Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://www.myspace.com/djdonnasummer

Chtěli bychom poslat velký big up Kill Frenzymu, který rozsekal minulý Dutty Weekend, ten chlápek má obrovský talent a přesto, že je mu teprve 23 let, jsme pčesvědčeni, že jeho jméno budeme v budoucnu slýchat mnohem častěji.

Dutty Weekend se v posledních několika letech zaměřoval zejména na bookování těch nejčerstvějších vycházejících talentů, ovšem na několik příštích parties jsme si připravili vystoupení opravdových legend!
První na řadě je vysoce respektovaný DJ/Producent, který si říká Jason Forrest Aka Dj Donna Summer. V praze rozhodně není cizí, byl tu již v roce 2008, kdy rozštípal náš oblíbený SPERM Fest. Tentokrát se nám předvede v klubovém světle, kdy zahraje svůj kvalitní výběr club music ze svého velice kladně přijímaného labelu Nightshifters, který spoluvlastní s NewYorkským DJem Jubilee-m a na kterém vydávají muziku současných bassových králů elektronické hudby, jako jsou: AC Slater, Hostage, Rob Threezy, Jokers Of The Scene, Mkix The Cat and Rampage.
Forrest Aka Dj Donna Summer byl základním kamenem pro vytvoření Mash Up a Breakcore scény kolem roku 2000 se svým Cock Rock Disco labelem a vizuální ztvárnění jeho tracku Steppin´Off bylo v roce 2005 vyhlášeno magazínem RES jako video roku a v Pitch Forku se umístilo v top 5.
Mezi jeho dalšími aktivitami můžeme najít třeba spoluzaložení Wasted Festivalu a Birthday Party club nights v Berlíně, přičemž obě tyto akce si drží vysokou reputaci.
Pro Vás, kteří ho znáte, nemusíme připomínat, že tohle bude legendární noc od jednoho ze zatím nejlegendárnějších hostů a těm, kdo ho ještě neměli možnost poznat opravdu doporučujeme, aby přišli a přesvědčili se na vlastní uši.

Line up by nebyl kompletní bez nějakých místních talentů a tento měsíc osedlá železná kola Dutty Weekendu DJ Fedor, Slovenský DJ žijící v Praze, který se představí jako zkušený DJ zocelený svými Simple sample parties se svojí produkcí na cestě.

Samozřejmě nebudou chybět residenti DJ Tuco a DJ Quime, kteří budou předehřívat parket svým hostům svými mixy nových i starších věcí!

ENG:

We'd like to say big up to Kill Frenzy who smashed the last Dutty Weekend, the guy is a true talent and at only twenty three its a name that we think you'll being seeing a lot more of in the future!

Dutty Weekend has been booking some of the freshest up and coming talent over the last few years but for the next couple of parties we have a couple of true legends in their own right!
First up is a highly respected DJ/Producer who goes by the name Jason Forrest Aka Dj Donna Summer, no stranger to Prague he was here in 2008 when he tore apart everybody's favorite , Sperm Fest, this time round he back for a club set showcasing some high quality club music from his highly acclaimed Nightshifters record label that he co-runs with New York's DJ Jubilee, they have released music from some of electronic music's current bass kings, AC Slater, Hostage, Rob Threezy, Jokers Of The Scene, Mkix The Cat and Rampage.
Forrest Aka Dj Donna Summer was instrumental in the creation of the Mash Up and Breakcore scene's back in 2000 with his Cock Rock Disco label and in 2005 the viual aspect of his track Steppin' Off was named as RES Magazine's Video of the year and in Pitch Fork's top 5.
His other accolades include co - founding the Wasted Festival, and Birthday Party club nights in Berlin both of which have a great reputation.
For those in the know we don't have to tell you that this will be a legendary night from one of our biggest guests so far and for those who don't know we strongly advise you to come and check it out!

The line up wouldn't be complete without some local talent in there and this month taking to the Dutty Wheels of Steel is Prague based Slovak DJ Fedor a well experienced DJ who has been bubbling away here for some years with his Simple sample parties and some great production on the way!

Of course residents Dj Quime and Dj Tuco will be warming up the guest as usual with a selection of the finest cuts of new and old!

http://www.myspace.com/djdonnasummer

http://www.nightshifterslabel.com/

http://www.cockrockdisco.com/

http://www.facebook.com/pages/Jason-Forrest-aka-DJ-Donna-Summer/43975088589?ref=search&sid=893295369.21501802..1

TUCO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NIZZER --- 19:01:33 21.5.2010
dneska nebo zejtra?? ve statusu ma tonight,,