Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

37 uživatelů půjde

hledání


Fresh Film Fest se po šesti letech přesouvá z Karlových Varů do Prahy

Sedmý ročník Mezinárodního festivalu studentských filmů a debutů Fresh Film Fest se letos uskuteční v termínu 25. – 29. srpna 2010 v Praze.

Festival od doby svého vzniku probíhal v Karlových Varech, městě s filmovou tradicí a exkluzivním technickým zázemím. Lázeňské město formátu Karlových Varů již v současné době bohužel není vhodným místem pro konání festivalu se zaměřením na mladé lidi; jedná se o jedno z nejdražších měst republiky a alternativa pro běžného návštěvníka Fresh Film Festu se prakticky nenachází. Dalším důvodem jsou finance. Město Karlovy Vary v letošním roce snížilo finanční podporu Fresh Film Festu, a to až o polovinu oproti minulému roku. Jelikož jsme nechtěli z důvodu menších financí riskovat snížení kvality festivalu, rozhodli jsme se pro přesun do hlavního města.


Nové město nám vlilo novou krev do žil. Fresh Film Fest budeme soustředit převážně na území Prahy 3, chystáme například letní kino na Parukářce za použití nafukovacího plátna, projekce budou v kině Aero anebo v Paláci Akropolis. Festival ale bude probíhat i na dalších místech v Praze, na Nové scéně Národního divadla, v divadle Ponec nebo v letním kině v Karlíně.

Více info tady: www.freshfilmfest.net

KIKU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
REPLIKANT --- 13:45:56 23.8.2010
AMAROK: Tak má to být festival krátkého filmu ne? :))

Ale vážně, moc se těšim, minulý měsíc jsem byl na ochutnávce, walking festivalu po pražských parcích s promítáním, bylo to parádní!
AMAROK --- 13:16:03 23.8.2010
V zahlavi akce je, ze festival trva jen jednu hodinu :o)
MONKEY_CZ --- 13:04:35 19.8.2010
Ahoj, je tu někdo, kdo nemá s kým jít?
EMDEE --- 9:05:11 4.5.2010