Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.freshflesh.cz/blog/?p=1896

Multimediální cz/sk platforma se šťávou

Musíte jít po detailech. Ani po tetanovce nechce obrázek za statečnost. Uvízla vám kočka na stromě? V poho, klíďo přijde pozdě do práce. Má spoustu zábavnejch historek z výzkumnejch center, biolaboratoří, uranovejch dolů a dalších takovejch míst. Umí perfektně šít a specializuje se na elastický materiály (metr čtvereční za hodinu). Furt si nejste jistí a nemáte okolo sebe zrovna žádný smrtelný nebezpečí, ze kterýho by jste se zkusili nechat důkazně zachránit? Nevadí, my jsme totiž český a slovenský superhrdiny odhalili za vás. Takže 6. března od 20:00, opět v Pilotu, plány na ovládnutí světa s sebou.

LINEUP Andy Fehu, prof.Neutrino, bio Masha, Krutodivadlo Kachny!, Batcha de Mental, Natalia Oko, David Hřivňacký, Mišo Gogora, Matěj Draslar, Solo, Bára Mikitová, Jiří Vojtěšek, Vlado Fialka, Petra Kovářová, Roe

INFO O AKCI
INFO O LINEUPU

ZNĚLKA
FACEBOOK
link
link

link
linkFŘESH STAGEvideoblok 20:00-20:45 | ANDY FEHU

Máte rádi nepříjemný filmy? Tak přijďte včas. Začínáme experimentálním docuhorrorem Andyho film – filmem ze kterýho Vás bude mrazit jako z pár let prošlýho turka z poličky na dědově chatě. Někdo nám nedávno říkal, že je českej film v krizi. My po shlídnutí filmu od Andyho říkáme “Áále, dobrý je to.”

profil na Freshflesh.czperformblok 21:00-21:30 | KRUTODIVADLO KACHNY!

Co vyhubilo dinosaury? Jsou muž a žena dva různé živočišné druhy? Kde se berou tornáda a zemětřesení? A proč tu teda vlastně sakra jsme? Vstupte do příběhů, v nichž se s nadhledem a cynismem jedná o osudu Země. A hlavně: Kosmonaut, převleky, režisér na jeřábu, industriální prostor a divadlo (doslova) všude kolem nás.

krutodivadlo.cz


audioblok 21:45-22:15 | PROF.NEUTRINO


Sampledelický projekt prof.neutrina (Petr Mareš) se vrací s novým programem audio-vizuálních remixů The Unquiet Invisible (Neklidné Neviditelno), tentokrát koncepčně inspirovaným spiritismem a různými paranormálními a mediumními jevy, jako je interdimensionální transkomunikace nebo transpersonální psychologií, za využití samplů z různých vysokofrekvenčních zařízení na navazování kontaktů z nehmotnou sférou. Tím dal vzniknout novému pojetí elektronické hudby nazvené psychotronika.

Zrcadlová reminiscence okultismu Twin Peaks se snoubí s mystikou Rychlých Šípů v meyrinkovském oparu tekutého hélia a kolektivního nevědomí u kulatého stolu. Zóna čeká a realita už dávno není, co bývala, neboť “Člověk, jenž zemře dříve, než zemře, nezemře až zemře.” (I don’t need believe…I know – K.G. Jung).

Neutrinova poslední oficiálně vydaná práce bylo album Cosmix Songs (Muteme, 2006), a album projektu Cold-Boy-KlanStupid White Man (Muteme, 2008). V roce 2004 inicioval vydání první kompilace české experimentální elektroniky Out Of Place Artefacts (Mufonic). Loni také spoluprácoval na společném mezinárodním projektu s Laptoporchestra Berlin.

Koncept a hudba: prof.neutrino
video: Witkin (M. Šauer)

myspace.com/profneutrino


? ? ? blok 22:30-23:00 | BIO MASHA – Urpop Heroine

Masha vzkazuje: “Svjet je krutej. My upřímný. Chceme říct všem. . .. každýho věc.

Ne postpop.

Urpop, objektivní jako červená knihovna. Hledá pralátku, z níž je utvořena příjemná chvíle spojená s konzumací, veškeré potěšení, rytmus a člověk. Tentokrát o hrdinství a samotě, psaní, pletení, tlučení smolince a štěstíčka.


Zbytek prej uvidíte na místě.

rozhovor na Viceland.com


afterparty 23:00 – ? ? ? | BATCHA DE MENTAL

Batcha de Mental, pravým jménem Alex Gutrai, se tvoření hudby věnuje přibližně deset let. Věčně nespokojeně, avšak houževnatě se pokouší spojit celou škálu občas vzájemně si odporujících žánrů do hudebního celku, který by co nejpřesněji vystihl jeho hudební vizi. Nejsilněji ho ovlivnily interpreti excentrického elektra jako Felix Kubin, Mr. Oizo, či Catherine Ferroyer-Blanchard, přechovává však zároveň vstřícný vztah k tranceovým synťákům, new ageovým plochám a japonské kuchyni. Táhne ho to často do vod hiphopu, dubstepu, folku, minimal houseu, či ambientu (nenechává si ujít jakoukoliv možnost popřít další žánr). I když preferuje nevázanou svobodu vlastních vizí, vždy mu záleží na poslouchatelnosti, sám tvrdí, že hluboko ve svém nitru chce být minimálně tak silný písníčkář, jako Daniel Landa. Jeho vystupování je spíše sporadické, no už se mu podařilo roztancovat dav na největším Slovenském festivale elektronické hudby – Wilsonicu, a na mnoha dobře utajovaných akcích doma i v zahraničí.

profil na Freshflesh.cz
FŘESH STĚNA

DAVID HŘIVŇACKÝ

První čátí je řada sedmi kreseb PATERNOSTER (komix-příběh), která pracuje s rozpouštěním tvaru postavy v nevědomí, reprezentovaném motivem hladiny.

Druhou částí by byla projekce pod názvem DEFEATS (DYFÍTY). Zde je základní schéma obrazu jakýsi symbolický souboj “dobra a zla”, braný s nadhledem i vážně, dobro (reprezentované klišoidními hrdiny a symboly) slavně vítězí nad úlisnými symboly zla v lehkém, analogovém retro – aranžmá. Jde o projekci diapozitivů tedy střídání statických obrazů v určitých intervalech.

Třetí část je opět komorní projekce ze speciálního DIY (do it yourself) projektoru a jde o postupně mutující, krátkou časovou smyčku ( jeden záběr z titulků německého seriálu Včelka Mája, (hlavní hrdinka samozřejmě -i když minimalisticky- účinkuje).

profil na Freshflesh.cz


NATÁLIA OKOLICSÁNYIOVÁ

Natália maľuje ženy, ženský svet a jeho intimitu. Snaží sa zaznamenávať momenty zo svojho života, ktoré sú však charakterne familiárne so životmi väčšiny žien. Sú to istým spôsobom fragmenty pamäte, útržky momentov, ktoré patria skôr do éterického, duchovného sveta. Sú to chvíle poézie, chvíle intenzívneno oddychu, osobného pohodlia.

miremagazine.com/2010/01/natalia-oko.html
MIŠO GOGORA

V přípravě.
MATĚJ DRASLAR

V přípravě.
VIZUÁLNÍ REŽIE VEČERASOLO & col.

… V klubu by to mělo vypadat tak, že bude všude rozházeno spousta nálepek – munice, kterou by se měli bombardovat záporáci umístění po klubu (převážně na stěnách). V půběhu večera by se tak mohla dekorace klubu, díky lepení nálepek stále vrstvit. Uvidíme, jestli se někdo chytne. :)

profil na Freshflesh.cz
FŘESH SHOPROE

Říkám si roe a přináším vám celé stádo originálních broží a náušnic. Jsou vyrobené ze silikonu, do kterého zatavuji obrázek či fotografii a následně je lakuji.

theroe.ic.cz/

ARSENE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ARSENE --- 17:50:06 11.3.2010
jasne, mrkni na stranky: http://www.freshflesh.cz/blog/?p=2648
KRYSTOF_ --- 13:53:29 7.3.2010
nejaky fota jsou ?