Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.teatropantomissimo.cz

Poslední premiera Teatra Pantomissimo pod starým názvem Lorca – marná láska je mono-drama-mimickým obrazem Radima Vizváry, který je inspirován vztahem

Teatro Pantomissimo /Tantehorse/ : Lorca – marná láska

Představení Lorca – marná láska je mono-drama-mimickým obrazem Radima Vizváry, který je inspirován vztahem F. G. Lorky se S. Dalím a jeho historicko-románovou studií Iana Gibsona. Osobní výpověď a provokativní ohlédnutí k otázkám týkajícím se tématu homosexuality a jejím postavením ve společnosti, využívá prostředků těla a jazyka mimického divadla.

Premiéra 8.3.2010 ve 20:00, Palác Akropolis, Praha 3.

Teatro Pantomissimo uvede 8.3.2010 ve 20:00 v Paláci Akropolis v Praze svoji poslední premiéru pod názvem souboru Teatro Pantomissimo. Oba členové souboru Miřenka Čechová a Radim Vizváry budou vystupovat pod novým názvem – Tantehorse. Zároveň v říjnu 2010 oba umělci přesouvají svou tvorbu do zahraničí. Radim Vizváry bude působit v Berlíně, kde bude vyučovat na divadelní škole Die Etage a pokračovat s vlastní uměleckou tvorbou. Miřenka Čechová přijala nabídku vyučovat na American University in Washington D.C., kde bude zároveň pokračovat ve své vědecké disertaci a uvádět své autorské představení Hlas Anne Frankové.

klik

TOTAL_MANGEL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.