Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Čáry 2010 noc která vás naučí létat!

osmý ročník open air festivalu v Praze
30.dubna 2010, open 19:00 hod.
Louka u Ledáren, Praha 4, Bráník

djs: TVYKS (Kiss me, Vibrator / Berlin, Prague), dj AIRTO (Roxy), ROBOT, dj RADIO (butick.org), Mr. ULTRAFINO (ultrafino.net), Z-AIRES (mayapur.cz)
------------------------------------------------------------------------------------------

FESTIVAL:

Open air festival Čáry 2010 pořádá Mejdanyzm ve spolupráci s Městskou částí Praha 4.

Zveme vás na magickou noc, která je velmi starým a dodnes živým lidovým svátkem a je spojena s pálením čarodějnic. Kromě pálení čarodějnice zde proběhne jako každoročně hudební produkce.

POZOR- letošní open air se letos koná na NOVÉM MÍSTĚ a to na louce u Ledáren, v Braníku. Vybrali jsme pro vás místo ještě blíže u řeky s výhledem na Barrandovskou skálu.

HUDBA:

Již v minulém roce bylo součástí našeho open airu velké šapitó, které pojme minimálně 400 osob. Letos tomu nebude jinak.

Jako hlavní host večera se představí dj TVYKS (http://www.tvyks.com/bio), který v současné době žije v Berlíně a spoluvytváří tamní klubovou scénu. Můžete se tedy těšit na žhavý a velmi aktuální evropský sound.

Svůj freestylový set nám předvede dj ROBOT (http://www.myspace.com/djrobotrur). Tenhle oblíbený party tahoun patří aktuálně mezi nejvytěžovanější selektory u nás a slyšet ho můžete kromě klubových večírků například na sportovních akcích, vernisážích nebo módních přehlídkách. Jeho sety jsou velice zábavné jelikož dj ROBOT vždy servíruje lahodný hudební koktejl plný hip hopu, funku, breaků a věcí, které jste patrně ještě nikde neslyšeli. Od ledna 2008 působí na pražském Radiu Dj. Mezi jeho aktivity na Radiu Dj patří pořady a rubriky R.U.R., Urban Set By Dj Robot a Diskorobotika.

Dj AIRTO, dlouholetý pravidelný host na akcích produkovaných klubem Roxy a djská stálice všech akcí pod hlavičkou Mejdanyzm, se řadí k nejdéle působícím DJs u nás. Sjezdil již celou naši vlast i sousední země s perfektními ohlasy prakticky odevšad, kde si zahrál. Není divu – jeho velmi pozitivní a našláplé sety učarují svou neuvěřitelnou živelností, rozmanitostí a precizní technikou. Díky jeho potřebě objevovat stále něco nového se hudebně vyvíjí a v současnosti od něj můžete slyšet house či electro ovlivněné jak EBM, garage, punkem, discem nebo osmdesátými lety, tak i klasické podání s prvky progressive, funky či tech-house.

Dj RADIO - další z pravidelných hráčů na Mejdanyzm parties. Je velkým propagátorem stylu jackin house, který mu jde pořádně od ruky a jeho sety nenechají nikoho ani na chvilku klidným.

Mr. ULTRAFINO (http://ultrafino.net/) - se hudbě věnuje od svých čtyř let, kdy sedával u gramofonu a poslouchal klasický jazz a swing ze sbírky svého otce. V osmi letech začal hrát na klavír, později přešel na trombon, basovou trubku, kytaru a kontrabas. Za DJský pult se poprvé postavil na střední škole, kdy těsně po revoluci míchal z kazetových magnetofonů hudbu na studentských večírcích. Kořeny repertoáru Mr.Ultrafina vyrůstají ze stále rostoucí sbírky originálních funkových a soulových vinylů 60. a 70. let, ze kterých se větví do jazzu, hiphopu, latina, reggae, disca, breaků a rare grooves.

Vše odstartuje svým eklektickým setem dj Z-AIRES (http://www.mayapur.cz).

BARY, VÝČEPY, GRILL:

V areálu bude připraven grill se spoustou pochutin a velký pivní bar.
Součástí šapitó stage bude Mejdanyzm cocktail bar s pestrou nabídkou míchaných nápojů.

OHEŇ, PÁLENÍ ČARODĚJNICE:

Po setmění bude zapálen oheň a spálena čarodějnice.

OSTATNÍ:

Akce se bude konat za každého počasí. V případě nepříznivého počasí bude pro návštěvníky zajištěno dostatek místa kam se pohodlně schovat. Především do velkého šapitó a do pivního stanu, které poskytnou dostatečnou ochranu před případným deštěm.Jelikož dubnové noci bývají někdy chladné, doporučujeme vybavit se pro jistotu teplejším oblečením.

DOPRAVA:

bus - 121, 253 (zastávka Pobřežní cesta)
tram - 3, 17, 21, 52 (zastávka Pobřežní cesta)

PARKOVÁNÍ:

přijďte raději pěšky, parkování není zajištěno

PODĚKOVÁNÍ:

Děkujeme za velkou podporu: Městská část Praha 4, Volnočasová.cz, Desperados, Techno.cz, Graphitestudio.cz, Ultra Premium Brands, Staropramen, kina Světozor a Aero, houseboat U bukanýra, Renata Paroulková, Lubor Kos a všem našim přátelům.

Těšíme se na Vás dne 30.dubna na festivalu Čáry 2010 na louce u Ledáren v Braníku.

MEJDANYZM crew
http://www.myspace.com/mejdanyzm

ZAIRES
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.