Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.arkham.hys.cz/

Živé vystoupení kapel Hell Militia, Blacklodge, Aosoth a Gorgonea Prima

Arkham productions vám přiváží do Prahy 11.4. trojlístek současných nej z francouzského black metalu! Pekelní jezdci a terroristé Hell Militia v jejichž řadách působí řada členů známých a obskurních spolků ze země Galského kohouta jako Arkhon Infaustus, Vorkreist, Neo Inferno 262 pod vedením knížete Meyhnacha – živoucí legendy black metalu, jednoho ze zakladatelů démonických Black Legions a lídra kapely Mutiilation nám přijedou předvést své temné umění.


Ovšem jejich support zdaleka nepokulhává, neboť na jejich pouti do útorb pekla je doporvázejí slovutní industriálně- blackmetaloví raraši Blacklodge, kteří na přelomu roku vydali společné dvojablum s neméně proslulými Abigor.


Do třetice se představí vycházející hvězda temné scény a to také francouzští Aosoth,jejichž umění potěší určitě nejednu temnou duši zvuky intenzivní blackmetalové bouře.


Ale abychom my Češi nezůstali pozadu, budou naše barvy hájit pražští Gorgonea Prima , které jste mohli vidět na legendárním Black lights festivalu a kteří se chystají překvapit vás novým albem v exkluzivní premiéře!


Začínáme od 20:00 v pražském klubu Matrix. Oficiálním mediálním partenerem večera je Mortem Zine – webzine of arcane subgenres.


Pro ortodoxní blackmetalisty i industriální psychopaty účást povinná! Jedná se o jedinnou zastávku tohoto turné ve střední a východní Evropě!

SEPHIRA_6
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.