Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.al-yaman.cz/

AL YAMAN CONCERT @FLEDA-BRNO
nedele 14.2.2010 od 20H

14.2.2010 uplyne přesně 20 let od otevření první provozovny Indies, tehdy ještě na ulici Milady Horákové v Brně. A právě tento den se bude konat v brněnském klubu Fléda oslava 20 LET od založení INDIES.

Protože 14.2.2010 je neděle, tak se brněnský klub Fléda otevře nezvykle brzy, již v 16:00, aby v rámci oslav od 17:00 začaly na hlavním podiu koncerty. Během večera představí Zdeněk Bína s Janem Urbancem svůj nový "acoustic project". Po něm bude následovat vynikající brněnská alternativní kapela Květy. Debutem Fonók vzbudila kapela DVA až nekritické nadšení. Na večírku představí nejen hity z tohoto úspěšného alba, ale i novinky z připravované druhé desky, jež má vyjít právě na podzim roku 2010. Závěrečný koncert na hlavním podiu bude patřit kapele Al-Yaman, jež zde navíc pokřtí své nové album Insanyya. Tento taneční koncert ale není to poslední, co budete moci na večírku slyšet. Kromě after party pak bude po celý večer na různých místech Flédy hrát akustické duo Beňa & Ptaszek.


Na oslavě se promítne i vinylový comeback, kde burza LP nebude jen vzpomínkou na časy vzniku Indies, ale bude také reflektovat stále vzrůstající oblibu tohoto formátu přehrávání hudby. Na after party pak můžete tančit pod vinylovou taktovkou breakbeatové DJ Miss B.

Každý návštěvník s platnou vstupenkou navíc dostane jedno CD z archívu INDIES dle svého výběru. (Seznam CD, které budou na místě na výběr zatím není znám, ale čím dříve přijdete, tím větší budete mít výběr. Zároveň ale nečekejte, že bude na výběr ze všech titulů.)

UZAKO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
UZAKO --- 14:35:28 9.2.2010
VISUAL: UZAKO