Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.djshede.matonoha.cz/DrumUP11.jpg

Djs SAYKO, M4Y4 & AhZ feat. MC Procter, Shede, Paolo Mercy, Maso, Tomasjedno

Přesně po roce je tu další díl ze série parties Drum UP a to opět s kvalitním a pestrým line-upem. Na večírku, pořádaném opět pod taktovkou YTPromotion, jako hlavní host zahraje nikdo jiný než jeden z našich nejlepších djů, potvrzující to o sobě už pěknou řádku let. Dj Sayko je bezesporu zárukou perfektního, přesného a originálního mixování pro něj typických tvrdších a energických tracků, které vždy vytvoří velmi zábavný set. Na Drum UPu se objeví již po druhé a znovu Vám s radostí ukáže, že to s těmi plackami fakt umí. Bude to pořádná jízda!

Trochu jinou stránku drum & bassu Vám předvedou hosté z našeho hlavního města. Zkušení djs M4Y4 a AhZ, rezidenti party DrumiX, rozhýbou parket v příjemném nejen deepovém, ale i svižném a našláplém zlámaném rytmu. Oba dva bude doprovázet MC Procter. O další support se postarají místní borci z YTPromotion, a to rezident Drum UPu dj Shede a jeho prostějovský kolega dj Paolo Mercy. Nejen rozmanitostí stylů drum & bassu bude tato party tak trochu vyjímečná, ale i tím, že zde dostanou svoji první šanci zahrát rovnou dva začínající talenti, dj Maso a Tomasjedno.

Vizualizace obstará domácí VJ Tonerminator a za YTPromotion se představí U666. Vše naservírujeme s kvalitním zvukem a světly. Startujeme v pátek 7.5.2010 od 21:00, vstupné bude 60Kč do 22:00 a poté se zvedne na i tak férových 80Kč.

SHEDE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.