Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.burnit.hradbycrew.cz/

Indie/post-rock open air festival

burnit


Please the Trees (indie / alternative / CZE)


Please the trees

Byl jednou jeden písničkář solitér. Byla jednou jedna kapela bez zpěváka. Oběma něco chybělo. Tak nějak vznikli Please The Trees, jedna z nejnadějnějších indie kapel, která se v poslední době u nás objevila. Skupina se v březnu vydala na své první turné po Spojených státech. Skupina mimo jiné vystoupí na festivalu South by Southwest v texaském Austinu, což je jedna z největších hudebních přehlídek ve Spojených státech.
Microexpressions (indie / ambient/ alternative / POL)


Microexpressions

Microexpressions jsou indie-rocková skupina z Polska z města Jelenia Gora, fungující od roku 2007 a skládá se z těchto borců: Szymon Szczesniak a Michał Stambulski. Skupina vydala tři EP; The unreleased Earth of Far Suns (2007), Microexpressions self-titled EP (2009) a Deep Snow (2010).
UFAJR (indie-rock / post-rock / CZE)


Ufajr

Pražští Ufajr, to jsou velmi citliví hoši, kteří se nebojí zahrát tklivou notu a nějakou tu plačtivou synťáčkovou plochu. Ale protože zároveň chtějí ukázat světu i svou drsně nonkomformní stránku a jak hrozně jsou v pohodě, mlátí taky Ufajr kytarama do bicích, demolují na pódiu nové nástroje a hrajou hodně nahlas, aby se neřeklo. "Náš největší vzor je každá kapela, kterou zná méně než 30 lidí," říká o svých hudebních hrdinech pianista Ufajr a bubeník dodává: "My jsme ale lepší než oni všichni dohromady!" Nezbývá, než odhalit, o jak strašné lži a mystifikace jde tentokrát a přijít na koncert.
Safety First (experimental / instrumental / delay / CZE)


Safety

Další kapela díky jejíž účasti bude náš festival o něco víc mezinárodní. Post-rockoví Safety First z Uherského Hradiště budou lahůdkou (lákadlem, třešinkou na dortu??) pro všechny fanoušky Explosions in the Sky nebo This Will Destroy Dou. "Zaměření na geometrii, symetrii, rytmické opakování a ubíhající perspektivu s možností časového naplánování."
Vivien's Shadow (indie / rock / shoegaze / CZE)


Vivien's Shadow

Vivien's Shadow je indie-rocková kapela založená v Novém Strašecí. Viviens jsou ovlivněni především kapelami Manic Street Preachers, Foo Fighters, Pavement, Sparta a Coldplay.
Hissing Fauna (indie / post-punk / powerpop / CZE) 


Tuto kapelu lze považovat za jeden z posledních objevů pražského hudebního podhoubí. Jsou nesmazatelným důkazem, že se v domácím indie rocku stále něco zajímavého děje. Tahle parta má velký potenciál.
Rosemary (acoustic / indie / CZE)


Rosemary

Mladé Liberecké uskupení, které vás spolehlivě rozněžní nasládlými melodiemi. "I believe in the beautiful day."
L2 (rock / CZE)


L2

Rocková banda založená basákem a bicmanem po rozpadu kapely Four Reasons to Answers.
Lukin (rock / crossover / CZE)


Lukin


Domácí rocková banda fungující s přestávkami už od společných gympláckých let. Vlastní repertoár prokládají skladbami Faith No More, U2 apod., čímž se z Lukina stává ideální votvírák celý akce

 

BRUCAS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.