Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

25 uživatelů půjde

hledání


URBAN ART CLASH má v plánu předvést lidem funky street art – „čerstvé“ umění z celého světa. Aerosol Art / Graffiti / Urban Photography / Lightpaintin

Myšlenka přivést tvorbu streetart umělců do Prahy má v úmyslu představit jejich formu práce novému publiku a komunitě místních výtvarníků. URBAN ART CLASH přináší představení, které je možné si prohlédnout a zakoupit unikátní exponáty za dostupnou cenu. Celý projekt vytváří základ pro různé možnosti výměny a spolupráce mezi umělci, hudebníky a dalšími vystupujícími ze všech zemí světa.

URBAN ART CLASH v pražském multimediálním prostoru 2. PATRO, kde bude Bílá Galerie od 16. března umístěna na tři týdny, bude propojen s různými doprovodnými akcemi jako je např. interaktivní sketch jam, live painting, light painting, screen printing, promítání, hudební představení, poetry slam atd.

Tohle vše by mělo fungovat jako kulturní prostor pro výměnu myšlenek mezi lidmi z rozdílných sociálních a kulturních sfér, z různých branží a různého věku. Místní a mezinárodní okruh umělců by mohl vytvořit unikátní kombinaci umělecké spolupráce a prezentace. Kromě těchto živých setkání vydáváme ještě výtisk mini-magazínu SKILLZ (PDF a Printzine) jako dokument a zbírku vybraných obrazů a fotek.


Urban Artists:

LOKEYPHOTOGRAPHY / Lokesh a Alesh One (Los Angeles/Praha)
MER ONE / STM, Fresh 5 Crew (Berlin, D)
FAFI FAFINETTE (Paris, F)
SCOUTE (Bratislava, SK)
SLICK / Dissizit (Los Angeles, US)
PHOE / WHS (Praha, CZ)
WESP ONE / GHS (Berlin, D)
PARADOX PAUL (London, UK)
POINT (Praha, CZ)
BALET12 (Praha, CZ)
DANIELA PILNÁ (CZ)
PAVEL REAV (CZ)

FRUTAA1
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FRUTAA1 --- 12:36:56 23.3.2010
ja myslim, ze zdarma.. teda, prisla jsem tam a nic neplatila;-)
ANDREW23 --- 10:57:54 23.3.2010
kopukám, že tu neni žádné info o tom kolik stojí vstup. jak to je?