Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?invites&eid=123264624354471

dnb - jumpup - raggajungle event

pátek 21.05.2010
Sokol Slide V - anniversary edition
KD Sokol - Sokolská 858 - Petřvald u KarvinéV pátek 21.5.2010 se koná 5. jubilejní díl velkolepé párty Sokol Slide, probihajicí tradyčně v pronajatých prostorách restaurace Sokol, která se nachází v centru malého městečka Petřvald u Karviné.
Tento významný večer bude nalazen na vlnách s vysokou kvalitou Jump - DNB proloženého Junglem od DJ-ů a Producentů s ruzných koutů České republiky začinaje Havířovem, Ostravou přes Uherské Hradiště, Lovosice Ústeckého kraje a končí Vysočinou.
Celou touhle parádou nás bude za microphonem doprovázet specialní host pochazejíci z hlavního města Anglie, nyní žijicího v ČR.
Myslím, že jména jako Bio, Tony, Maybeee, Jedifire, Bushmasta, HaLLoo, Jahrider a Vargas mluví samy za sebe.
Může te se těšit na profi vykoný sound, světla a laser.


DJs:
Jahrider & Vargas (Zero Rockers / Cz-Pl)
Bio & Maybeee & Tony (Jump-Up.Cz / Cz)
Humanmachine (sokol Slide / Cr)

MCs:
HaLLoo (Underbreak.Cz / Cz)
Jedifire (Jump-Up.Cz / Uk)
Bushmasta (Lbf Crew / Cz)BiO /CZ/
Jump-up.cz / BOD Recordings / Filthy Technique / South Side Digital
Hola, jsem Ivan. Je mi cca 23-24 a střídám se v žití mezi Ostravou a Uherským Hradištěm. Začal jsem se věnovat jump-upu někdy v roce 2007 a když sem si v létě 08 koupil pár technicsů (na balení kund :D (ne nefunguje to:DD)) bylo mi jasné, že už není cesty zpět. Tak jsem trénoval.. a trénoval.. a kopalo se a kopalo až se to najednoune kopalo tak moc.. a tak jsem začal přemýšlet jak pro sebe něco udělat. Na jednom diskuzním fóru jsem narazil na člověka s podobným zápalem do stejného žánru hudby - Tonyho.
Léto končilo a bylo na čase vyrazit zase do ovy. V Ostravě se mi dostalo vřelého přivítání ve studiu kluků z H5N1 Gangu, kteří zrovna sháněli někoho kdo by s to s nima táhnul a tak sme si hráli a hráli :) S Tonym sme si zatím tak pořád kecali a kecali a jak by to bylo fajne kdyby se tu něco dělo až sme se jednou rozhodli že nezůstanem jen u řečí, koupila se doména s hostingem, sehnalo se pár lidí a tak vznikl portál JUMP-UP.CZ, kde jsme se také poznali s Alimanem a vznikl můj první collab Doublechro (jako dva chrochtáky :D). Uplynul rok a já přisel o nejlepší část desek v jedné Brněnské knajpě po párty... jestli jsem byl pár měsíců smutný nikdy jsem nepřemýšlel nad tím, že bych toho nechal, právě naopak, začala díky nějakému zlodějíčkovy co potřeboval na fet éra produkce. A tak sem bez toho abych věděl co dělám začal s Reasonem, bylo to nazačátku hodně těžké, ale s postupem času jsem poznával další a další lidi, známých narůstalo a tak pomalu jsem začínal mít pocit, že tu hudbu nedělám pro sebe. Psyek mě na WKC vždycky trochu nasměřoval v češtině, což bylo taky velmi příjemné :) a tak mi to zlepšování šlo (a jde) vcelku rychle, pak přišla moje nejdražší inspirace a díky ní BOD.
Nu Elementz mi dali jedinečnou šanci, když me přibrali do rozbíhajícího se labelu BOD Recordings a po prokázání dobrých managerských vlastností i do vedení. Díky tomu jsem dostal pocit, že už to někam směřuje a poslalo mě to jenom víc do reasonu. Najednou to začalo být lehčí a lehčí, dostal jsem fleka v rádiu a labelu KrisisDNB se kterým má náš portál dohodu o mediální spolupráci, a labelech Filthy Technique a LAVA Records, kde jsem poznal Alfa-E se kterým sme založili Bass Troops. Kdo si chce poslechnout v této době ve světě nejprogresivnější styl DNB (když nepočítám Spora a jeho ownstyle) a slyšet co jste ještě neslyšeli, přijďte se podívat na Sokol Slide 5, kde si střihnem show Bio b2b Tony w/ Jedifire MC z milované kolébky zvané UK /jump-up.cz biz/.
http://www.myspace.com/jumperbio


TONY /CZ/
Jump-up.cz
Čau, jsem Tony (a tak zní i mé pravé jméno). Je mi 16 a půl a jsem z Lovosic (Ústecký kraj). Drum & Bass, konkrétně Jump Up, jsem začal poslouchat někdy na podzim roku 2008, kdy mě ovlivnili kamarádi a seznámili mě s místní dnb scénou.
Pak jsem se jeden letní den při každodenním zevlování seznámil s Dinem (nejznámější dj v okolí :D), který mě zasvětil do světa jump upu. Časem se jeho bývalá crew rozpadla a v březnu 09 společně s Biem a Dinem nás napadlo založit naší vlastní....JUMP-UP.CZ.
Byli jsme jen 3, a tak jsme společně pátrali po lidech, co mají rádi jump up jako my a snažili se je nalákat do našeho projektu, kde je nás momentálně 10, a to ze všech koutů naší republiky
Jump-Up.cz, i jump up jako takový si v ústeckém kraji oblíbilo nečekaně mnoho lidí a právě proto mohu říct, že tady máme momentálně největší podporu. Dá se říct, že díky tomu mám možnost hrát na těch nejlákavějších akcích v okolí, vždy se zajímavými hosty, naplněným parketem a super atmosférou
Takže kdo ještě nemá plány na pátek 21. května (a kdo je má, tak ať je zruší), musí určitě dorazit do petřvaldské sokolovny na pátý díl Sokol Slidu, kde vám zahrajeme společně s Biem a Maybeeem a anglický mc Jedifire s mikrofonem v ruce naše mixy doplní svým lyrickým uměním.
http://www.myspace.com/jumpuptony


JEDIFiRE /UK/
Is jungle drum & bass lyricist. I can be heard on london’s wax fm 102.4fm on the dial. Sunday 6pm till 8pm with Dj Newsense, Aker Mc and guests. Dj Newsense plays hes own fresh dubs, drum n bass and jungle classics. Also on the internet 24 7 jungle drum and bass radio website www.drumandbassworldwide.co.uk. Monday 6pm till 8pm with Dj Bugaboh and guests. Dj Bugaboh mixes up all styles of drum n bass and plays fresh dubs On Monday 30th Nov 2009 Dj Bugaboh's show featured a dnb dubplate mix by (No money) DJ C.phone (award winning number 1 dnb producer) i really enjoyed mcing on this set. I heard new styles of dnb and learnt new lyrical flows. In Sept 2009 i done a sick studio set with dj Trojan and received excellent feedback from different people bless up In 2009 I have done guest mc appearances on www.planetdnb.com with Dj Encee,www.aftershockradio.com with Lady V Dubz and with Dj Gringo I will be appearing on other internet radio shows in the future! I have lots of new lyrics and flows in store for 2010. I will be mashing up mic and working with djs in dancehalls.
I started my jungle music journey back in 1996. Djing jungle and freestyling rhymes with friends and family. I found inspiration from Djs Grooverider, hype, andy c, rap, Darren jay, micky finn, randall, jj frost mcs hyper d, fearless , rage , flux producers shy fx, roni size, dillinja, andy c ray keith target jungle dnb fm london radio was full of talented djs,mcs and producers! Stations such as kool fm, pressure fm, rude awakening, rinse fm, had so many sick shows!
I Djed on rude awakening fm and rinsed it out proper! Eventually my love of writing bars took over and I decided to focus on lyrical martial arts. I became jedifire and developed the special technique of shadow boxing. I mced at world dance with dj vibes & mc mc new years 1998 which was a amazing experience and vibe for a young mc.
I went on to perform at tilbury festival, telegraph, glasshouse, mass, rhythm factory and notting hill carnival.
I have featured on jungle and drum n bass sets with - Dj vibes, Nicky Blackmarket, Darren jay, Ash Attack, Dj Krucial, Dj Shotz, Devious Dee, Dj Domino, Dj FT Dj Newsense, Dj Bugaboh, Dj C.Phone (no money number 1 award winning czech dnb producers, Dj Noise, Lady V Dubz, Dj Gringo, Dj Encee,Dj Choppah, Dj Alive, Dj 2 Bad, ray rampage, simmz.
mcs - mc mc, marv, mirage, thunda b, style one, junior dangerous, stormin, deemus j,, aker, boxer, eskae, ems, dvs,firekid, ricky t, lady blazer, styla, pure,rusty, element, petitite, gully alpha, boat, killa d, scruff, geeza, smartie,arsonist, chronic, chat I also done sets on subliminal muzik.com. I worked in a local youth centre, doing music production,mcing, and djing. I have appeared on Londons wax fm over the last 3 years. I mced at student welfare and urban nrg in new cross. I mced in Ostrava and Trinec in the Czech Republic. I am from South east London which has a few promoters, producers, djs and mcs really pushing the boundaries of jungle dnb.
http://www.myspace.com/jedifiremc


JAHRiDER (CZ)
Zero Rockers / LBF crew
Otec a duše zero soundu. Higlandský buránek co se snaží do vesnice vozit velkej cirkus. Otec a duše Zero Soundu, vášnivý ganjaman a vegetalista. V jeho podání můžete slyšet prakticky vše. Od ska a reggae přes dubstep, brejky, jungle a dnb až po jungletek, breakcore a raggacore. Jeho nejsilnější stránkou je však soucit s dancefloorem. Dokáže totiž okamžitě zaplnit prázdný prostor u stages nadšenými ravery. Kombinuje spousty stylů a odnoží, základem všeho jsou však ragga vocals & dub samples. Jeho sety jsou zvětšiny zábavné a skákavé, ale dokáže i řádně přitvrdit a nebo maximálně zvolnit. Co však tohoto highlandského mutanta odlišuje od všech ostatních je právě jeho originální styl. Ten je absolutně nezaměnitelný a lehce rozpoznatelný ve všech jeho polohách. Zvláště pak když se při tom zároveň chopí i mikrofonu. Tím však jeho aktivity na poli kultury a hudby nekonči. Současně je i členem Lion Beatz Foundation Crew, což je banda lidí, snažící se představit českému publiku známe i méně známé zahraniční umělce a performery. Jahrider se také amatérsky pokouší o svůj vlastní grafický styl. Dělá flyery, web design a různé jiné věci s tím spojené. motto: ´reggae is my soul and jungle is my drive´.
http://www.facebook.com/jahrider
http://zerosound.org


DJ VARGAS (PL)
Zero rockers / LBF crew
DJ, promotér a filozof amatér se silně socialistickým cítěním. To je náš nejmilejší polský bratr Michal, který už přes tři roky žije a studuje v ČR. Přestože se djingem, hudbou a vším tím okolo zabýval již delší dobu v Polsku, až v Čechách našel přesně to, co mu sedí nejvíce a nyní společně s Jahriderem naplno rozvíjí svůj talent a schopnosti.
Nezdolný obhájce oldschool soundu a americkokanadského newschool junglu. Vášnivý sběratel a znalec těch nejzásadnějších pecek, které utvářely kdysi i teď junglovou scénu. Je tedy asi předem dané, jakýmže to asi směrem, se ubírá jeho selekce. Každý ortodoxní jungler bude skákat radostí při jeho setech, které navíc umocňuje perfektní technikou mixu. Na rozdíl od většiny ostatních djs, jejichž sety jsou založené na nahodilým střídání proflaklých hitů, klade Vargas obrovský důraz na kompozici a dramaturgii svých vystoupení. ´Djské vystoupení mělo by připomínat příběh, mít svůj začátek, gradující průběh, kulminaci (klidně i několik) a konec, stejně jako tomu je u pohlavního styku. Jenom tahle, můžeme dostat ze své podstaty neopakovatelnou elektronickou hudbu na její správnou úroveň a vzrušit tak ravery na maximum´, tvrdí náš filozof Vargas.
Každopádně nejenom tím je znám náš polský mistr Vargas. Stejně jako Jahrider, i on je členem LBF Crew v níž je mimo jiné hlavním a nepostradatelným komunikačním článkem mezi LBF a performery z ciziny, které se snaží tahle banda do ČR neustále zvát.
http://www.myspace.com/zerovargasstart: 20h
entry: 100czk

15 000 W Profi Sound System
Powerfull Lights & Green laser

JAHRIDER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.