Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

13 uživatelů půjde

hledání


http://fantasy-scifi.net/taverna/mistnost.php?&mistnost=245&nzpr=

Další z řady Taverních tanečních akcí - již 6. taneční akce, 2. tancovačka. Více hudby, více radosti, méně formálního oblečení, méně tanečních poř

Pro úplně nezasvěcené: T-ancovačka je mnohem uvolněnější variantou Taverního plesu, jehož třetí ročník proběhl v únoru. Na Taverním plese fungují tzv. Taneční pořádky, je v předstihu v prodeji omezený počet lístků, chodí se ve "velké večerní". Tancovačka je odlehčenou letní variantou, tedy - pohodlné oblečení, žádné lístky a žádná buzerace ohledně tanečních pořádků.
Co se hudby týče, tak máme (troufám si říct - a doufám, že to někteří potvrdí) dost slušný výběr z "the best of dancing music". Těšit se můžete na rytmy standartní (waltz, tango, quickstep, valčík, slowfox, foxtrot), latinskoamerické (jive, chacha, rumba, samba) a blues, polku i mazurku. Hudba je volena neotřele, takže ani při polce se nemusíte bát dechovky. Naopak, očekávejte soundtracky ze svých oblíbených filmů nebo hudbu, kterou sice znáte, ale nikdy vás nenapadlo, že to je chacha.
Tradiční výhodou Taverního plesu (a já doufám, že také T-ancovačky) je vysoká taneční úroveň hostů. Prostě - pokud si chcete trsnout, tak tohle je ideální příležitost. Pokud se vám tančit nechce (nebo se vám s postupem večera chtít přestane), nevadí! Silná barová sekce už od časných hodin okupuje tamní, velmi dobře zásobený a skvěle cenově přijatelný, bar. Pro ty, co si právě řekli "aha, vysoká taneční úroveň, tak to já nemám, to tam nepolezu", tak těm odpovídám: "přijď! Kde jinde máš šanci zatančit si se slečnou, co se vznáší jako víla, nebo se nechat odvést gentlemanem, co to opravdu umí?
Více informací o akci získáte buď ve výše uvedené místnosti diskuzního fora Taverna, nebo u mně v poště.
pro "namlsání" se jukněte na tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=fkWkvjJ4HGE
http://www.youtube.com/watch?v=6TBtK2NFjp4
http://www.youtube.com/watch?v=T4zeS1z1TE0#

KLAIR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GENEVIEVE --- 21:53:19 8.4.2010
krásně řečeno Klair :-) moc se těším :-)