Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


1.5.2010
Cross Club Plynární 1096/23, Praha 7

Main Techno stage:
Roman Hyde, Pavel Krejdl, Elektrabel Live, Reznyk, Pluge & Wetrix, Nytram

Second Minimal Stage:
Clara Bailar & Trancegate Live, Radioactive_Tunes Live, Ala, Subgate, Rzk

Electro break stage - kavárna:
Dj Duch, Dj Lucarne

Legendární techno večírek Aircross a Roman Hyde, Pavel Krejdl, Elektrabel Live, Reznyk, Clara Bailar & Trancegate Live, Radioactive_Tunes Live

Mnozí z Vás si zajisté vzpomíná na legendární party Aircross, kterou Vám před několika lety servíroval pražský klub Cross a na níž vystoupila řada předních domácích umělců společně s exkluzivními hosty světového formátu jako je například Grovskopa nebo The 65D Mavericks. Pro všechny příznivce kvalitního techna a minimalu jsme ve spolupráci s tímto klubem, jehož působivé undergroundové prostředí, skvělý zvukový aparát a především originální interiér jsou pro tuto party více než příznačným místem, kde si pamětníci mohou zavzpomínat na staré dobré časy Aircrossů a ostatní si užít skvělou atmosféru a sety všech vystupujících!

Pokud jste již delší dobu neslyšeli svižné, temné a industriální techno, tak by jste si měli napsat do diáře toto datum, protože headlinerem květnového Aircrossu bude moravská elita Roman Hyde se svým exkluzivním setem ze tří gramofonů, takže si můžete být jistí, že taneční parket se bude doslova vařit. Další kdo si na Vás připraví svoje nádobíčko je Live projekt Elektrabel, který aktivně zásobuje světovou hudební scénu svými originálními releasy. Ani veterán Pavel Krejdl nemůže chybět na Aircrossu. Jeho účast na jakékoliv party znamená narvaný klub a skvělá show, které nám servíruje více než deset let. Po zadu nebude ani Reznyk, jeho propojení techna, temného minimalu, hutného dubstepu a precizního mixingu okořeněný širokou škálou efektů vás nenechá jen tak stát u baru. Dj Nytram, bude techno stage otvírat, takže Vás z prvu povozí na vlnách příjemných a inteligentních melodií a pozvolna bude přecházet do temnějších a surovějších nálad a připravý stage na pořádnou techno jízdu jak se patří. A nakonec to nejlepší, jak se říka. Dvojce Pluge & Wetrix, kteří holdují temným a chladným rytmům ala Regis, Surgeon apod. se postarají zajisté o velkolepé zakončení květnového dílu Aircrossu a vy se budete moc těšit na další pokračováni, které bude na podzim se speciálním hostem.

Milovníkům pomalejších beatů budou patřit spodní prostory, kde se budou moci zaposlouchat do bublavých zvuků minimalu. Headlinery této stage budou dva Live projekty. Radioactive_tunes Live je projekt dvou pánu z východních čech u kterých není nikdy jisté s čím kluci příjdou a co ten večer zrovna budou hrát. Vždy od nich uslyšíte něco nového a hlavně velmi originálního. Další a velmi speciální host bude dvoučlenný Live projekt Clara Bailar & Trancegate, u kterých se můžete těšit na inteligentní, elektronickou taneční hudbu, kterou navíc Clara doplní zpěvem. Subgate je v dnešní době stále více úspěšnější dj, pro kterého již není žádnou novinkou vystupovat za hranicemi ČR. Úspěchy na jeho kontě jen narůstají a jeho dokonalé mixování a cit pro výběr kvalitní hudby to jen potvrzují. Svojí návštěvou Vás opět potěší východočeský Ala z minimal projektu Klika. Již po třetí za sebou zavítá na Aircross a je k tomu jediný důvod. Jeho sety vždy sklidily velký úspěch a parket kdyby šel nafouknout, tak stálé nestačí - jednoznačně zaručená kvalita a proto si Alu necháme nakonec, protože jak už jsem se zmiňoval, tak nakonec to nejlepší.

Line Up:
Main Techno stage:
21:00 - 22:30 Nytram
22:30 - 23:30 Elektrabel Live
23:30 - 01:00 Pavel Krejdl
01:00 - 02:30 Roman Hyde
02:30 - 04:00 Reznyk
04:00 - 06:00 Pluge & Wetrix

Second Minimal Stage:
21:00 - 23:00 Reznyk
23:00 - 00:30 Subgate
00:30 - 02:00 Clara Bailar & Trancegate Live
02:00 - 03:00 Radioactive_Tunes Live
03:00 - 05:00 Ala

Electro break stage - kavárna:
21:00 - 02:00 Dj Duch and Dj Lucarne

More Info:
http://www.crossclub.cz
http://www.romanhyde.cz/
http://www.elektrabel.info
http://www.kaktusrecordings.org
http://www.technokracie.org/
http://www.djsubgate.com
http://www.idj.cz/mathezzz
http://www.myspace.com/clarabailar
http://www.myspace.com/trancegatelive
http://www.myspace.com/reznykpadrt
http://www.myspace.com/radioactivetunes
http://www.myspace.com/robotnikala
http://www.myspace.com/elektropump83

Open: 20.00
End: 06:00
Entry: 80 CZK - holky do 22:00 zdarma

REZNYK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.