Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

27 uživatelů půjde

hledání


http://www.pragoffest.cz

Největší pražské setkání příznivců světů fantazie v ČR - fantastiky literární, herní, seriálové, filmové i jiné - sci-fi, fantasy a příbuzné žánry

RPG, DDR, anime a manga, konzolové hry, velká herna deskovek, figurkových a karetních her, literární fantastika a fenomény jako Harry Potter, Star Trek a Star Wars: to je pouze zlomek toho, co vás čeká na festivalu plném zábavy. Filmy, seriály, TV dokumenty, hry a turnaje všeho druhu, soutěže, besedy, přednášky a mnoho dalšího. Pragocon (od roku 1997) nabírá druhý dech a představuje dosud nejbohatší program, rychlé občerstvení a nové služby. Přijeďte do Prahy strávit prodloužený víkend s fantazií a fantastikou a odvezte si spoustu nezapomenutelných a neopakovatelných zážitků. Přihlaste se na místě nebo předem s výhodami. Nečekejte a naplánujte si svůj doslova FANTASTICKÝ ZÁŽITEK už teď!

ORGANIZATOR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ORGANIZATOR --- 13:59:44 25.1.2011
Na PragoFFestu potkáte:
Autorky: Michaela Burdová, Karolina Francová, Sanča Fülle, Vilma Kadlečková/Klímová, Petra Neomillnerová, Julie Nováková, Jenny Nowak, Veronika Válková (Adam Andres), Františka Vrbenská.
Autoři: Martin D. Antonín, Otomar Dvořák, Štěpán Kopřiva, Jan Kotouč, Jan Kovanic, Leoš Kyša, Míla Linc, Leonard Medek, František Novotný, Jan Poláček, Josef Pecinovský, Jiří Procházka, Pavel Renčín, Vlado Ríša, Václav Semerád, Slávek Švachouček, Vlastislav Toman, Antonín Thurnwald, Zdeněk Žemlička.
Výtvarníci: Milan Fibiger, Tomáš Kučerovský, Lubomír Kupčík, Jana Šouflová, Karel Zeman.
Redaktoři: Boris Hokr, Jaroslav Jiran, Martin Stručovský, David P. Štefanovič, Martin Šust.
Překladatelé: Robert Pilch, Richard Podaný, Robert Tschorn.
Nakladatelé: Karel Petřík, Robert Pilch, Jiří Vlček.
A další.
SIRLOON --- 23:05:11 24.1.2011
MICHAEL: drzkovat umi kazdej...
ORGANIZATOR --- 9:01:07 12.1.2011
Kdyby to nebylo v mé režii, už by to nejspíš nebylo. V roce 2007 měl Pragocon 1300 účastníků, v roce 2009 jen 600, pod původním vedením. Protože většině účastníků přestala klesající úroveŇ Pragoconu stačit. A v roce 2010 to VF už nechtěl dělat. Klidně se ho zeptej.
Co takhle objektivně zhodnotit program, organizaci a služby? Nebo aspoň napsat, že to je škoda, protože tam tím pádem nebudeš propagovat prodávat knihy? Ovšem ne proto, že bys nemohl, to bys mohl, stačilo by se domluvit.
MICHAEL --- 13:19:56 4.1.2011
To vypadá, že je to i nadále v režii Vaška Pravdy.
Škoda.