Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=122228034455377&ref=ts

Speciální vydání Bass Bros rezidence v Chapeau Rouge: Conflux
v rytmu Deep & Autonomic D'n'B

Bass Bross vs DnBfever.cz+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +Conflux @ Chapeau Rouge - Autonomic Sound Night+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +Date: 7-5-2010

Line Up: Blofeld;Stantha;Vorel;Neighbour

Support: MC Papparasty

Entry: FreeINFO:

Na začátku roku 2009 D-Brigde a duo Instra:Mental rozjeli zprvu nenápadný podcast club-autonomic.com a překvapivě rychle obohatili Drum and Bass o zcela nový subžánr. Na této značce se postupně objevovali především práce z labelu Nonplus+, Exit a Darkestral a spolu s nimi se s Autonomicem spojovali nováčci i známí matadoři Drum and Bassové scény - ASC, Consequence, Abstract Elementz, Rockwell, Data etc. Styl je to ještě velmi čerstvý a není se čemu divit, že koncepční formy se stále ještě hledají a i název "Autonomic" zdaleka není sjednocujícím termínem pro celé toto nové hnutí, proto se můžete setkat s charakteristikami jako Halfstep nebo i minimal-DnB. Ale nazývat tento styl pouze "minimalistický" by bylo ovšem drastickým zjednodušením charakteristiky, i když by se to velmi blížilo celkovému dojmu. Především se tato hudba nejvíc principielně podobá IDM nebo-li Intelligent Dance Music.Tento dosud nevídaný zvuk přilákal velké množství fanoušků, následovníků ale i interpretů. Jen samotný podcast se rozrostl během jediného roku na pravidelných 50.000+ posluchačů a teď po založení vlastního labelu "Autonomic" našel tento styl svojí dedikovanou domovskou půdu.

Nadcházející rezidentní noc Bass Bros v Chapeau Rouge nazvaná Conflux - Autonomic edition se bude odehrávat v noci z pátka na sobotu 7.5.2010. Od půlnoci můžete očekávat průřez širším Deepovým odvětvím Drum and Bassu včetně Halfstepových-Minimal-Autonomic tripů. Pozvání tentokrát přijali DJs z DnBfever.cz Stantha a Vorel !

Na začátku noci vás uvede Blofeld (Bass Bros) do temnějších a Deepovějších zákoutí Drum and Bassové scény se svým eklektickým setem plným Dubových prvků a halfstepových dropů. Vzápětí se pódia ujme Stantha (DnBFever.cz) a ukáže vám jak hluboko sahá králičí nora Autonomic soundu. Následovat ho bude jeho kolega Vorel (DnBFever.cz), který si pro vás připraví výlet do drsnějších odvětví Techstepu a Deepu a v podobném duchu noc zakončí Neighbour (Bass Bros). Celým večerem vás navíc bude doprovázet MC Papparasty (Bass Bros)!

BLOFELD
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.