Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


BUSH w/Lenzman

Lenzman (NL)

resident dj
Ghonzales (CZ)

guest dj
Koogi (CZ)
Stantha (CZ)

vj
Quark /astraL d:VISION (CZ)

chill out
Adelight (CZ)
Brada (CZ)Na březnové vydání Bushe jsme si připravili další mňamku. Českou republiku totiž vůbec poprvé navštíví jeden z nejtalentovanějších mladíků na současné dnb scéně Lenzman. Tento Holanďan poslední dva roky sbírá vavříny, kde se dá, a tak jsme rádi, že vám ho konečně můžeme dopřát.
Lenzman, Nizozemec, který se sakra rychle etabloval jako jedno z nejžhavějších nových jmen na drumandbassové scéně. Svým deepovo – soulovým pojetím této hudby upoutal pozornost posluchačů bez rozdílu hudebního vkusu. Klasický jazzový, hip hopový a soulový zvuk kombinuje s moderním zvukem a vznikají tak vskutku originálně znějící futuristické kusy – na doma i do klubu.

První releasy vyšly pod křídly vydavatelství Sparhead a Lenzman díky nim na sebe okamžitě strhl pozornost. O spolupráci projevili Artificial Intelligence a jejich kvalitní label Integral. Lenzman se tam najazzlou vokálovkou Ever So Slightly definitivně připojil do drumandbassové extraligy.

Záhy přišla nabídka od Frictionovy značky Shogun Ltd – skladba Emeralds vévodila recordbagům mnoha top djs, Fabio bez ní nedal jediný díl svého pořadu na BBC Radio 1. Lenzmanovu pověst nejrychleji stoupající drumandbassové hvězdy jen podtrhl remix jedné z největších hitovek od Total Science Soul Patrol.

Lenzman si získal prvotřídní pověst i jako dj. Pestré, technicky perfektní sety obletěly celou drumandbassovou scénu a létat začal i on. Vystupoval po celé Evropě, samozřejmě v Anglii a má za sebou asijské turné.

Letošní rok se ponese ve znamení singlů pro Doc Scottovu 31, Goldieho Metalheadz, Frictionův Shogun Audio nebo Teebeeho Subtitles – skutečně obdivuhodný roster. V plánu jsou kolaborace s Lynxem, projektem Random Movement a měly by začít práce na debutovém albu. Vše si budete moct vyslechnout 19.3. 2010 v Roxy!


www.myspace.com/lenzman

www.discogs.com/artist/Lenzman Předprodej: Ticketportal, Ticketstream, Ticketpro

STANTHA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DECKER --- 16:49:36 5.3.2010
yeah!
KAMCZA --- 10:08:31 5.3.2010
Jako du, zejo :)