Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://vstupenky.ticket-art.cz/index.php?pg=novinka&id=4492&nset=1&auth=dba1d3af1e0d0095cce8326c3ef8

Odehraje se rychlo-melodický metalový souboj. A kdo že bude reprezentovat? Za Itálii nastupují Vision Divine, White Skull a Anthenord.

Itálie – Česká republika. Ne, to není tip na účastníky příštího finále mistrovství světa ve fotbale, ale pozvánka na jeden dubnový víkend do Melodky (tady pod dohledem švýcarských rozhodčích) a Exitu Chmelnice. 23. dubna v Brně a 24. dubna v Praze se odehraje tenhle rychlo-melodický metalový souboj. A kdo že bude reprezentovat? Za Itálii nastupují Vision Divine, White Skull a Anthenord. Je trochu paradoxní, že jméno Vision Divine je aktuálně skloňováno především díky staronové posile, pěvci Fabio Lionemu. Tenhle nezaměnitelný hlas profláknutějších krajanů Rhapsody Of Fire se po čtyřleté pauze znovu vrátil do řad Vision Divine, vloni společně natočili šesté album kapely nazvané „9 Degrees West Of The Moon“ a na jeho podporu se v dubnu vydávají do České republiky.
I White Skull slaví návrat. Kapela, která svoje nejslavnější období prožila u mikrofonu s Federicou „Sister“ de Boni se po osmi letech znovu vrátila k něžnému ukřičenému pohlaví. A jistě není náhodou, že hlas nové posily Elisy "Over" De Palma není od projevu Federicy tak vzdálený. Tajemství, zda kromě skladeb z loňského alba „Forever Fight“ dojde i na dávné hitovky bude rozluštěno v Brně i v Praze.

V Brně se představí jako česká předkapela Eagleheart a v Praze Empire.

CARTMAN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.