Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


www.a-f-t.wz.cz

Artfestival

Artfestival AFT je vznikající projekt  jehož cíli jsou propojit většinu míst s kulturním a výstavním provozem v Ústí nad Labem, přivést do této severočeské metropole něco ze současného mladého umění a zapojit do  dění v uměleckém provozu v uměleckém provozu veřejnost.

Během festivalu budou probíhat výstavy, performance ve veřejném prostopry, videoartové projekce a koncerty. Akce vyvrcholí ve středu 31.3. svobodně exhibičním večerem v klubu Apollo. V rámci tohoto večera si opravdu kdokoliv může přinést vystavit cokoli. A to bez nadsázky, věk, povolání, médium ani velikost díla nejsou nikterak omezeny. Během tohot večera vystoupí kapely: Vložte Kočku, Kazety a Hrající výtvarkáři.

AFT se uskuteční na těchto místech: Galerie NF, Galerie Vitrínky, Galerie 2P, Galerie Koridor, Galerie KVK, Hot Dog Gallery, Experimentální prostor Mumie, Max Café, Činoherní studio, Café Bárka, U leguána a další.

Svou účast na festivalu přislíbili tito umělci: Lucie Sceránková, Lubomír Typlt, Milan Cais, David Landa, Tereza Zochová,skupina SOFT, Karel Kunc a další studenti AVU (performance) a  svůj kurátorský experiment představí lidé z okruhu Galerie Závodník v Ostravě volného pražského uskupení Fřesh Flesh.

                                       


MOOI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.