Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://www.dum-umeni.cz/cz/vystava/ahleuchatistas_jezis_tahne_na_berlin

Ahleuchatistas (USA / Tzadik Records)

Ahleuchatistas vznikli v roce 2002 v americkém městečku Asheville v Severní Karolíně na podnět kytaristy Shane Perlowina. Žánrově kapela balancuje na hranách math-rocku, improv-core a zneuznávání tempa s přesahy do freejazzu a odkazy k experimentální scéně počátku 70s i 90s (Captain Beefhart & His Magic Band, Last Exit). Tito oblíbenci Johna Zorna vydali dodnes pět alb, z toho dvě na jeho labelu Tzadik Records, zaměřeném zejména na experimentální a avantgardní scénu: re-edici alba The Same And The Other (2004/2008) a svůj zatím poslední počin Of the Body Prone (2009). Po nedávném odchodu baskytaristy Dereka Poteata se z tria stává akční a inovativní duo, zkoumající nové možnosti kompozice a improvizace v jednoduchém nástrojovém složení kytara a bicí.
http://www.ahleuchatistas.com
http://www.myspace.com/ahleuchatistas

Ježíš táhne na Berlín (CZ / Muteme)

Absolvent UMPRUM Ondřej Skala svoji tvorbu označuje jako breakcore-ambient a považuje ji za jistý druh výtvarného umění. Zpíval ve Sboru Českého rozhlasu, hrál v Orchestru slovanského folklóru, studoval klasickou kytaru a dnes patří k největším hudebním osobnostem nekonvenční elektronické hudby u nás.
http://www.myspace.com/jtnb
http://muteme.cz

Vstupné 90 Kč. Se vstupenkou na tuto akci získáváte slevu 30 Kč na 3. narozeniny akce HEAVY MENTAL 22. 5. na Flédě s WOLF EYES a DJ SNIFFEM

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/event.php?eid=110784068937912&ref=ts
http://www.last.fm/event/1468756+Ahleuchatistas+at+D%C5%AFm+um%C4%9Bn%C3%AD+on+14+April+2010
http://www.dum-umeni.cz/cz/vystava/ahleuchatistas_jezis_tahne_na_berlin

ANANAS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.