Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Promítání o zacházení s kožešinovými zvířaty v Čín

http://www.protisrsti.cz/

V rámci pravidelného pátečního promítání Otevři oči promítne Svoboda zvířat nový dokument švýcarského novináře M. Rissiho.

Dokument pojednává o zacházení s tzv. kožešinovými zvířaty v Číně, který vydala Svoboda zvířat a jeho český komentář namluvil herec Petr Vacek.

Mark Rissi natáčel v Číně poprvé v roce 2005. Obrázky, které se mu tam podařilo zachytit, byly neuvěřitelně kruté - týrání zvířat tu nemá hranic: otřesné podmínky chovu tzv. kožešinových zvířat a hrozné způsoby zabíjení. Po čtyřech letech se rozhodl jet zpět a zjistit, zda se situace v ochraně zvířat nějak zlepšila. Bohužel však zjistil, že zacházení se zvířaty stále zůstává v intencích jejich obrovského utrpení, o čemž se můžete přesvědčit právě v jeho novém filmu s názvem "Děsivý průmysl v Číně", který máte možnost shlédnout právě tento pátek v Praze.


Symbolicky se v tento den také připojíme k celosvětové demonstraci za ukončení chovů tzv. kožešinových zvířat ve Finsku. Velká mezinárodní vlna odporu se zvedla poté, co byly zveřejněny nové záběry z místních farem, které dokazují týrání tzv. kožešinových zvířat.http://www.tarhauskielto.fi/en

http://tarhauskielto.fi/en/content/narpio-fronas-1

http://furstop.com/

http://www.youtube.com/watch?v=fzWU6qWFI-U

YYUGH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.