Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://insidekru.com

INSIDE DJs: Bica + Ezop
+ special guest: Papa Zura (PL)

INSIDE DJs:
Bica + Ezop
+ Papa Zura (PL)

Datum: 04. 04. 2010
Místo: Praha
Klub: WAKATA, Malířská 14, Praha 7

Cena na místě: zdarma
Začátek: 20:00

PAPA ZURA – DJ, producent, sběratel vinylových desek a člen seskupení Soul Service. Svou DJskou kariéru zahájil v 90. létech ve Funkadelia Sound Systému. V roce 2000 vydává se svou funky-acidjazzovou skupinou Bloo Zbir album Lublin Funk, na které ho můžeme slyšet hrát na kytaru a moog syntetizér. V poslední době se soustředí na produkci remixů a mashupů pro vinylový label Funky Mamas And Papas pod jménem „Papa’s got a Blend New Bag“.
www.myspace.com/funkymamasandpapas
www.myspace.com/papazura

SOUL SERVICE – skupina, která si vetkla za cíl dostat soul, funk, afro a jazzovou hudbu do uší a hlav polské veřejnosti. Ve skupině se setkali čtyři DJové: Burn Reynolds, Cpt.Spark, Misty a Papa Zura, kteří společnými silami pokračují v heroickém tažení za jeho naplněním.

Dnes, když společnými silami bourají taneční parkety klubů v Polsku a Evropě se navíc snaží prosazovat originální polské soulové a funk groovy, které vytahují z temnot regálů a krabic za neocenitelné pomoci labelu Polskie Nagrania (nejstarší a stále činné polské nahrávací společnosti dříve známé pod legendárním jménem „Muza“). V této spolupráci vznikly vinylové a CD kompilace Polish Funk a Why Not Samba, které shromáždily polské nahrávky ze 60. a 70. let inspirované funkem, soulem, jazzem a latinskými rytmy.

Soul Service odehráli svá vystoupení na večírcích, klubech a festivalech po celé Evropě – v Polsku, Švýcarsku, Německu, Itálii, Rusku, Bělorusku, Rakousku, Slovensku, Francii, Holandsku, Litvě, Velké Británii, Izraeli, Slovinsku a Lucembursku. Každé pondělí je můžete slyšet v pravidelné rádio show na Roxy.fm.

www.myspace.com/soulservicedjteam
www.soul-service.pl

Řekli o Polish Funku:

Nádherná sbírka groovů, které jsme se celé roky snažili vydolovat z Polských archivů.
Dusty Groove America

Album, které dokazuje sílu a rozmanitost funky jazzu nahrávaném v 70. létech za železnou oponou.
- Jazzman Records -

BICA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GLUON --- 12:22:32 5.4.2010
polish funk rulez! :)
BOBESH23 --- 11:54:26 2.4.2010
Uvidim jestli stihnu - v radiu mame Breakove Velikonoce ;)