Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Rudeboy /Shadowbox/
Honey /Shadowbox/
Peejay feat Procter /Interface/
Wentoline /Interface/
Hoody

A je to tady! Další díl teď už pravidelné drum and bassové noci Koukni na mix přichází a to ve velkém stylu. Již třetí pokračování se vzácnými hosty, neméně kvalitním domacím supportem ve vychytaném šumperském klubíku Music machine je zárukou královské zábavy. Rozhodně neváhejte a přijďte poslechnout, nasát neokoukanou atmosféru a hlavně kouknout na mix!

Je potřeba dát si pozor na pána, zaslouženě napsaného na plakátu nejvýš. DJ, promotér a designér v jedné osobě, jménem Rudeboy. Elitní selektor z pražské stáje Shadowbox, spolupořadatel mejdanu Drumix, konajícího se v pražském klubu Lávka. Vystoupil již po boku těch nejznámějších světových djů jako je LTJ Bukem, Nu:Tone, Logistics, Friction a nespočet dalších. Jeho vystoupení doslova dýchají energií, svým charismatickým projevem a přesnými mixy umí rozvířit prach a lidi dostat do nejvyšších obrátek s elegancí sobě vlastní. Vážně, na tohohle pána pozor. A to není vše. Další host přicestuje až z dalekých Karlových Varů a s sebou do bagu si jisto jistě přibalí něco lázeňské pohody. Dj a producent Honey, taktéž ze stáje Shadowbox, člověk pyšnící se svojí velice kvalitní produkcí a vytříbeným vkusem pro výběr muziky. Do drum and bassového povědomí se dostal hlavně výhrou v soutěži o vystoupení na akci se zahraničním djem Mathematicsem a od té doby stoupá výš a výš. Jeho příští zastávka bude v Šumperku a výrazně doporučujeme ji neopomenout. Jako další se představí domácí dvojka Peejay feat Procter, pravidelní to vystupující, členové zábřežské bandy Interface, projektu Deep structure a pořadatelé mejdanu Koukni na mix. Výčet jmen uzavírá zkušený jezdec Wentoline, taktéž ze stáje Interface, kterého doplní Hoody a společně nám celý večer odstartují.

Seriózní dávka zlomených beatů, výborné technické zázemí a bar zásobený legendárním jesenickým absintem Bairnsfather. To vše a ještě víc pod střechou šumperského Music machinu 24. dubna se začátkem přesně v devět. Vstup bude fér za padesát. Přijďte podpořit, zapařit nebo jen tak poslechnout něco originálního, co tu předtím nebylo a my Vám to s hrdostí nabízíme. Přijďte nasát kvalitní zlomenou atmosférku, která Vás domů jen tak nepustí. Přijďte prostě kouknout na mix…

S2EPA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GUISSEPPEK --- 8:51:18 24.4.2010
již dnes, stavím se na pivíčkór
KROPATKO --- 18:55:07 21.3.2010
Vypada to dobre at to vyjde.)
GUISSEPPEK --- 15:21:24 21.3.2010
yaman, chapu:)nevadi snad neumrem:)))
S2EPA --- 15:04:07 21.3.2010
nedostal vizum a vis jak je to s ruskyma uradama..nechteli sme nic riskovat a presunuli jeho navstevu na pristi akci!
S2EPA --- 15:03:27 21.3.2010
dojede priste!
GUISSEPPEK --- 14:02:53 20.3.2010
skoda ze sintez nedojede:)