Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.newfabric.cz/

DJ Tráva opět v Jihlavě

Po delší době přijíždí do Jihlavy DJ Tráva, legenda české taneční hudby. Nenech si ujít jeho vystoupení na akci House Mania, kterou pořádá Gauner ve spolupráci s klubem New Fabric. Prozatím si přečti víc o hlavním interpretovi:
DJ Tráva začal s profesionálním dj-ingem v roce 1995, kdy se stal residentem legendárního klubu Bunkr. Od roku 1996 se přesouvá do nejproslulejšího českého klubu ROXY, kde je od začátku residentem kultovní noci SHAKE (v roce 1999 nejúspěšnější klubová noc v Čechách).
V roce 1997 produkuje v Roxy svoji pravidelnou měsíční party s názvem MIX. Tato party je v roce 2000 vyhodnocena jako nejlepší party roku.
Od roku 1997 je DJ Tráva členem a skladatelem projektu SIGNIFICANT OTHER. Počátkem roku 2001 vydává se SIGNIFICANT OTHER první album MONGO.LOVE.

Jeho vlastní track byl součástí kompilace Café del Mar.
Hudební styl: house, tech house, deep, funk, techno.
DJ Tráva je majitelem labelu Lex Record.

Ocenění:
„DJ roku 1999“
(podle magazínů Tripmag, Bassline, Rock Report)
„DJ roku 2000“
(podle magazínů Tripmag, Report)
„DJ roku 2002“
(podle magazínu Report)
„DJ roku 2002“ Slovenská republika
(podle magazínu Bajkonur)

Vystupoval po boku těchto umělců:
ARMAND VAN HELDEN, ASIAN DUB FOUNDATION, BUSHWAKA, C.J.BOLLAND, CARL COX, DANNY HOWELS, DAVE ANGEL, EDDIE RICHARDS, FAT BOY SLIM, GET FUCKED, CHEMICAL BROTHERS, CHUMBAWAMBA, JAMES ZABIELA, JEFF MILS, JOSH WINK, JUSTIN ROBERTSON, LAURENT GARNIER, MARCO LENZI, MARYLIN MANSON, MASSIVE ATTACK, MOLOKO, MORCHEEBA, MR. C, PAUL VAN DYK, PRODIGY, SPACE DJS, SWAYZAK, TERRY FRANCIS,TIËSTO , TIMO MASS, TRANSGLOBAL UNDERGROUND, UNDERWORLD, X-PRESS 2, ZION TRAIN.

Zahraniční vystoupení:
Rakousko, Finsko, UK, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Francie.

web: www.myspace.com/djtrava, www.djtrava.com

Kromě DJe Trávy na akci zahrají i DJ Fatty M (Flow, RoxyPraha), DJ Patrick (Kopr.Info) a Jiřan + Mejla ve speciálním double setu (House Fruit Collective, Kopr.Info). V pátek 14. května určitě neváhej a dojdi se vyřádit na celonoční taneční jízdu do klubu New Fabric.
vstupenky:
předprodej: 100,- v obchodě Gauner, Kosmákova 21, Jihlava
na místě: 140,-

JIR4N
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.