Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

133 uživatelů půjde

hledání


www.psytrance.cz

STRING MAIN FLOOR:TRANSCARPATIARTS deco CONCEPT
LIVE
JAIA (TRIBAL VISION RECORDS, FRANCE)
KALUMET (HALU BEATS, HUNGARY)
STELLAR MAGNITUDE (MAE, POLAND)
SPACE ELEMENT (MAE, POLAND)
PUPILLA-LIVE IN CONCERT (INDEPENDENT, HUNGARY)
KURANGBE-OPENING SHOW (INDEPENDENT, CZECH)
FRACTAL (DIGITAL DRUGS COALITION, CZECH)
AUDIO PILOTS
PETRIX (TRANCECARPATHIARTS, UKRAINE)
STYROPIAN (PSYLESIA, MAE, POLAND)
PANGAEA (PSY T.F., GERMANY)
GUBO (BMSS RECORDS, SLOVAKIA)
SLATER (TRIBAL VISION RECORDS, CZECH)
ONDREJ PSYLA (ELEMENTS OF MUSIC, CZECH)
MARTYZAN (UNITED SOUND EXPERIENCE, CZECH)
JAYEX (UNITED SOUND EXPERIENCE, CZECH)
CASPER (PLANET BLUE SOCIETY)
GONDAR (TRANCEDELIC)
PSYONICLE (ZAHADUMSPHERE, SLOVAKIA)
STAFA (PSYALASKA, SLOVAKIA)
000333 (MIMO-TV)
NEUROSPONGE (HEDONIX)
DARJEEL (INDEPENDENT)

CHILL OUT CHAPITEAU STAGE: KASHMIR and SUBVERSION deco CONCEPT
LIVE ACTS:
KALUMET IN DUB (PSYLIFE, HUNGARY)
KUBATKO (INDEPENDENT, CZECH)
SONORITY (INDEPENDENT, CZECH)
FAT CAT&AMBIENTIUM (INDEPENDENT, CZECH)
GEM REFLECTION (INDEPENDENT, CZECH)
SUKULENT (INDEPENDENT, CZECH)
AUDIO PILOTS:
JOSEF SEDLOŇ (RADIO 1, ELEMENTAL MUSIC)
STANZIM (ROXY, RADIO 1, ECLECTICA RECORDS)
FOXMAN (ECLECTICA RECORDS)
PSYGOR (PSYALASKA, SLOVAKIA)
PETRIX (TRANCECARPATHIARTS, UKRAINE)
ONDREJ PSYLA (ELEMENTS OF MUSIC, CZECH)
DARJEEL (INDEPENDENT)
ASCHA (SPACE PATROL)
CARAMBA (ELEMENTS OF MUSIC, SILENT NOISE)
JUNGY (SILENT NOISE)
DWAID (MANDALIGHT, SLOVAKIA)
NEUROSPONGE (HEDONIX)
KASHMIR (HEDONIX)

DECOS
TRANSCARPATIARTS-UKRAINE PSYTRANCE STAGE DECO CONCEPT
CYREAL AKA CYBOFUNK
KASHMIR and SUBVERSION - CHILL OUT CHAPITEAU DECO CONCEPT
PSYALASKA-SLOVAKIA
Ivq string decos
Vensa aka Elemental

VJS
Nomm (Phase), 000333 (Mimo-TV), Eskadr, Kasmir and Alisa (HedoniX), Cman (Oko3), Uzako (France)

INFO
BAR by INVAZE 23, Tea Room by TOMVYN, Light Show, Fire Show by Masoo, Sound System by Silent Noise, Chill Out Chapiteau stage, Přednáška o cestě kolem světa by Alef

VSTUPNÉ
380 Kč dva dny, 250 Kč jeden den, 330 Kč předprodej

INFO
Od pátku 18.6. do neděle 20.6.2010 proběhne v rekreační středisku Věšín (okres Příbram) Mystical Ritual 2010 (open air).
Tento víkend pod širým nebem se ponese v duchu šestého ročníku zaměřeného na Psychedelic Trance&Goa
Hlavní stage bude ozvučena 10 KW sound systémem od Silent Noise. Prostor bude propleten od TRANCECARPATHIARTS, který se zaměřují na string dekorace. Pozor tedy na různé pavučiny:).
Atmosféra v prostoru párty bude dále utvářena UV aktivními plátny a 3D objekty.
Pro oddych bude připraveno velké šapito. V něm bude umístěn chill out s čajovnou.
Občerstvit se můžete na půdě 2 barů + 1 bar s míchanými nápoji. Pro zmlsané návštěvníky je připraven Spacebar od Mithras Temple.

Areál rekreačního střediska se nachází u prostřed lesa zhruba 3 kilometry od obce Věšín.
Účastníci party mají možnost se ubytovat ve dvou a čtyřlůžkových chatkách (rezervace nutná na info@mysticalwaves.com). Rezervace bude platná do páteční 21 hodiny. Pro otrlé psyonýry bude vyhrazen prostor na stanování pod širým nebem. Sociální zařízení a pitná voda v prostoru zdarma . Parkování je rovněž zajištěno.V areálu kempu je bazén, volejbalové hřiště.
Více: http://www.brdy.borovice.cz/vesin.htm

HVĚZDNÉ INFORMACE
JAIA:
Hlavním hostem bude legendární projekt Jaia, který je na scéně od samého začátku.Jaia je progressive house/trance/downtempový projekt francouzského producenta Yannise Kamarinose. V roce 1995 vznikl projekt Jaia se Jean-Michel Blanchettem a vydali své první tracky pod Fairway Records. První jejich album „Blue Energy“ (Cross/East West/Nova Tekk) bylo vydané v roce 1998 a pak znovu roku 2000 jako dvojalbum s 6 trackama navíc, a to pod názvem „Blue Energy/Blue Synergy“ (Dakini/Yellow Feather). Jaia vydali také několik dvanáctipalcových desek a i hodně tracků na různých kompilacích, jako Island, Iboga, Wagram, Milan, Tribal Vision, World a mnoho dalších.
Od roku 2000 skládá pod názvem Jaia jen Yannis a roku 2005 vydal album „Fiction“ ( pod Digital Structures), které spojuje psychedelický zvuky s těžkým atmosférickým progressive trancem a housem. Roku 2009 vyšlo jeho třetí album „Re:Works“ pod Tribal Vision records, to obsahuje i nové remixy největších hitů Jaiy od takových význačných a různorodých remixerů jako třeba Martina Rotha a Vibrasphere. Navíc je tam i exkluzivní cover verze známé skladby The Milky Way od francouzského trance producenta Aurory Borealis.
Yannis spolupracoval také s ostatními producenty – djs jako Dado (aka Deedrah, Synthetic,...), Wizzy Noise nebo Silicon Sound. Remixoval známý hudebníky jako francouzskou zpěvačku Mylene Farmer – včetně jejích singlů „C´est Une Belle Journée“ a „Pardonne-Moi“ (Polydor/Universal) – s Blue Planet Corporation, marockého zpěváka Tyoussi (Fairway/SonyMusic), Vibrasphere nebo francouzskou popovou skupinu Jpex (Wagram). Jaia remixoval například Total Eclipsem, Miniloguem nebo Jimmy Van M.
Yannis se podílí také na dalších projektech, jako Even 11 se Silicon Sound, Altitudes s Blue Planet Corporation a Silicon Sound nebo jako electro-house dj Kama & Mc Gregor. Je také součástí labelu orientovaného na electro a house jménem Pumpz Recordings.
Od roku 1997 působí Jaia živě i jako dj po celém světě. Hrál v takových zemích jako Japonsko, Izrael, Rusko, Brazílie, Mexiko, Kanada a USA. Hrál na fesstivalech Return To the Source v Londýně, Gaian Mind Festival v USA, Solstice v Japonsku, Samothraki Dance Festival v Řecku, Universo Paralello v Brazílii, Sonica Festival v Itálii, Shambhala Music Festival v Kanadě, Ozora Festival v Maďarsku nebo VooV v Německu.
KALUMET:
Kalumet (Zoltan Vajda, Maďarsko) začal svou hudební kariéru roku 1993 jako basák ve školní kapele. O rok později navštívil svou první taneční party a jeho zájem se otočil k současné elektronické hudbě.
Když se jeho kapela rozpadla, dostal svůj první comp a začal tvořit první zvuky s akustickými a elektronickými nástroji jako kytary, perkuse a syntetizátory. Jeho první tracky měly především prvky trance, dub, breakbeat a jazzy jungle tónů. Ve stejné době Kalumet spolu se svými kamarády narazili na party promotérský a kolektivní dj projekt Alapzaj (Basic Noise). Tato skupina byla významným pojmem v rámci underground techno scény v Budapešti. První vydaný track (remix známé maďarské kapely, Korai Öröm, 1998) brzy následovaly další tracky na různých kompilacích.
V té době Kalumet propadl psytrancu a soustředil se na vydávání kvalitní psytrance hudby.
V roce 2000 zahrál svůj první živý track na open party v Maďarsku a ten samý rok vydal dubový track pod prvním profesionálním labelem Chi Recordings. O rok později si zahrál poprvé živě v zahraničí, a to v Rakousku. Díky svému unikátnímu stylu začal být brzo v Maďarsku stále známější a oblíbenější. Přicházely další nahrávky a Kalumet postupně zjišťoval, že fúzování hudby je pro vytváření nových zvuků to nejdůležitější a tak začal povedeně mixovat jednotlivé žánry. Jeho první velký mezinárodní úspěch byl, když zahrál roku 2004 živě na Boom festivalu v Portugalsku, kam se za nejlepšími hudebníky sjelo asi 20 000 lidí.
Kalumet obvykle dělá na mnoha projektech najednou: dělá riddims pro ragga mc's, hraje na basu a kytaru při nahrávání hip hop session, skládá hudbu pro filmy a divadelní hry a věnuje se vedlejším projektům jako Rezzonance Dogs, Tupoliev, Monotonists, Ork Monk, Kalumet in Dub, Trevor McGregor, etc...
Roku 2006 se připojil k online hudebnímu magazínu (psylife.net), kam píše články, recenze a překládá různé materiály.
Jeho debutní album 'Burlesque' vyšlo v říjnu 2009 pod Para Halu's label, Halu Beats.
SPACE ELEMENT:
Michal Dabrowski se narodil v roce 1978 ve Varšavě. Od 7 navštěvoval hudebku, kterou ukončil po 6 letech, v roce 1990. Hrál na piano. Potom se začal učit hrát na elektrickou kytaru. Hodně ho zajímaly počítače a po několika letech se rozhodl, že začne dělat hudbu na svém počítači Amiga 500. Hrál v širokém rozpětí od symfonické po elektronickou hudbu. V roce 1996 slyšel Michal poprvé psychedelic trance. Od té doby se začal touto hudbou zabývat a ovlivnila i jeho myšlení. To vše se v něm spojilo a roku 1998 začal působit jako SPACE ELEMENT. Díky Toga Dansverg Project se Michal rozhodl ozkoušet si své umění a vidět reakci publika při svém prvním psychedelic trance live setu na party „Polisz Psykick“ (Lick/Polish the Psykick) 9. dubna 2005 v GGOG klubu v Gdaňsku. Sešla se tam nová vlna mladých polských psychedelic trance djů (ARTHA, INJECTION, REMOTE ACCESS, TRACER, MAGNATEC). Od té doby se začal víc věnovat základům skládání hudby a nabíral zkušenosti se svým kamarádem Przemkem Ziolkowskim (MAGNATEC). Od roku 2006 spolu tvoří projekt STELLAR MAGNITUDE. Stylem Michalový hudby je goa-twisted psychedelic s prvky moderního full on trancu.
PUPILLA - LIVE IN CONCERT:
Projekt Pupilla se zrodil v Budapešti roku 2005. V současné době tvoří tuto kapelu tři členové. Gabor a Balint stojí za synťákama a vytvářejí podklad pro jemný dívčí hlas, který patří zpěvačce Panni.
Texty můžeme slyšet v anglickém, franscouzském a africkém jazyce. Jejich hudba se dá charakterizovat jako rychle se odvíjející trance, s prvky psy, doplňený o smyslný dívčí hlas.
Pupilla hrála na řadě festivalech např. Art planet Festival (Ukrajina), Ozora (Maďarsko), Atmospheric Festival (Bulharsko) a mnoho dalších.
Na festivalu otevře projekt trancovou bránu do druhé noci.
KUBATKO:
Ahoj jsem Jakub a je mi 24 let. Hudbu se snažím dělat od roku 2000. Avšak menší úspěchy přišli až o pár let později. V roce 2002 jsem se svým kamarádem Ill_eelem stvořil skladbu, respektive remix, „Kubatko and Ill_eel – Fort Boyard“. Objevena byla avšak až o dva až tři roky později rádiem 1, kde se stala velice hranou „písničkou“. Kubatko and Ill_eel - Fort Boyard - http://www.youtube.com/watch?v=wFnGIVRAvUE
Od začátku jsem tvořil jen drum and bass, zdokonaloval jsem skladby, snažil se sbírat zkušenosti a rozesílat skladby. Celý pár letý proces vyústil v první vinylový výlisek na známé anglické značce (bohužel již zaniklé) „Defunked“ (rok 2006). Další rok druhý a zatím poslední vinyl na americké značce „Peer Pressure Recordings“ (skladba „The Thing“). Celé toto období provázelo několik digitálně vydaných skladeb na různých značkách.
Kaleb, Jebar and Kubatko – Redirection - http://www.youtube.com/watch?v=u80A-TmlJPA 2007 byl rokem mého vlastního labelu „Beyond Belief“, o který se stále aktivně starám a patří víceméně jen mým vlastním skladbám.
Rok 2008 byl přelomový. Začal jsem více odemykat svojí žánrovou celu. Ven jsem pustil několik houseových skladeb i nějaké downtempo. Ke konci roku přišlo mé první oficiální album „Should I Run“ (vydáno na „Beyond Belief“), které obsahuje to nejlepší co jsem do té doby stvořil a možná i skladby, které budu vždy považovat za jedny ze svých nejlepších.
„Day and Night, I Sit and Wait“ z alba „Should I Run“ - http://www.youtube.com/watch?v=b-6w87olbu4 V roce 2009 jsem téměř opustil drum and bass a začal jsem dělat všechno možné. Digitálně se pár mých skladeb octlo na houseových labelech „Daredo Music“ nebo „Loco Records“. Stvořil jsem svůj první vlastní videoklip k „Invincible Me“. Kubatko – Invincible Me - http://www.youtube.com/watch?v=L7cK3evk24E 2010 – od počátku roku jsem přemýšlel o dalším albu, které by se mělo stát skutečností také v tomto roce. To by mělo být dle mého názoru pestřejší než „Should I Run“ a také věřím ve více vokálů a pomalejšího tempa. Také se snažím pracovat a zdokonalovat vlastní live-act, ve kterém se objeví skladby jak minulé tak budoucí. Všechno dění můžete sledovat na www.kubatko.info, které často aktualizuji nejenom hudbou, ale i zkušenostmi s labely nebo různymi zajímavostmi.
SONORITY:
Sonority dělá muziku pár let, loni vyhrál anketu časopisu Xmag v sekci objev roku. Jeho věci se hrají na Radiu 1, Radiu Wave a dalších. Ovlivněn je mimo jiné i projekty jako Boards Of Canada, Clark, Daedelus, Akufen či Funkstörung. Objevují se u něj prvky IDM, click´n´cuts, mikrosamplingu, breakbeatu, house, ambientu a drill & bassu.
V jeho živé produkci se setkávají melodické plochy s táhlými softwarovými výkřiky, na které se lepí nepředvídatelné sekvence ruchů, tónů a zvuků. Sonority vystupoval na akcích vedle Telefon Tel Aviv, Jon Hopkins, Murcof, Milanese, Josh Wink, Bushwacka, Luke Vibert, Daedelus, Clark či Nathan Fake.
Remixy pro projekty Sklenik (ex Ohm Square, Liquid Harmony), Brooklyn, Uncless, Kora et le Mechanix a Ten And Tracer.
JOSEF SEDLOŇ:
Hudební kariéra JOSEFA SEDLONĚ je úzce spjata již od počátku 90. let s pražským Radiem 1 a později i s agenturou Lighthouse. Přes EBM a Manchester / rave scénu se dostal k taneční hudbě a od roku 1992 ji pak aktivně prosazoval v legendárním strahovském klubu 007 nebo v kladenském Klubu, 19 kde ješte mixoval z CD a kazet. V roce 1995 pak nastává zlom, Josef začíná kočírovat gramofonové kotouče a jeho sety plné acid trance a funky techna si budují přízeň návštěvníků nejrůznějších underground parties po celé ČR.
Hudebně je DJ JOSEF SEDLOŇ jeden z nejeklektičtějších DJs u nás. Jeho sety jsou plné tribal zvuků, progressive a breaků. Vždy navodí silně energickou atmosféru, která dokáže v pravé chvíli vygradovat a navodit silně hypnotické "trance" zážitky. V současnosti se též velmi věnuje polámaným beatům, které i tlačí v populárním pořadu Breakbeat Conference na Radiu 1. Aktuálně JOSEF SEDLOŇ zkompiloval speciální downtempové CD "Ultramix Loves The Big Chill" k příležitosti konání prvního ročníku downtempového festivalu BIG CHILL v České republice. CD vyšlo jako příloha květnového (2004) vydání časopisu ULTRAMIX. bio (vlastními slovy): Znamení: Střelec V deseti letech poprvé nahrávám s kazeťákem u reproduktoru TV pořad ze San Rema a slyším elektrobotdisco.
Poslouchám Abbu, Boney M, Hot Chocolate a Karla Gotta. Poté 2 roky klasické výuky na akustickou kytaru – dávám si Drupi, Beatles. Ve 13 letech objevuji Kraftwerk díky svému novému učiteli country písniček na kytaru. Zbožňuji Pražský výběr, OK Band, Abraxas a Pink Floyd. V roce 1983 stavíme s tátou anténu pro příjem západoněmecké rozhlasové stanice Bayern III. Poprvé slyším Cure, New Order a U2 a nahrávám pravidelně každý večer z rádiových pořadů výběrové kazety Top Hits 1983, 4, 5... Od 16 let začínám chodit na burzy s LP a CD (Slováč, Smíchov) a přicházím na spoustu další muziky jako žánry EBM (Front 242, Skinny Puppy, Frontline Assembly), 4AD kapely jako Cocteau Twins, Dead Can Dance, Wolfgang Press; Rock v Opozici (Art Zoyd, Universe Zero, Art Bears...) a industriální kapely jako Einstürzende Neubauten, Test Dept. a hlavně Laibach. Ke konci 80. let navštěvuji CD půjčovnu v Technickém muzeu a doplňuji si diskografii kapel jako Siouxsie and the Banshees, Smiths, Sonic Youth, Brian Eno, King Krimson... Revoluce 1989 – v květnu roku 1990 mám své první DJské vystoupení z kazet na Strahově v klubu 007, kde hraji i 2x týdně do podzimu 1997. V létě roku 1990 rozjíždíme s kamarádem pořad Nezávislá scéna pro stanici Mikrofórum ČR. Začínám navštěvovat nově otevřenou půjčovnu CD v Paláci kultury a začínají mě bavit kytarovky (Happy Mondays, Spacemen 3, Fugazi, Nirvana...), ale také tvrdší záležitosti jako Ministry, Klute... Počátkem roku 1991 dostávám nabídku na vysílání v Radiu 1 – tehdejším Stalinovi – a tak od 15. 2. 1991 vysílám 3x v týdnu (út + čt + ne). Od začátku svého vysílání se snažím představovat nové styly a kapely z oblasti alternativní hudby a vůbec sledovat současný vývoj muziky. Od roku 1991 připravuji pořad Novinky na alternativní scéně, od r. 1993 pořad Seance a od r. 1995 pořad Intro (1. díl – Wiliam Orbit). V roce 1992 absolvuju první taneční party v klubu.

Doprava
Auto
Z Příbrami jeďtě po silnici 19 směrem na Plzeň do Rožmitálu pod Třemšínem, na kruhovém objezdu na začátku Rožmitálu zahněte doprava a pokračujte po silnici 19 směr Plzeň a Věšín. Obcí Věšín projeďte po hlavní silnici (směr Spálené poříčí/Plzeň), po cca 1,5 km zatočte v lese prudce doleva na příjezdovou cestu do rekreačního střediska Věšín, po 500 metrech jste na místě.
Z Plzně vyražte po silnici E49/20 směr České Budějovice, za obcí Bambousek zahněte doleva na silnici 19 směr Příbram. Této silnice se držte až do obce Míšov, pak pokračujte lesem cca 4,5 km, zatočte doprava na příjezdovou cestu do rekreačního střediska Věšín a po 500 metrech jste na místě.
Autobus
Přímé autobusy jezdí do Věšína z Prahy (Pá 17.20), z Příbrami (Pá 16.40, 18.12, So 9.05, 15.30) a Plzně (Pá 18.30, So 7.45, 12.40, 15.30). Z Věšína pokračujte pěšky asi 2,5 km po hlavní silnici směr Plzeň, v lese pak zahněte doleva na příjezdovou cestu do rekreačního střediska Věšín, po ní ještě 500 metrů a jste tam. Autobusy jezdí i do Rožmitálu pod Třemšínem – odtud po silnici směr Plzeň přes obec Věšín.
Vlak
Nejbližší nádraží je v Rožmitále pod Třemšínem, vzdáleném asi 7 km a moc vlaků tam nejezdí. Od něj běžte směrem do centra, podél hlavní silnice zahněte doprava, kolem kruhového objezdu rovně směr Plzeň, po 4 km dojdete do Věšína, po dalších 2,5 km v lese zahněte doleva na příjezdovou cestu do rekreačního střediska Věšín, po ní ještě 500 metrů a jste tam.

Více Info
info@mysticalwaves.comENGLISH INFO
PSYLA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MEA --- 23:21:57 27.6.2010
PSYLA: asi možná jo, mě se to pletlo, ještě to taky mohl bejt Slater tam :D

tady jsou ještě nějaké fotky
http://www.facebook.com/photo.php?pid=35743&id=100001213273014#!/album.php?aid=2094&id=100001213273014
MASOO --- 23:55:57 25.6.2010
tak ja doufam, ze toto se ji nestalo!
MONOMO --- 19:59:25 25.6.2010
MASOO: Tak já nevím.... jestli by se jí to líbilo :) nebo, mě chceš jenom vyděsit :D :D :D
MONOMO --- 19:58:21 25.6.2010
PAT_POMETLO: no, my jsme ho viděli a pak ho Radim takhle hezky vyfotil....To mu udělala nějaká holka s klukem :D no, on chvíli i seděl na playerech jako Krystínka :D :D :D se potřebovali ukazovat
PSYLA --- 14:59:13 25.6.2010
ID GULLIWER_RUSH PRIVEZL NEKOLIK MIKIN Z MYSTICAL RITUALU..TAK MU KDYZT AK NAPISTE
PAT_POMETLO --- 22:45:42 24.6.2010
MONOMO: Nic si z toho nedělej, mě zase zmizel Docent Klaban, kterého jsem přivezl... Tady vypadá, že se chudák uškrtil...MASOO --- 10:37:10 24.6.2010
NO.............
MONOMO --- 19:46:18 23.6.2010
CYREAL: No, jsme byli s Ickem domluveni, ze vezme Krystinu do Tater na dovču...jenomže ji nechal někde na baru u restaurace :( a to ji někdo vzal a někam odvedl:(
PUSHEKO --- 23:06:05 22.6.2010
MONČO TYS NEDALA POZOR NA KRYSTÝNU?!
CYREAL --- 23:04:31 22.6.2010
podle me nekdo unesl Krystinu na Slovensko.. videl bych to na Icka nebo nekoho podobneho mongoliadniho razeni :)
PSYLA --- 20:37:39 22.6.2010
vsem co prijeli a uzili si festival mystical ritual 2010 chci touto cestou podekovat..doufam, ze pristi rok prijedete znovu podporit tento festival a doporucite ho vsem svym znamym...pristi rok probehne ritual o tyden drive v terminu 10-12.06.2011..cya ya
MONOMO --- 19:26:02 22.6.2010
MASOO: no, snad na ni nešlape nějaká mega Barbie....
UZAKO ---takové nebe bych Krystínce přála aj bych jí ho záviděla....Ten mlejnek samozřejmě ne !!!!!!!!
UZAKO --- 18:15:57 22.6.2010
a last one
UZAKO --- 18:13:39 22.6.2010

MASOO --- 16:56:57 22.6.2010
snad neskoncila tady!!!!!!!!!!!
PSYLA --- 13:06:58 22.6.2010
marketko a cim jses si jista..nebylo to spis psyla zpomalil a jaia navazal?
MEA --- 12:47:15 22.6.2010
Mě se líbil ten úžasnej přechod z Jaji (jeslti se nepletu) na Psylu, to jsem dlouho neslyšela! Kluci se na sebe pěkně naladili, hmmmmm! ;))
ONDRASEEEK --- 12:47:07 22.6.2010
Jinak na baru kempu ve Vesine k doptani nalezene dvoje klice od aut, nevim jakych, dve kabelky a jeden mobil... kdo neco z toho postrada, tak tam se muze dojet optat...
MEA --- 12:44:55 22.6.2010
HEHE!!!!