Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

12 uživatelů půjde

hledání


http://conventicon.cz/

Conventicon je víkendová akce pro příznivce fantastiky, literatury, vědy a zábavy.

Druhý ročník Conventiconu se bude nést především na tématu vědy. Český klub skeptiků Sisyfos pod Akademií věd pro vás letos připravil přes dvacet hodin přednášek na populárně pojatá odborná témata, která vás jistě zaujmou i obohatí. Ať už se budete chtít dozvědět něco opravdového o konci světa, o realitě globálního oteplování, o vztahu přírodních a společenských věd, něco o moderní filosofii a jejím významu, nebo se jen setkat a popovídat si s opravdovými vědci a akademiky jsme akce právě pro vás.
Žijeme však nejen pro vědění, ale i pro zábavu. Po úspěchu loňského pohybového programu jsme se jej rozhodli rozšířit – po celou dobu trvání akce se budete moci zúčastnit ukázek a workshopů tance, šermu, bojových umění od zkušených trenérů nebo vyzkoušet svou drsnost v disciplínách Orclimpijády.
Tak jako loni nebude chybět ani literární linie se zajímavými hosty (někteří z nich pochází až z daleké Ameriky), přednáškami, besedami a letos i několika workshopy o tom jak zahájit nebo vylepšit vlastní (nejen) literární tvorbu.
Fan-Project vám přinese něco zajímavého o současných, původních i chystaných seriálech. Pořadatelé Orient conu pro vás mají zajímavé přednášky o orientálních zemích, od Japonska přes Čínu až po Indii.
To vše v příjemných prostorách KC Zahrada, s praxí zlepšenou organizací a řadou dalších novinek.
Zaregistrujte se předem a získejte výhodnější vstupné. Platí se na místě.

SYNTAX_ERROR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.