Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


REGGAENERACE

SOBOTA - 03.DUBEN 2010

MUSIC CLUB POHODA - PLZEŇ
on da stage: reggae / dubstep / raggajungle / electrobreaks


ZERO ROCKERS (Jahrider & Vargas – CZ/PL)

BIO

Zero se začalo formovat koncem roku 2006 a to spojením Eco Mafie, Z.M.E-tekk a Riddim Korps sound systémů.. Postupem času se různí lidé přidávali a také odcházeli a za necých 5 let fungování zbyl z původní sestavy pouze matador Jahrider a jeho polský bratr Vargas, který se k Zeru přidal po roce jeho fungování.

Intenzita a nasazení s jakou se lidi v Zeru vrhali do dobrodružství, byla tedy v konečném důsledku skoro až zničují. Zorganizovali, uspořádali, či zahráli na více jak 500 akcích, což je opravdu slušná porce. A kdybychom měli vyjmenovat všechny důležité počiny, akce a zásadní jména se kterými spolupracovali, byli bychom tu ještě hodně dlouho. Tak snad jen krátký výčet, těch nejdůležitějších a nejzásadnějších: Krinjah (usa), Phi-Life Cypher (uk), R.A.W. (usa), Mad Dem Crew (usa), MC Top Cat (uk), Ray Keith (UK), MC Freestyle (uk), Radical Guru (uk), Babyshaker (uk), Ed Cox (uk), Stivs (uk), Aries (uk), MC Demolition Man (uk), Tuffits (usa), Rcola (can), Cooh (bul), Jacky Murda (usa), MC Cali P (jam), Baron Black (sui), Big Family (fr), DJ Vadim (uk), Psychofreud (nor), Canoe (fusa), Exgirl (usa), Meche (bel), Raggamuffin Whiteman (bel), Mainframe (usa), Undsoundbwoy (aus), Angree (uk), Radix (usa), Mini Digi Dub (usa), Fredy Frogs (uk), a mnoho dalších.

Píše se rok 2010 a Zero stále pokračuje ve své cestě. Sveřepě, neochvějně a se stejnými ideály, jako při svém vzniku. Obohaceno o mnohé nezaplatitelné zkušenosti, dovednosti a zážitky je připraveno Vám v tomto novém desetiletí přinášet stále a zas skvělou, kvalitní, diferentní a hlavně pohodovou muziku.

Reggae, dancehall, dubstep, muschups, dnb, breakcore, raggacore, happycore, breakbeat, ale hlavně jungle a raggajungle. To jsou hlavní zbraně a výbava těchto protřelých veteranů. Pokud Vás tedy štve šed a nuda dnešní české elektronické scény, jsou Zero Rockers přesně to, co hledáte.

WEB

http://zerosound.org

http://www.lionbeatzfoundation.org

http://www.facebook.com/jahrider

DUBPLATE

http://zerosound.org/download/zerodub.mp3

FOTO

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos_5916327_n.jpg

http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-49_6044400.jpg

MP3

http://zerosound.org/download/dubtronic.mp3

http://zerosound.org/download/vargas.mp3

http://zerosound.org/download/vargas_one_sound.mp3

Powerfull sound

Free entry

Start: 20h


http://www.pohodaplzen.cz

http://www.zerosound.org


DASHA23
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JAHRIDER --- 20:38:37 2.3.2010
tyve to je ofiko tiskovka. delam jen co se po me chce.
jinak samoska chapu ze knejakym lidem to uz musi lezt krkem :D
CANADA_TONY --- 20:21:25 2.3.2010
ježiši Nekvo nech si ty biografie to každý ví ,že děláš kdejaké mejdany :D