Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=116048248408260

2 stages / 13djs + 3 mcs / 80-100 kcz + drink zdarma
http://www.facebook.com/event.php?eid=116048248408260

Explosive Hall?

Mám pocit, že pro dlouhodobější příznivce drum & bassu a techna v ústeckém kraji nemá cenu dál číst, jelikož jistě vědí o co jde. 

Pro ty ostatní - Explosive Hall je jedna z největších a jistě nejlepších pravidelných dnb/tech-house nocí, konajících se v Ústeckém kraji.

Pořadatelé si pro konání těchto parties vybrali dvě skvělá místa - litoměřické výstaviště a lovosický klub Cocoon, kam si vždy přizvou zajímavé hosty a vytvoří tak pro návštěvníky suprovou atmosféru.Tento rok, na jeho "první části" konané 16.4. v klubu Cocoon, v Lovosicích vystoupí na hlavní stagi se zvukem o síle 6kw: Suki z Tele2Beatz, anglický dj MX - majitel rádia a labelu KrisisDnB.com, mladí, talentovaní běloruští Red Catz a Yellow Int, německý, zkušený dj Askart a lovosičtí "rezidenti" z Jump-Up.cz Dino a Tony. Jejich mixy doplní s mikrofonem v ruce Massta, Rehy a Fever.

Budete tedy mít možnost slyšet všechny styly drum and bassu, po liquid funk, přes jump up, deep, atmo, až po techstep a neurofunk. Máte se tedy na co těšit. :)Na druhé stagi uslyšíte na 3 kw zvuku techno v podání djs: Paskvill, Marky_P, Motive, Kazuyoshi, Andro Gee, Evad.Ke každému vstupu navíc obdržíte energy drink "Big Shock" zdarma, takže toho za 80 Kč do 22.00 a 100 Kč po 22.00 není určitě málo.Těšíme se na vaší účast ExCrew a Jump-Up.cz :)http://www.facebook.com/event.php?eid=116048248408260

http://www.explosivehall.cz , http://excrew.webnode.cz , http://www.jump-up.cz, http://www.cocoonclub.cz 

TONY_V
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.