Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


http://smash.orad.cz/smash_web.jpg

POISON APPLE & JAFRA COSMETICS INTERNATIONAL presents SMASH & GRAB IT! - Drum`n`bass Night

POISON APPLE & JAFRA COSMETICS INTERNATIONAL presents

SMASH & GRAB IT! - Drum`n`bass Night

_______________________________________

DJS:
X-MORPH /Drumandbass, Redrum/
BIFIDUS AKTIF /Shadowbox, Take Control, Letitroll/
OZONE /Poisonapple/
HRR.NEC /Redrum/
DAVE /Excrew/

_______________________________________

150x CD zdarma se sety účinkujících speciálně pro tento večer!

Voucher v hodnotě 500Kč pro prvních 60 slečen od sponzora večera Jafra Cosmetics!

JAFRA COSMETICS INTERNATIONAL patří mezi světové lídry kosmetického průmyslu s mezinárodní sítí více než 400 000 kosmetických poradkyň.

Byla založena 6. srpna 1956 v Malibu ve státě Kalifornie manželi Janou a Frankem Dayovými a zpočátku působila jako malá privátní firma.

Dnes JAFRA COSMETICS patří mezi nejrychleji rostoucí firmy v oblasti přímého prodeje na světě s ročním obratem 450 miliónů USD. Vouchery, které získáte zdarma jako dárek u vstupu, můžete využít v příslušných kosmetických salónech. Více o tomto sponzorovi, jeho výrobcích a službách naleznete pod tímto odkazem:
http://www.studio.cz/

______________________________________________________________________________________________________________________

Profily DJs:

X-MORPH – je členem a zakladatelem brněnského sdružení Redrum, rezidentem klubu Perpetuum a zakladatel párty Stepslet pořádané v brněnském klubu Fléda. DJingu se začal vážněji věnovat kolem roku 2000 a to stylům, které mu v Brně nejvíce chyběly - drum`n`bass a breakbeat. Těmto stylům se věnuje v celém jejich spektru, od klidnějších věcí (intelligent/chillout) po tvrdší a tanečnější (hardstep/techstep), určené především na taneční parket. Jeho DJské sety by se daly charakterizovat jako směs svižných, zábavných a zvukově propracovaných tracků podpořených plynulými mixy. Již po několikáté se stal ústřední postavou slavnostního vyhlášení Czech Drumandbass Awards servru Drumandbass.cz a nyní je i jejich platných členem.

BIFIDUS AKTIF – letitý tahoun a redaktor serveru Shadowbox.cz, spoluorganizátor pravidelných pražských nocí Take Control a největších českých drumandbassových párty Lei it Roll. Nejenom toto se skrývá pod vydatně vyváženým pseudonymem Bifidus Aktif a rozhodně nemusíte být biologové, ba ani konzumenti jogurtů, aby jste pochopili, že máte tu čest ochutnat kvalitu českého drumandbassu v podání tohoto sympatického DJe. Jeho našláple kreativní a melodické sety jsou vizitkou nejkvalitnějších drumandbassových večerů, které Vás nenechají bez pohybu.

OZONE – v roce 2002 založili s kamarády nakrátko malý sound systém RMS, jejž si k sobě později přibral jiný pražský sound systém Tsunami. Spolupráce byla zhruba rok a půl, spíše po stránce organizační. V roce 2007 se stal platným členem již zaniklého legendárního crew Eastek. Nyní jako sólo převážně působící na poli elektronické hudby v Praze. Tvůrce a organizátor nejen tohoto večera, ale i zakladatel nově vznikajícího projektu Poison Apple (nyní ve výrobě). Hraní se aktivně věnuje od roku 2006.

HRR.NEC – po tom, co Hrr.nec šest let navštěvoval (nejen) drumandbassové akce, se v létě roku 2006 postavil za gramce. Pilný podzimní trénink přinesl první příležitost, a to možnost předvést se veřejně na tradičním pondělním mejdanu v brněnském klubu Perpetuum, kde nepravidelně hrává dodnes. V Brně ho dále můžete také často potkat na Favále, kde mimo jiné supportuje akce Tele2Beatz. V roce 2007 se mu podařilo uspět v soutěži o hraní na olomoucké párty Bubbles. Postupem času přišla nabídka hájit barvy karvinské Bass:till:beat crew. Během působení v BTB si stihl zahrát po celé Moravě, mimo jiných také po boku Evana z Robot Death Squad, Mufflera, Chrise Impulse, L Pluse a spousty další z Česka a Slovenska.
Na podzim roku 2008 přestoupil pod brněnský server Redrum a s přestupem přišli příležitosti zahrát si v Havířově s Aphroditem nebo na Slovensku předskakovat Temperovi D. Pravidelně jej můžete zastihnout po celé Moravě a sem tam i v Čechách či na Slovensku. V drumandbassu se nebrání tvrdší technoidní selekci, ani hopsačkám a klaunům okořeněným raggajunglem a tekknem. Stejně tak si rád střihne i čistě liquidfunkový set.

DAVE – nestárnoucí legenda Litoměřické scény hrající od roku 1999, organizátor a spoluorganizátor snad skoro všeho, co se na Litoměřicku odehrálo. Jeho kvality bezpochyby nejsou bez povšimnutí. Čistě laděné liquidové sety občasně proložené tanečnějšími energickými tracky jsou příjemné zpestření večerů a open airů. Za dobu kterou hraje se jeho jméno vrylo do podvědomí tamní scény. Skvělá selekce Vašim sluchovým pohárkům neunikne a rozhodně Vám připomene doby, kdy drumandbass v Čechách zažíval zrod.

______________________________________________________________________________________________________________________

K dispozici jsou pro návštěvníky připraveny 2 bary, super sound o síle 3kw, light show, videoprojekce, laser show, masivní zahrádka s grilem…

Vstup 99,-


Info o místě:

Kolibu Brozany naleznete necelé dva kilometry od silnice E55 (Cínovec - Praha), v Doksanech odbočka na Brozany nebo D8 (Lovosice - Praha) výjezd č. 35 Doksany. Z obce Brozany nad Ohří budou značené speciální ukazatele. V místě možnost parkování, stanování zdarma.
V těsné blízkosti se můžete ubytovat v autokempu Brozany nad Ohří.
Zde jsou kompletní informace a odkaz na stránky zde:
http://www.kempbrozany.cz/

Pokud by jste se chtěli jet autobusem, což doporučujeme, tak zde malé info:
Praha,,Nádraží Holešovice - Doksany,,zámek / Celkový čas 50 min, vzdálenost 51 km, cena 60 Kč.
Autobusy jezdí každou hodinu tam v pátek a v sobotu v rozmezí jedné až dvou hodin zpět.

Litoměřice,,aut.nádr. - Doksany,,zámek / Celkový čas 20 min, vzdálenost 14 km, cena 24 Kč
Autobusy jezdí každou půl hodinu, poslední v 19:34.

______________________________________________________________________________________________________________________


LineUp a soutěž později. :)

OZONE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OZONE --- 9:14:33 28.5.2010
jou jou, je to tady! :))
OTZ --- 8:37:50 28.5.2010
olol jafra
OZONE --- 17:13:04 23.5.2010
na facebooku soutěž, na drumandbass.cz take...
hodne stesti v tipovaci soutezi! :)
OZONE --- 18:16:52 4.5.2010
LAROQUE: :)) hehe, to víš, že jo! :) hlavně doraž i s partou :)
LAROQUE --- 11:52:11 4.5.2010
Ozone:přijedu si určitě zahrát-) Takže budete muset dát vstup za 200kč do předprodeje-)
OZONE --- 0:17:50 21.4.2010
STANTHA: hmmt kamko vim, ale drz pesti, at te muzu pozvat na 01...
STANTHA --- 23:06:04 20.4.2010
chjo skoda ze to nevyslo :/