Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

13 uživatelů půjde

hledání


www.jahmusic.net

Juggla (uk), Brain Theft (berlin), Yukimura, Rizla Sound + Jungle Lion Sound (de), Admiral Kolibal @ MeetFactory

JahMusic.net ve spolupráci s MeetFactory připravuje na sobotu 17. Dubna warmup na 10. ročník festivalu Reggae Meeting! Tento večírek bude první reggae / dubwise party pod střechou MeetFactory a představí v klubu nový koncept takto laděných akcí. Pro tuto speciální příležitost a jsme pozvali několik vzácných hostů ze zahraniční: Z Británie přiletí geniální MC Juggla, který je v Čechách známý hlavně díky Noiseshaper a Overproof Soundsystem, kteří vznikli z památného projektu Rockers Hi-Fi.

Po velkém úspěchu na loňském Reggae Meetingu dorazí z Berlína poprvé do Prahy i pozoruhodní Brain Theft. Kapela, která hraje naživo dub míchaný s triphopem a electrem představí nový set a zvuk nového Berlína, která byste neměli propásnout. A specielně na novém aparátu instalovaném v MeetFactory to bude lahůdkový 4D zážitek!

Součástí večera samozřejmě budou i selektoři: Z Drážďan dorazí Superhorace aka Rizla Sound, roots reggae specialista, který jsou součástí meetingů už od prvního ročníku. Společně s nimi přijede DJ Baze z Jungle Lion Sound, který po půlnoci přitopí raggajungle setem. Za domácí vystoupí Yukimura, jakožto jeden z nejpracovitějších a nejprogresivnějších hudebních kouzelníků v Praze..

Vstup 130,-
Start 20:00

CURLYLOCK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CURLYLOCK --- 10:39:17 19.4.2010
Diky vsem kdo dorazili!-)
HEINZZ --- 13:32:19 18.4.2010
výbornej mejdan, věčná škoda že skoro nikdo nedorazil.. = (
po dlouhý době protančený podrážky! = )
DUBPRINCESS --- 18:38:01 16.4.2010
line up prosím?
MEDINY --- 17:13:30 5.4.2010
bohužel opět beze mě, jsem na tattoo jamu ve Strakonicích, ale už budu mít po bakalářce, takže při nejbližší příležitosti to roztančíme!
CURLYLOCK --- 21:50:50 4.4.2010
A zaroven k tomu omluva, ze reggaemeeting.net porad nejede, webmaster je uz doslova na zabiti.. Timto tedy oficialne: 10. Reggae Meeting bude 28-29.5 pod Tocnikem!!