Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.myspace.com/cncavern

Třetí pokračování akce z produkce cavern.cz, živě se představí kapely XIII.STOLETÍ, Depressive Disorder a Strange.

Cavern.cz se hlásí o slovo s třetím volume své akce, které se bude konat 5.6.2010 a to ve velkém stylu!

 

Živá vystoupení, jakožto stěžejní bod našich akcí budou zastoupena kapelami XIII.Století (Gothic rock), Depressive Disorder (EBM) a Strange (Post-punk/trash). Samozřejmostí je i tradiční set DJ Azraeluse, který se v rámci stylů gothic rock, deathrock post-punk, synthpop psychobilli, EBM a dalších postará o stylové zakončení akce.

 

Pro místo konání jsme vybrali brněnský klub Fléda, jehož historie se datuje až do roku 1911 a který v současné době představuje jedno ze stěžejních míst kultury v ČR.

 

Co na Carpe Noctem Vol.3 uvidíte/uslyšíte:

 

XIII.STOLETÍ

 

Je kultovní kapelou (nejen) české gothic rockové scény. Počátky XIII.Století sahají až do osmdesátých let, kde ústřední dvojice členů působila v kultovní punkové kapele Hrdinové Nové Fronty, po jejímž zániku vznikla právě kapela XIII.Století. Kapela se může pyšnit svojí dvacetiletou tradicí, dominantním postavení na naší scéně, vydáním bezmála deseti alb, několika DVD a VHS, stovkami odehraných koncertů a vystupováním po celé Evropě (zejména v rámci atraktivních evropských festivalů). Na Carpe Noctem Vol.3 kapela představí své aktuální album Dogma a zazní osvědčené hity kapely jako Elizabeth, Fatherland, či Justina, které dominují i v prostředí českých Jukeboxů.

 


 

Depressive Disorder

 

Je jednou z nejnadějnějších kapel naší EBM/rockové scény. Tato brněnská kapela vznikla roku 2002 jakožto projekt ústředního dua Patrik Lev a Radim Čáp. Na kontě mají několik alb, dem, remixů a účinkování na několika kompilacích. Mezi koncertní úspěchy patří mimo jiné i předskakování kultovních Die Krupps a Project Pitchfork, nezanedbatelné je i vystupování na slovenském festivalu Apocalyptic Vision 4. Kapela v současné době funguje v obohacené sestavě.

 


 

Strange

 

Tato trutnovská kapela funguje od roku 2005, dříve pod názvem ,,Strange people''. Za sebou má účast v tehdejší vyhlášené hudební soutěži Marlboro rock, kde se 2x umístila v semifinále. Ve své tvorbě sahá k odkazu alternativních a kytarových kapel konce 80. a 90. let. Sama svůj sound s nadsázkou definuje jako ,,Post punk trash''. Na Flédě zahraje svůj standardní set, kde zazní i několik úplně nových skladeb z nově připravovaného alba.

 


 

Afterparty by DJ Azraelus

 

Azraelus je pravidelným DJem Carpe Noctem. Mimo to působí jako DJ ve znojemském rádiu Elite. Akci na Flédě hodlá pojmout především v duchu gothic rockové klasiky, ochuzeni však nebudou ani vyznavači synthpopu, či EBM.

  

Akce: Carpe Noctem Vol. 3

Datum: 5.6.2010

Start: 19:00

Místo: Klub Fléda, Štefánikova 95/24, Brno

Program: Vystoupení kapel XIII.Století (Gothic rock) , Depressive Disorder (EBM/rock) a Strange (Post-punk/trash) + DJs afterparty.

Vstupné: Na místě – 250Kč

               V předprodeji (www.cavern.cz) – 200Kč

 

event_attached_file

BLACKEYE69
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.