Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.youtube.com/watch?v=DYD1fNRYykw&feature=player_embedded

...další monstrjméno na elektronické scéně – skvělý producent a ještě lepší dj..

resident dj:
Roman Rai (CZ)
Fatty M (CZ)
guest dj:
Sébastien Léger (FR)
vj
Quark /astraL d:VISION (CZ)

O další důvod více dorazit na sobotní druhé pokračování Flow: Kromě Sébastiena Légera zde budou jako první k vidění výsledky Dance Music Awards za rok 2009! Z plazmových obrazovek se tak před vystoupením hlavní hvězdy večera dozvíte, koho vybrala odborná porota za rok 2009 za nejoblíbenějšího DJe, hudební projekt, klub, párty nebo festival roku..


Uvádí Roxy Promotion
Tickets: Předprodej 300 czk, na místě 400 czk

SHAMMANIC
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PSYKUK --- 12:11:37 14.4.2010
Sebastian Leger bio:

Není pochyb o tom, že Sébastien Léger je jednou z nejvýraznějších postav současné elektronické hudby. Jako dostačující berme jeho nedávný příspěvek do Tongova pořadu Essential Mix na BBC Radio 1, kde se mají právo prezentovat pouze ti nejlepší.

Léger dosáhl nejvyšších met na všech polích – patří mezi producentskou i djskou špičku, navíc vlastní zavedený label Mistakes, který určuje trendy v současném undegroundovém zvuku. Vše začalo v roce 1990, kdy jako mladík viděl úplné počátky francouzské elektronické scény. Pečlivě sledoval Laurenta Garniera, Daft Punk nebo Etienne De Crecy, aby pak na konci dekády ve studiu a za gramofony následoval jejich kroky.

K francouzskému zvuku však přidal zámořské inspirace z Detroitu – města, kde se techno narodilo. Doslova ho uhranula tvorba první detroitské vlny: Juana Atkinse, Derricka Maye a Underground Resistance. Léger je však jedinečný v tom, že nikoho nekopíruje, veškeré vlivy přetaví do svého jedinečného zvuku – funky, electro, minimal, chicagský house, detroit - všechny tyto styly a mnohé další v jeho tvorbě najdeme.

Má za sebou spolupráci s giganty jako Ovum rec. (Josh Wink), Intec rec. (Carl Cox) nebo Defected. Remixoval Duran Duran, Armand van Heldena, Groove Armadu, Kylie Minoque či Justin Timberlakea. Jako dj si podmanil celý svět, v jeho diáři najdete vystoupení na těch největších akcích v Německu, Japonsku, USA a samozřejmě ve zbytku Evropy. Čeká nás silný hudební zážitek.

http://new.roxy.cz/beta/?scene=home#audio?&0.6935761068656839&ide=85&idi=-2&idi=-2&page=1&month=3&year=2010&d=3&date=20.3.2010%200:00:00
PSYKUK --- 12:06:35 14.4.2010
přinášíme vám další "pohled" na neskutečný mejdan s názvem Flow, pod rezidentním vedením našeho nejlepšího producenta Romana Raie a jeho kolegy Fattyho M. Speciální hudební podkres pod těmito záběry, byl namíchán z několika skladeb a to přímo samotným Romanem. Věříme, že si video užijete, sami se zde třeba shlédnete a na příští Flow se příjdete usmát do kamery a pobavit ve stejně hojném počtu jako posledně.

http://www.techno.cz/clanek/33560/techno-tv-2.-videoreport-z-flow-od-jana-frejma