Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=116653871692856

DJs Goldstar, Cashmeer & Skywalker

Na květnové vydání naší víceméně pravidelné Boogie Night jsme si dovolili přizvat funkykolegu a především velkého diskžokeje, mistra Norberta Goldstara. Horkou páteční noc k jásotu všech prozáří exklusivním Disco setem ze striktně vinylových nosičů. 8-)Norbertovo bio:

Norbert Goldstar k elektronické muzice přičichl ještě na základní škole(r.1991), kdy na pionýrském táboře s Yukimurou sjížděl německé techno kompilace a později,když ve svých 15ti letech navštívil "house party" v KD LÁDVÍ a ještě později když ve svých 17letech(r.1994)navštíví poprvé RADOST FX a propadne definitivně kouzlu techna,acidu a hardtrance. Poté už navštěvuje pravidelné večírky ve Sluníčku,Barandovských terasách, Miš maši,Slováči,Alfě,KD Ládví a Radosti FX. Přibližně v roce 94 objeví vinil shop Disko duck a prozatím si tam chodí poslouchat vinily od Acid Orange,Tresoru atd.Své první desky kupuje u Loutky ve "Školské" a v Disko ducku na Zámeckých schodech.Z počátku inklinuje k holandskému soundu,detroit technu,acidu a německému hardtrancu.V roce 1997 začne kupovat techno desky a vyžívá se v minimalovém zvuku od J.Millse,Ch.Vogela,Pascala FEOSe,J.Atkinse

1996- zakládá sound system eta djs,který se v roce 2001 rozpadne a na nějakou dobu do r.2004 o sobě Goldstar nedává vědet.
2004-Začíná hrát po pražských klubech.Uskuteční svou první oficiální akci pod hlavičkou etadjs ACID MOVIE NIGHT,tentýž rok se ujme produkce v žižkovském klubu guru a začíná rozšiřovat svůj recordbag lomenými beaty,tudíž kromě techna a houseu hraje jungle,breakbeat a electro.
2005- naplno rozjíždí svůj projekt etadjs a kromě pořádání akcí hraje po pražských a mimopražských klubech
2007-Propadne kouzlu funkové muziky,rozšiřuje svůj recordbag a stává se sběratelem vynilových desek.
2009-pořádání akcí MASH UP FUNK a produkce v Kladenském Týt music baru
2010-Zcela oddán kouzlu Funk,Soul a Groovy muziky pokračuje ve svých pravidelných akcích „Mash up funk“a zve Djs ze zahraničí.
2010-produkce Le Mirage a pravidelné hraní v Polských,Slovenských,Německých a Švýcarských klubech

http://www.etadjs.estranky.cz
http://www.myspace.com/djgoldstareta

80_PSU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.