovicích, kde tato parta působí. O něco progresivněší selekci new roots a dancehallu vám představí benjaminek brněnské scény dj Smoky. Místnímu publiku asi netřeba dlouze představovat člena Pawlaš Zewls dje Jahly soul, který spolu s MC Ghandim (Rebelion crew) vytváří neopakovatelné vokální pásmo, jež snad doplní i MC eL a Salix. Dj Wodnyah, vám naservíruje ty nejlepší kousky ze své produkce, proložené plackama ze zámoří. To vše kořeněno dubstepem, UK funky a zalito omáčkou z afrických kořínků. Poslední dj, který se zde představí, je v slovenský dubstepař Influenza. Poctivé reggae prokládané rock/funkovými prvky vám nabídne slovenská skupina Medial Banana z Bratislavy. Další bude neratovicko-pražská kapela Tour De Bars, jejichž vyhranost je patrná na první poslech a jedná se o jednu z největších nadějí domácí reggae scény. Nejvíce pozornosti ale na sebe nejspíš strhne německé uskupení Jahtari Riddim Force, kteří kladou důraz na 8 bitový zvuk, což je na této scéně dosti nezvyklé. Jejich celosvětový věhlas ale stále roste, což dokazují releasy na labelech po celém světě. Navíc s nimi vystoupí vokalistka Soom T z Glasgow, která Jahtari doprovází na velké části jejich tour. Od roku 1999 vydala již na 40 nahrávek s personami jako The Orb, Miss Kittin nebo Asian Dub Foundation. Rozmanitost a malebnost jejího hlasu posouvá hudbu Jahtari do nebeských výšin a utváří tak celek, na který budete dlouho vzpomínat.
Tolik tedy k line-upu, hudba však není to jediné co vás čeká na této party. Můžete se těšit na čajovnu, fotbálky nebo fireshow. Samozřejmostí je i bohatý bar, v němž nebudou chybět ani míchané koktejly. Dalším lákadlem může být i příznivá cena piva, kulatých 20 korun. No a pro hladovce nebude chybět bohatě zásobený grill nebo čestvě pečená pizza. Nemusíte se obávat ani nepřízně počasí, na něž budeme připraveni - oba stage budou zastřešeny, a vedle toho zde bude i další velký přístřešek na posezení. Více informací a podrobností najdete co nevidět na stránkách www.drumselecta.cz

Drum Selecta Open - Air
29.květen 10, Jundrov, Brno (zahrádkářská kolonie u řeky Svratky)
gps: 49°12'26.734"N, 16°33'49.161"E
start: 17:00. vstup: 90,- (předprodej) / 120,- do 20:00 / 150,- czk

Drum´n´Bass, Dubstep, Breaks Stage:
Counterstrike (Algorythm, Barcode rec., JAR) www.myspace.com/counterstrike
L Plus (Viper, Urban Takeover rec., SK) www.myspace.com/lplus
Vile aka Solitude (UK) /www.myspace.com/soliitude
Junkett (2.3) www.dvoikatroika.cz
X.Morph (Drumandbass.cz) www.drumandbass.cz
mc Vaant (Umerkura.cz) www.umerkura.cz
Romitronic, Marcco, UfO, Spool, Kotlyk (Pohon crew) www.pohon.cz
Reggae, Dub Stage:
Jahtari Riddim Force (LIVE, DE) www.myspace.com/jahtari
feat. mc Soom T (UK) www.myspace.com/mcsoomt
on the buttons: Disrupt & Rootah, on the mic: Dressla
Medial Banana (LIVE, SK) www.bandzone.cz/medialbanana
Tour de Bars (LIVE) www.bandzone.cz/tourdebars
Influenza (SK)
Jahly Soul feat. mc Ghandi (Pawlač Zewls, Rebellions) www.www.rebellions.info
Wodnyah (Pawlač Zewls) www.myspace.com/pawlaczewls
Amma + Bam (BassSherif) www.basssheriff.cz
Smoky (Lion Monkey)