Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


ROOOTIME 6.3.2010


Faval music circus Brno


 start 21:00   end:???


vstup do 22:00 70Kč po 22:00 90Kč


 


Závan tepla a jamaiskej pohody  vám připravíme na prvním letošním Rootimu. Poprvé se nám na Favále představí reggae-alternativní kapelka PROPAGANJA která přídě představit desku DAIMABAD.

Propaganja - zpočátku průchozí kapela, avšak na sklonku roku 2007  se ustálila sestava na současný stav osmi kusů. Členové tohoto uvolněného souboru, se sjížděj z celého okolí do Hrušovan u Brna, kde se nachází milá zkušebna... a v té zkušebně hraji a zkouší všechno možné, ale hlavně naše písně a balady, zkouší výdrž a možnosti svých i cizích nástrojů. A následky toho všeho můžete spatřit na vlastní oči, a slyšet na vlastní uši a kousek si případně i odnést. Už jenom proto, že je ich tolik, udělají hodně muziky .

Dalším hostem bude partička kluků ze Zlína Lion Movement kterých bude zpěvem doprovázet Mc WitchDocta + speciální host;)

DJská crew Lion Movement se začala pozvolna formovat někdy po přelomu dvou milénií. Kolem roku 2003 se rozhodli Headdy a Skre pionýrsky pořádat první akce ve svém rodném Zlíne, zaměřené čistě na rytmy v duchu reggae, dancehall, ska a dub. Zanedlouho po uspořádání několika málo akcí se k oběma připojil ještě třetí a poslední člen - Duppy. Společně tato trojka Skre, Headdy a Duppy odehrála radu večeru a zájem o akce pořádané pod jejich taktovkou neustále rostl. V tomto bezstarostném prenatálním veku se objevila také nová myšlenka, a sice nahradit dosavadní CD produkci  za černě vinylové placky a dát tak celému uskupení nový rozměr a jednotný název. Cesta od slov k činům trvala sice ještě nějaký ten pátek, ale protože odhodlání nechybělo, tak se rok 2005 stal rokem zrodu nové reggae DJs crew - Lion Movement. Za zmínku určitě stojí jejich spolupráce například s Mr.Mention, Cali P, GhetoYouth´s a dalšími.

Nositeli dobrých vibrací budou dozajista i  Dj AMMA a BamBam členové Boskovického Basssheriff.cz, a domácí Pawlač Zewls s Mc Ghándím, Dj Smoky a jako třešnička na dortu „rúča slovenská deva“  Dj Falujah (oneblood.sk) z svojí osobitou selekcí.

Samozřejmostí  je vege a vegan občerstvení,čajovna-bylinkárna Naturalis, dekorace, výbornej  zvuk a sluníčkoví lidé :)


TULO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NATURALLIAR --- 17:00:06 25.2.2010
cajk, prijdu ceknout. Minule (na Drum selekte) celkem prijemne prekvapili LM, povetsinou dobra selekce, ale na zaver me teda zarazili vyberem TOK - chi chi man (doufam, ze to byla nahoda plynouci z nevedomosti.)