Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

15 uživatelů půjde

hledání


http://fleda.cz/program/pripravujeme-2010-2-27-reggaenerace-878/

Kenny Knots (Uk) backed by Nattynational Rockers, local support Pawlac Zewls // bar stage funky/breaks/electro: Equipe Animazion dj's

Kenny Knots, Londýňan původem z ostrova Montserrat, patří v současné době mezi nejaktivnější vokalisty britské reggae , dubové a digital roots scény.

Své začátky popisuje takto :"Bylo mi cca 15 a začínal jsem, jako tenkrát asi každej, jako DJ (toaster). Sound, kde jsem začal se jmenoval Bass Intruder. Jeden kámoš, Zaki, mi tehdy řekl: Si dobrej DJ, ale měl bys spíš zpívat. To byl ten okamžik, kdy jsem začal makat na textech a nedlouho poté jsem se setkal s Ribsem z Unity soundu."

Pár měsíců nato natočil "Watch How The People Dem Dancing" (1986, Unity Sounds), která se šest týdnů po vydání vyšplhala na 3. místo britských reggae hitparád a pár týdnů nato až na místo první. Hned ten samý rok si úspěch ještě jednou zopakoval - tentokrát se dostal na místo druhé s písničkou "Ring Up My Number".
V roce 1991 hudební karieru přerušil.Aby nakrmil svoje čtyři děti pracoval v bezpečnostní agentuře.Jak sám říká s hudbou v tomto období nikdy nepřestal a nakonec se k ní naplno vrátil : " Spal jsem, pak mi budík zvonil, abych vstal do práce...a já znovu usnul. Když sem se znovu probudil, věděl jsem, že se zas budu naplno věnovat muzice. Tenkrát mě ve snu navšívil Selassie. Ale ani během doby, kdy jsem „normálně“ pracoval jsem se hudby plně nevzdal. V roce 1995 jem na Westminster College nastoupil na tříletý kurz „zvukového inženýrství“.
Dnes spolupracuje například s Dougiem Wardopem (Conscious Sounds), Bush Chemists, The Dubateers, Zion Train nebo Mungo's Hi-Fi. Nevěnuje se ovšem pouze zpěvu, ale i produkci hudby na labelu Zeal Music Lab.

Kenny Knots udržuje ve svých textech neustále tempo s aktuálními problémy společnosti a dějstvím jak ve Velké Británii, tak ve světě.

"Krýt záda" budou Kennymu ve Štatlu dobře známí reggae dub veteráni Nattynational Rockers z pražského Roots 'n' Future soundsystemu a lokální support zajistí jamalové z Pawlač Zewls.
____________________________

na miste prodej beneficnich baget Food Not Bombs
http://jmz.ecn.cz/

a

Čajovna To-K

vstup do 22hod za 99,-
lineup:

reggae/dancehall stage:
21:00-23:30 Pawlač Zewls feat. MC Gandhi
23:30-00:00 Nattynational Rockers feat. Dr. Kary (special warmup)
00:00-01:30 Kenny Knots (UK) backed by NNR
01:30-??? Dr. Kary (selecta)

funky/electro/breaks stage:
21:00-???? Equipe Animazion djs & live guitar project

WODNYA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
REEFER --- 16:52:07 28.2.2010
goood
WODNYA --- 15:12:11 28.2.2010
REEFER: no tak ja myslim ze dobry, makalo to .]
REEFER --- 11:46:11 26.2.2010
vcera kenny zhusta nalozil, ceka vas super kalba, skoro bych jel taky :D