Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


www.wholetrain.com

GRAFFITI SKETCH SESSION s ALESHem ONEm

* Workshop / Sketch session s jedním z nejstarších aktivních writerů v Evropě
* Promítání filmu Wholetrain

ALESH ONE je spojen s hip hopovou scénou již od roku 1983. Delší dobu žil v Německu, kde studoval komunikační design a writing. Stal se jedním z prvních graffiti-writerů v bývalém ČSSR a podílel se na založení EGU – Evropské Graffiti Unie.

myspace.com/skillfullbooking
facebook.com/aleshone

**************************

Wholetrain

Fantastický kino debut Floriana Gaaga vypráví příběh skupiny čtyř writerů, Davida, Tina, Elyase a Achima, kteří touží poslávě a úctě na sprejerské scéně. Každou noc se potulují po podzemních zastávkách metra, aby za sebou zanechali skvostné výtvory. Když se ve městě objeví nová skupinu sprejerů, vypukne mezi skupinami sprejerská válka, která jejich životy změní navždy.

Život na doraz, život na hranici ilegality, neustálý útěk před zákonem. Přátelství vznikají a zanikají. Heslem je také nespoutaná kreativita a dělaní věcí jen tak, pro potěšení z nich.

WHOLETRAIN je vzrušující a velmi napínavé drama, které poprvé nabízí pohled tajemného vesmíru graffiti scény. Hlavní hrdinové sotva popadají dech, jejich život je někde mezi dvěma světy, každodenní běžný život a jejich existence mezi ostatními
writery. Florianu Gaagovi se povedlo vyprávět příběh plný napjatých situací a agrese. Výsledkem je mnohostranný portrét několika povah, jejichž svět ještě nikdy nebyl takto zdokumentován. Jejich kultura zůstává autentická a realistická. Ostrý střih, velkolepá kamera, pulsující soundtrack, výborné herecké obsazení dělají z Wholetrainu filmový zážitek, který byste si neměli nechat ujít.

www.wholetrain.com

ZEGA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SARGONOUT --- 19:22:00 1.3.2010
bohuzial mam odpoledni smenu :( :( :( buuu
ZEGA --- 19:21:05 1.3.2010
Aleš je výbornej a jsme hrdé na spolupráci s ním ,) tak snad dorazíte..