Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


www.myspace.com/clubstyx

13 let Dread Beat Squad, Poison Apple dnb night s Beastem, Big Break Boutique a mnoho dalšího















Program ÚNOR 2010



po 1.2. FREE DJS WORK AREA - open space 4 new talents /free style/

út 2.2. PLAYZONE in da ST.YX - /united colors of music/

st 3.2. DOPE KILLAZ NIGHT - DJs: Dope Killaz crew & guest /drum&bass on 3 decks/

čt 4.2. VINYL.CZ NIGHT - DJs: Toner (lemirage.cz), Pauls.B (vinyl.cz) /breakbeat, drum&bass/

pá 5.2.BE POSITIVE TOUR (Shouttouts digital media group)- Live: Pozitivní Přínos & MC Polar, Beatbox show – guests: DJ Paasha, noDJ Marley MA /rap, hip hop/

so 6.2. WELCOME TO HELL!!! (hell.cz/styx) - Legendary night made by studio Hell - DJs: FouSage, Herrlch, Daffy, Spendlik&Sanctuary - fetish performance & latex projection /hard & dark ebm, elektrometal/

ne 7.2. NEDĚLEJ BIOGRAF /styxmedia pictureshow/



po 8.2. FREE DJS WORK AREA open space 4 new talents /free style/

út 9.2. PSY STYX - DJs: Psychadelic Tranceformers Company /psytrance/

st 10.2. CLUSTER IN DREADBEAT - DJ: Unknown aka Die (dread beat squad) /drum&bass/

čt 11.2. EXPECTATION - DJs: MCB (the progressive brothers), David Justián (deejayboy) /deep&dark progresive, trance/

pá 12.2. FEAR - DJs: Honey (Shadowbox), Tommi (Breakinfection), Syky (Breakinfection) /drum&bass/

so 13.2. POISON APPLE SPECIAL - DJs: Beast 67 (drumandbass.cz),Ozone (poisonapple.cz), KamCZa (stepforward.cz), Stantha (dnbfever.cz), TnO (tjdnb) & MC Was (cyberfire.cz) /darkstep, drum&bass, techstep/

ne 14.2. NEDĚLEJ BIOGRAF /styxmedia pictureshow/



po 15.2. FREE DJS WORK AREA open space 4 new talents /free style/

út 16.2. PLAYZONE in da ST.YX /united colors of music/

st 17.2. BASS BROS vol.1 - DJs: Neighbour, Wasquez, Blofeld, Kolik (bass bros) /dubstep, drum&bass, breakbeat/

čt 18.2. MY NAME IS TECHNO VOL. 7 - DJs: LamyCZ (idj.cz), Shimita (idj.cz) & special guest DJ @p /techno/

pá 19.2. DRUM AND P(H)UNK- DJs: Fuckero, Sirius, Funkin & MC Katrin /drum&bass/

so 20.2. BIG BREAK BOUTIQUE - DJs: Voita (breakbeat.cz), Toner (lemirage.cz), Pauls.B (vinyl.cz) /breakbeat/

ne 21.2. NEDĚLEJ BIOGRAF /styxmedia pictureshow/



po 22.2. FREE DJS WORK AREA open space 4 new talents /free style/

út 23.2. PSY STYX - DJs: Psychadelic Tranceformers Company /psytrance/

st 24.2. STONEDRAIDERZ ALPHABEAT - DJs: ahZ (stonedraiderz), PJ (interface), Bano (conspiracy), BoP, Mu:te (killa crew) /liquid, deep, drum&bass/

čt 25.2. WARPED IN TIME - DJs: Ironiq & Ignorant /electro, psytrance, ambient/

pá 26.2. PROSEX SOUND FORCE B-DAY EVENT - DJs: Spad, Šméla, Sherpa & guest /tekkno, drum&bass, acid/

so 27.2. LOST IN BASS B-DAY EDITION - 13 hard years of Dread Beat Squad, 13 sweet hours at the party – DJs: Unknown aka Die, Thomas Corotron, Idiot & more friends - special decoration, PS tournament, old skull atmosphere!! /drum&bass/

ne 28.2. NEDĚLEJ BIOGRAF /styxmedia pictureshow/



VSTUP FREE


LENKA0064
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.