Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


PURE ViBEZ SPRING CZECH TOUR 2010 with ARIES[UK]

http://www.facebook.com/event.php?eid=357174363302&ref=mf

pure raggajungle and dubstep

Pure Vibez Czech Spring Tour 2010 with Aries[uk]

ARiES [UK]
dj, producent, promoter
raggajungle, jungle, dubstep, bassline
Co-Lab / Pure Vibez / Chopstick
Aries je z Velké Británie a hraje a tvoří Drum & Bass, Jungle a Dubstep. Aries začínal na Breakbeat / Techno / Rave hudbě od roku 1991. Byl okamžitě vtažen do světa nových zvuků která byly úplně jiné, než jakou slýchával dřív. Ještě ve škole začal s DJingem, a založil pirátské rádio, dělal propagační akce a párty samotné. Po účasti na počátku pirátské rozhlasové scény se pomalu rozvíjí i jeho DJ kariéra, která začala opravdu vzkvétat v roce 1998 a to určitě i díky přátelství s Bennym. Společně, postupem času, založili místní kamenný vinyl shop. Postupně oba začali produkovat své tracky a s nabídkami k hraní se roztrhl pytel. Hráli jednotlivě i společně, ale hlavně hodně.
Aries & Benny byly pro rezidenty Break Thru (dříve Prosession) v Birminghamu od roku 2000 novým oběvem. Se svým novým zvukem a nápady se prosazuji s přítelem Jinx 'Above & Vedle' & 'Pure Vibez'. Aries & Benny jsou stálí a uznávaní UK dj´s a hrají na mnoha akcích po celém světě včetně Konkrete Jungle (San Francisco, USA), JUNGLE (Leuven, Belgie), Jungle Business (Bělehrad, Srbsko), Rekyl (Stockholm, Švédsko), Break Storm (Barcelona, Španělsko), Atomic Jam, (BBC 1xtra LIVE,UK), Glastonbury Festival (uk). Flashback (Londýn).
Aries dělá momentálně převážně jungle, raggajungle a dubstep produkci a vydává na labelech jako Calypso, Pure Vibez, Co-Lab, Chopstick, atd. Je co-manager Pure Vibez Recordings a vlastník Roots Records ve Velké Británii. V loňském a letošním roce jeho progres a popularita narostly obrovským tempem. Byl vyhlášen dj a producent roku 2009 ve městě Birmingham.Táké byl několikrát na evropské tour a 3x navštívil Českou Republiku, kde zanechal velmi dobrý dojem a a notně se zapsal do podvědomí raverum. Na konci roku 09 ho navíc požádal samotný RAi KEiTH o spolupráci a on společně s Jinxem na novém mixtapu pro legendární DREAD RECORDiNG, což je velká a obrovská pocta a známka jeho nesporných dj a producentských kvalit. Jako perličku můžeme znínit i jeho letošní tour které proběhne v USA a Kanadě a kde společně se svým kamarádem a spoluproducentem z Chopstic a Konkrete Jungle - Tuffistem, zahrají na někalika významných akcích.
Veškéré další info, mp3, fotky, atd, naleznete pak na jeho webech a profilech.
TOP:
10 raggajungle producentů podle Knowledge Magazine z Velké Británie
http://www.kmag.co.uk/editorial/blog...ucers-for-2010
FOTOS:
Fota z DnB Session no.12 v Náměšti nad Oslavou
http://tygr.sokolisti.org/foto-index.php?galid=123
http://sokolisti.org/nahledy.php?galerie=217
http://sokolisti.org/nahledy.php?galerie=218
MP3:
http://www.legalsounds.com/download-...es/artist_8684


JAHRiDER [CZ]
dj, mc, promoter
reggae, dubstep, raggajungle, dnb, breakbeat, jungletek, happycore
Zero Rockers / LBF crew
Otec a duše zero soundu. Higlandský buránek co se snaží do vesnice vozit velkej cirkus. Otec a duše Zero Soundu, vášnivý ganjaman a vegetalista. V jeho podání můžete slyšet prakticky vše. Od ska a reggae přes dubstep, brejky, jungle a dnb až po jungletek, breakcore a raggacore. Jeho nejsilnější stránkou je však soucit s dancefloorem. Dokáže totiž okamžitě zaplnit prázdný prostor u stages nadšenými ravery. Kombinuje spousty stylů a odnoží, základem všeho jsou však ragga vocals & dub samples. Jeho sety jsou zvětšiny zábavné a skákavé, ale dokáže i řádně přitvrdit a nebo maximálně zvolnit. Co však tohoto highlandského mutanta odlišuje od všech ostatních je právě jeho originální styl. Ten je absolutně nezaměnitelný a lehce rozpoznatelný ve všech jeho polohách. Zvláště pak když se při tom zároveň chopí i mikrofonu. Tím však jeho aktivity na poli kultury a hudby nekonči. Současně je i členem Lion Beatz Foundation Crew, což je banda lidí, snažící se představit českému publiku známe i méně známé zahraniční umělce a performery. Jahrider se také amatérsky pokouší o svůj vlastní grafický styl. Dělá flyery, web design a různé jiné věci s tím spojené. motto: ´reggae is my soul and jungle is my drive´.
FOTO
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos..._5916327_n.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos..._6598696_n.jpg
MP3
http://zerosound.org/download/dubtronic.mp3


DJ VARGAS [PL]
dj, producent
raggajungle, jungle, dnb, oldschool jungle, happycore
Zero Rockers / LBF crew
DJ, promotér a filozof amatér se silně socialistickým cítěním. To je náš nejmilejší polský bratr Michal, který už přes tři roky žije a studuje v ČR. Přestože se djingem, hudbou a vším tím okolo zabýval již delší dobu v Polsku, až v Čechách našel přesně to, co mu sedí nejvíce a nyní společně s Jahriderem naplno rozvíjí svůj talent a schopnosti.
Nezdolný obhájce oldschool soundu a americkokanadského newschool junglu. Vášnivý sběratel a znalec těch nejzásadnějších pecek, které utvářely kdysi i teď junglovou scénu. Je tedy asi předem dané, jakýmže to asi směrem, se ubírá jeho selekce. Každý ortodoxní jungler bude skákat radostí při jeho setech, které navíc umocňuje perfektní technikou mixu. Na rozdíl od většiny ostatních djs, jejichž sety jsou založené na nahodilým střídání proflaklých hitů, klade Vargas obrovský důraz na kompozici a dramaturgii svých vystoupení. ´Djské vystoupení mělo by připomínat příběh, mít svůj začátek, gradující průběh, kulminaci (klidně i několik) a konec, stejně jako tomu je u pohlavního styku. Jenom tahle, můžeme dostat ze své podstaty neopakovatelnou elektronickou hudbu na její správnou úroveň a vzrušit tak ravery na maximum´, tvrdí náš filozof Vargas.
Každopádně nejenom tím je znám náš polský mistr Vargas. Stejně jako Jahrider, i on je členem LBF Crew v níž je mimo jiné hlavním a nepostradatelným komunikačním článkem mezi LBF a performery z ciziny, které se snaží tahle banda do ČR neustále zvát.
FOTO
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos..._5916327_n.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos..._6598696_n.jpg
MP3
http://zerosound.org/download/dubtronic.mp3
raggajungle / dnb / dubstep / electrobreaks / ragga
pá 16.duben - Jungle Occupation - RockCafé - Jablůnkov
Zero Rockers + Aries/uk/ + Nax/sk/ + Coooldy + Jumper + guests

raggajungle / dubstep / ragga
so 17.duben - Kinky Ragga - Mrkev - Opava
Zero Rockers + Aries/uk/ + guests

raggajungle / dnb / jungle
út 20.duben - Pure Night - Chapeau Rouge - Praha
Zero Rockers + Aries/uk/ + guests

dubstep / raggajungle / dnb
st 21.duben - Laminat - Žlutej Pes - Pardubice
Zero Rockers + Aries/uk/ + guests

dubstep / ragga / dnb
čt 22.duben - Pure Night - Palác Akropolis - Praha
Zero Rockers + Aries/uk/ + Kamcza + guests

raggajungle / dnb / electrobreaks / hardtek / acid
pá 23.duben - RS no.3 - Lklub - Pardubice
Zero Rockers + Aries/uk/ + Maniac + Mystic + Luxor dj´s + guests


http://zerosound.org
http://www.lionbeatzfoundation.org
http://www.myspace.com/zerorockers
http://bandzone.cz/zerorockers
http://www.reverbnation.com/zerorockerssound
http://apps.bebo.com/my-band/artist/zerorockerssound
http://apps.facebook.com/reverbnatio...st/zerorockers
http://ariesdubs.com
http://soundcloud.com/aries-uk
http://myspace.com/ariesuk
http://myspace.com/purevibezrecordings
http://twitter.com/ariesuk
http://facebook.com/ariesuk
http://colabrecordings.co.uk

JAHRIDER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JAHRIDER --- 11:06:15 20.4.2010
Moc se omlouváme, ale kuli erupci sopky Eyjafjallajökull na Islandu a následným povětrnostním podmínkám, kuli kterým se uzavřely skoro všechny letiště v Evropě včetně těch v České Republice, Aries nepřiletí.
Bohužel se nám ani nepodařilo sehnat ani jiný způsob dopravy, respektive všechny dostupné byly buď extrémně drahé a nebo extrémě nepohodlné a navíc sopka zas začíná zlobit a opět se nějaké lety ruší.
Na všech akcích se budou pouštět jeho tracky a dubplaty, které nám zaslal, takže snad to bude alespoň málá zálplata.
Takže ještě 1x omluva, ale prostě přírodě poporučíš....