Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


www.myspace.com/recyclit

RECYCLIT: AFTERPARTY festivalu UNITED ISLANDS OF PRAGUE 2008
UNITED ISLANDS OF PRAGUE 2008 AFTERPARTY:
RECYCLIT NIGHT:

MEET FACTORY

Ke Sklárně 15
150 00 Praha 5

http://www.meetfactory.cz

LIVE:
THE WHIP (UK) !!!!!
SUPPORT:
MAGNETIK
TOXIQUE
VDJ OOF (FR)
THE FLICKERS
THE FAKES
DJ ROBOT
BOYCOTLETTES
REC*


RECYCLIT NIGHT WITH THE WHIP (UK)
!!!


Cervnové vydání RECYCLIT night se uskutecní jako záverecná afterparty festivalu United Islands of Prague 2008. Pozvali jsme pro vás opravdové britské hvezdy, Manchesterskou kapelu THE WHIP (UK), která vubec poprvé zavítá do Cech. Akce se uskutecní již tuto sobotu 21.cervna v MEET FACTORY, multižánrové galerii na Smíchove. Celý vecer startuje ve 22:00 a pojede až do ranních hodin. Lineup je opravdu nabitý. O zacátek vecera se postará formace Toxique, po ní bude následovat audiovizuální set francouze VDJe OOFa. Poté se predstaví cerstvý pražský indie projekt The Flickers a supportem vecera budou elektroambientní Magnetik, kterí vás svými analogovými synthaparáty príjemne naladí na následující tanecní zážitek. Afterparty bude pokracovat spolu s The Fakes, DJem Robotem a Boycotlettes, kterí vás budou bavit až do ranních hodin. A na záver obvyklá REC* YKLACE.. .)
Je se tedy urcite na co tešit, za témer symbolické vstupné se urcite prijdte pobavit na jednu z nejnadejnejších kapel soucasné indie electro scény, a porádne si zatancovat.

The Whip jsou kapelou z Manchesteru, mesta, které prineslo svetu hudby takové legendy jako Joy Division nebo New Order. Elektrorockeri The Whip vznikli na troskách predchozího projektu Neon Pylon, který v roce 2002 zalozili stávající clenové The Whip Bruce Carter (kytara a zpev) a Danny Saville (klávesy). Tentokrát k sobe prizvali do The Whip ješte baskytaristu Nathana Sudderse a krasnou bubenici Lil Fee. The Whip jsou svým príjemným mixem analogových syntetizátoru a prímého beatu (o který se výborne stará bubenice Lil) velkou nadejí nejenom Manchesterské electro scény (Manctronicy...).

Po lonském úspešném vydání nekolika samostatných singlu (melancholická Frustration, klubová vypalovacka Trash, roztancená elektro masáž Muzzle No.1 nebo výborná japanoenglická Sister Siam) a po dalším vydání singlu Trash, už na respektovaným francouzském electro labelu Kitsune (Kitsune Maison 3), se The Whip katapultovali mezi headlinery electro indie scény.
Letos se konecne dostalo i na vydání regulerního alba X Marks Destinations, které je vlastne sberem techto skvelých hitu, a doplneno o další nové tracky (vrcholící Dubsex, atmosferická Sirens, beatová Throw It In The Fire, kovove dunící Blackout...). Album je to zábavné, dlouhohrající, ruznorodé, plné príjemných skladeb, které vás každopádne rozhýbou. Jednotlivé tracky jsou rozmanité, najdete tu i smutnejší kousky, jako Save My Soul, která se opet drží tradicního whip beatu, nebo akustickou Sirens. Treba celkove více elektronická pecka Divebomb, která se svým rozbitým soundem, témer beze zpevu, ponekud na albu vymyká, vyšla rovnež samostatne na Kitsune. Ovšem nevíc hype skladbou je bezpochyby Trash, kterého se i díky bubenici Lil jen tak nezbavíte. Mrknete na videoklip na youtube.. .) Nutno ríct, že The Whip na hudební tradici Madchesteru svojí tvorbou dustojne navazují a vás že ta energie, a príjemná roztancená nálada, která je z The Whip ciší, každopádne polapí. Hodne príjemné tracky, ze kterých si nejaký urcite vyberete, a bude vám dobre.... Silný beat, dobrý zvuk, celkový elektronický výraz, to vše naživo, hle kapela, v Praze. U toho nesmíte chybet....
I wanna be trash.... recycled trash... .)

RECYCLUJ!


LINEUP:
22:00-22:30 TOXIQUE
22:30-22:45
22:45-23:15 VDJ OoF
23:15-23:30
23:30-00:00 THE FLICKERS
00:00-00:15
00:15-00:45 MAGNETIK
00:45-01:00
01:00-02:15 THE WHIP
02:15-02:30
02:30-03:30 THE FAKES
03:30-04:30 DJ ROBOT
04:30-05:30 BOYCOTLETTES
05:30-10:00 REC*

LINX:
http://www.myspace.com/thewhipmanchester
http://www.myspace.com/themagnetik
http://www.myspace.com/flickerspunk
http://www.myspace.com/toxiquespace
http://www.myspace.com/cinemix
http://www.myspace.com/djrobot
http://www.myspace.com/fakesclash

http://www.myspace.com/recyclit

http://www.recyclit.net
http://www.unitedislandsofprague.cz


ENTRANCE:
200 CZK for REC* fans.. .) / 150 CZK na voucher z festivalu United Islands of Prague

MASSERATTI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MUCKER --- 13:28:25 21.6.2008
jeje the whip.... no to je ale skody...