Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

33 uživatelů půjde

hledání


http://www.festivalfantazie.cz/ff

Největší setkání příznivců světů fantazie v ČR - fantastiky filmové, seriálové, literární, herní i jiné, zaměřené na sci-fi, fantasy a příbuzné žánry

Stargate, Star Trek, Star Wars, Pán prstenů, Harry Potter, Červený Trpaslík: to je pouze zlomek toho, co vás čeká na festivalu plném zábavy. Filmy, seriály, TV dokumenty, hry a turnaje všeho druhu, divadelní a šermířská představení, koncerty, soutěže, besedy, přednášky a mnoho dalšího. Festival fantazie (od roku 1996) má nejbohatší program ze všech obdobných akcí na světě! Přijeďte do Chotěboře strávit první prázdninový týden s fantazií a fantastikou a odvezte si spoustu nezapomenutelných a neopakovatelných zážitků. Přihlaste se na místě nebo předem s výhodami. Nečekejte a naplánujte si svou doslova FANTASTICKOU DOVOLENOU už teď!

ORGANIZATOR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ORGANIZATOR --- 11:20:26 21.6.2010
Hosté FF jsou mj. herci Rick Worthy (BSG, Heroes, CSI, ST, SG) a David Nykl (SGA, ...). Skladatel Petr Hapka. Výtvarník Lubomír Kupčík. Spisovatelé Juraj Červenák, Mirek Žamboch, Vláďa Šlechta, Petra Neomillnerová a nejméně dvě desítky dalších. Součástí FF je totiž 8.-11.7. 1. Slet autorů fantastiky s hromadnou autogramiádou. Články o FF sledujte ve speciálním vydání na Topzine.cz.
ORGANIZATOR --- 0:56:51 11.5.2010