Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

23 uživatelů půjde

hledání


http://www.cocoman.cz

Explosion! to je noc plná českého reggae a dancehallu.

Explosion! to je osm MCs a zpěváků a jedna kapela.

Explosion! to je 18.květen v Lucerna M

Cocoman a Solid Vibes ve spolupráci s Lucerna Music Barem vám přinášejí noc plnou hudby a tance. Rytmy dancehallu a reggae explodují v sále 18.května ve 20:00.Kapela Solid Vibes se po třech letech hraní rozhodla využít svojí schopnost doprovázet různé interprety a připravila pro vás večírek plný českých reggae umělců, který si klade za cíl představit české interprety publiku v plné síle. Svoje sety tu předvedou známé tváře jako Dr.Kary (Fastfood Orchestra,Pro Sound), Admirál Kolíbal (Urban Bushman, Jahmusic Lighta) nebo zpěvák a skladatel legendární kapely Švihadlo - Petr Šturma. Nastupující generaci budou reprezentovat Missy M a Major Pirate (Waddup), ostravská naděje Mr.Roll nebo badman Mad Coffin z Valašského Meziříčí. Po několika měsících se opět na mikrofonu objeví i Suppafly (ex-Ilam), autor kultovní pecky "Pošli mi jointa" a samozřejmě Cocoman. Show bude probíhat v "jamajském" showcase stylu, takže se máte na co těšit!

Po koncertě party ale zdaleka nekončí! Pro milovníky Djs a dubplates jsme připravili opravdovou lahůdku. Roccaflex a Peeni Walli - dvě djské posádky - se budou střídat za pultem po deseti minutách až do posledních vytrvalců. Obě crew mají širokou sbírku exkluzivních dubplates, aktuálních hitů i klasických evergreenů. Kdo bude váš favorit?

Jako support vystoupí kapela Pub Animals, kterou zná v jižních Čechách opravdu každý a která nedávno vydala velmi podařené debutové album „Safar-i“ v produkci Ecsona Waldese s moderním „německým“ zvukem a ještě před tím Selector Boldrik, který ač jako selector působí teprve třetím rokem, má jednu z největších sbírek exkluzivních dubplates v Čechách, čítající mimochodem neuvěřitelných šest Jamajčanek! Jeho čerstvý dubplate mixtape můžete stahnout na jeho myspacu.

Přijďte se podívat co se v české reggae & dancehall music děje! Přijďte podpořit svoje interprety! Přijďte tancovat až do ranního slunce!

Explosion!

Vstupné 100 předprodej/120 na místě

http://www.cocoman.cz

http://bandzone.cz/pubanimals

http://www.bandzone.cz/ganjaroll

http://www.bandzone.cz/madcoffin

http://www.myspace.com/mcmissym

http://www.svihadlo.com

http://www.myspace.com/raslomesh

http://www.myspace.com/drkary

http://www.myspace.com/roccaflex

http://www.myspace.com/selectorboldrik

http://www.peeni-walli.org

LION
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LION --- 15:41:29 14.5.2010
Dancehall/reggae night Explosion! v Lucerna music baru se nezadržitelně blíží a my vám přinášíme aktuální informace a line up!

Ve 20:00 se otevře podnik a první příchozí roztancuje Selector Boldrik
20:50 je čas pro supportující band Pub Animals
21:45 se za gramofony vrátí Selector Boldrik se svou dubplatovou selekcí a speciálním hostem Messenjahem http://bandzone.cz/messenjah
ve 22:00 se rozjede samotná show tj. Solid Vibes meetz Cocoman, Admirál Kolíbal, Missy M a Major Pirate, Petr Šturma, Mr.Roll, Mad Coffin a Dr.Kary v kombinaci se Suppaflyem!
Po koncertě party nekončí - Roccaflex s Peeni Walli pojedou juggling až do rána. (budou se za pultem střídat po deseti minutách)

Z koncertu se bude pořizovat live nahrávka, takže sirény, houkačky, frkačky atd. s sebou:-)

Těšíme se na vás v úterý 18.5. v Lucerna Baru!
Lístky v předprodeji za 100 Kč, na místě pak 120.

Váš Cocoman a Solid Vibes
WENOUSH --- 12:00:38 11.5.2010
KH_B: já bych to viděl jako šmirglpapír nebo struhadlo...
LION --- 9:33:25 11.5.2010
KH_B: jak myslis:-)
KH_B --- 16:43:03 10.5.2010
Dr. Kary - hlas jak břitva? ;)

nevim esli se zrovna "rockstone voice" dá přirovnávat k břitvě.... možná spíš pila? mafl?? cirkulárka??? ;))