Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=382925774007

reggae, dancehall, dubstep, raggajungle event

PÁTEK 12.03.2010
ŠViHADLO vs. ZERO ROCKERS
LESANKA ZENiTH - JÁNSKÉ LÁZNĚ

ŠVIHADLO [reggae, roots, dub - Mladá Boleslav, CZ]
band
Petr Šturma, Mladá Boleslav, zpěv, kytara, mašinky
VIncent Richards, Jamaica, zpěv
Marie Šturmová, Mladá Boleslav, zpěv, conga
Jiří Charypar, Nusle, kytara, zpěv
Peter Pavlík, Praha, bassa
Borek Ondráček, Mladá Boleslav, bicí
Ondra Vávra, Nový Bydžov, klávesy
bio
Rok 2010 - 26 let fungování kapely Švihadlo!
Do kapely přichází Miloš Svoboda - perkuse, kytara. První velká koncertní příležitost! Společné vystoupeníve velkém sále pražské Lucerny ( 18.1.1988 ) s kapelami jako jsou Yo Yo band, Laura a její tygři. Pro Švihadlo bez koncertních zkušeností je však Lucerna trochu velké sousto, ale aspoň už se ví…. Na této akci měl původně vystoupit i Babalet, ale o čtyři týdny předtím tragicky umírá o Vánocích ´87 v Budapešti jeho zpěvák Aleš Drvota.
Na jaře přichází nový bubeník Olda Liška. První koncerty v pražských klubech: KD Novodvorská, Opatov, Rokoska, Strahov 007. Švihadlo vystupuje v paláci kultury na Rockfestu ´88 a na podzimním festivalu Rocková Vysočina, společně s obnoveným Babaletem a s novým členem Jiřím Šimsou - perkuse, zpěv (střídá Miloše Svobodu). První koncert na Slovensku v Bratislavskej Eštrádnej hale s kapacitou cca 2000 diváků a s návštěvou asi 40 lidí. Kontakt s polskými reggae kapelami, získaný na Rockfestu, nese plody v podobě dvou zájezdů do Polska, kde se Švihadlo zúčastňuje bizarního vystoupení pro polskou Solidarnosc objevuje se v polské TV!! Humornou záležitostí je koncert kapely na večírku kubánských dělníků v Mladé Boleslavi. Hraje se kubánským soudruhům k řízkům.
V zimě vychází druhá demokazeta “Plná břicha” s hity: Plná břicha, Zaspali, Auťáci, nemám vás rád….


ZERO ROCKERS SOUND [reggae, dubstep, raggajungle - Brno, CZ/PL]
crew
Jahrider - dj, mc, promotér, grafik
Vargas - dj, promoter, producent
bio
Zero se začalo formovat koncem roku 2006 a to spojením Eco Mafie, Z.M.E-tekk a Riddim Korps sound systémů.. Postupem času se různí lidé přidávali a také odcházeli a za necých 5 let fungování zbyl z původní sestavy pouze matador Jahrider a jeho polský bratr Vargas, který se k Zeru přidal po roce jeho fungování.
Intenzita a nasazení s jakou se lidi v Zeru vrhali do dobrodružství, byla tedy v konečném důsledku skoro až zničují. Zorganizovali, uspořádali, či zahráli na více jak 500 akcích, což je opravdu slušná porce. A kdybychom měli vyjmenovat všechny důležité počiny, akce a zásadní jména se kterými spolupracovali, byli bychom tu ještě hodně dlouho. Tak snad jen krátký výčet, těch nejdůležitějších a nejzásadnějších: Krinjah (usa), Phi-Life Cypher (uk), R.A.W. (usa), Mad Dem Crew (usa), MC Top Cat (uk), Ray Keith (UK), MC Freestyle (uk), Radical Guru (uk), Babyshaker (uk), Ed Cox (uk), Stivs (uk), Aries (uk), MC Demolition Man (uk), Tuffits (usa), Rcola (can), Cooh (bul), Jacky Murda (usa), MC Cali P (jam), Baron Black (sui), Big Family (fr), DJ Vadim (uk), Psychofreud (nor), Canoe (fusa), Exgirl (usa), Meche (bel), Raggamuffin Whiteman (bel), Mainframe (usa), Undsoundbwoy (aus), Angree (uk), Radix (usa), Mini Digi Dub (usa), Fredy Frogs (uk), a mnoho dalších.
Píše se rok 2010 a Zero stále pokračuje ve své cestě. Sveřepě, neochvějně a se stejnými ideály, jako při svém vzniku. Obohaceno o mnohé nezaplatitelné zkušenosti, dovednosti a zážitky je připraveno Vám v tomto novém desetiletí přinášet stále a zas skvělou, kvalitní, diferentní a hlavně pohodovou muziku.
Reggae, dancehall, dubstep, muschups, dnb, breakcore, raggacore, happycore, breakbeat, ale hlavně jungle a raggajungle. To jsou hlavní zbraně a výbava těchto protřelých veteranů. Pokud Vás tedy štve šed a nuda dnešní české elektronické scény, jsou Zero Rockers přesně to, co hledáte.
foto
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs052.snc3/13950_1251039628461_1003617506_791017_5916327_n.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs052.snc3/13950_1251039748464_1003617506_791020_6598696_n.jpg
mp3
http://zerosound.org/download/dubtronic.mp3
web
http://zerosound.org
http://www.lionbeatzfoundation.org
http://www.myspace.com/zerorockers
http://bandzone.cz/zerorockers
http://www.reverbnation.com/zerorockerssound
http://apps.bebo.com/my-band/artist/zerorockerssound
http://apps.facebook.com/reverbnation_fb/artist/zerorockers


start 20h
end 05h
entry do 21h 50czk, po 21h 125czk


http://svihadlo.com
http://zerosound.org
http://www.lesanka.net

JAHRIDER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TESKERA --- 14:53:11 5.3.2010
nejak tak... kdyz si vzpomenu na spolupraci s nimi .o)
VKLF --- 8:39:37 5.3.2010
to sou strasny zvasty:intenzita s jakou se lidi v zeru se vrhali do dobrodruzstvi a dalsi marketingovy pindy:(((
btw. proc nedas odkaz na jejich stranky misto toho ze kopirujes jejich text? matadore...jezis to je hnuj:(((