Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

60 uživatelů půjde

hledání


http://www.crossclub.cz/program-detail/1089/

MAIN DNB STAGE Dirtyphoncs (2DJs + MC), Akira, Sayko, Beast67, Mersi, Dr Sme, TECHNO HARDCORE BREAKS CLOWNCORE STAGE (Freddy Frogs live (UK), Mikkim lDIRTYPHONICS (FR)
Jak je ve Francii zvykem, tato parta posouvá současný drumandbass opět o kousek dál. Nebojí se fuzí více stylů a přitom nemusíte mít strach, že si v nějaké chvíli budete moct vydechnout. Show, kterou předvedou současně dva DJové s jedním MC nám tento projekt představí v ČR poprvé. Obrázek, jak vypadá tahle parta na živo si udělejte s těchto videí...
http://www.youtube.com/user/Dirtyphonics#p/a/u/1/GKcR96O0HMI
http://www.youtube.com/user/Dirtyphonics#p/a/u/2/WmDI-8dzRJE
http://www.youtube.com/watch?v=KNwTQW-ByrI

AKIRA
Akira začínal s hraním v rodných Karlových Varech od roku 1998 se podílel významnou měrou na rozjezdu místního klubového dění. Za respektovanou osobnost české taneční scény neplatí jen na západě Čech, léta dřiny a zápalu do všeho drumandbassového mu přinesly uznání mezi junglisty v celých Čechách i u sousedů v zahraničí. Poté, co byl přijat do nejznámějšího dnb bookingu webu Shadowbox a jeho redakce v roce 2000, své desky a skillz předvádí na všech důležitých akcích a open-airech, jaké lze jen vzpomenout. Na událostech, jakými jsou např. Bush, Take Control, Cosmic Trip nebo Open Air Field, podpořil většinu nejznámějších es světové scény. Zahrál si po boku DJs jako Andy C, Friction, Zinc, Goldie, Adam F, Dillinja, Shy FX + Benny Page, Sub Focus, Ed Rush nebo Pendulum.
Nový level v Akirově kariéře nastartovalo spojení s shadowboxím kolegou Anakinem, se kterým už přes rok hrává v tandemu Deadly Viperz. Akira se tak nejen sám ale hlavně coby člen "zmijího dua" podíval několikrát za hranice republiky – na Slovensko a do Rakouska – s maximálním úspěchem. Jeho variabilní styl nezná hranic a zahrnuje všechny polohy od klidných zpívaných liquid funků, deep záležitostí, přes moderní taneční sound, techstep nebo neurofunk. Díky velké sbírce desek, kterou rozšiřuje i o hiphop a breaky, od něj můžete čekat kvalitní selekci s jasnou garancí 100% zábavy. Z oblíbených Akirových producentů jmenujme jména jako Klute, Marcus Intalex, Calibre, TC, Sub Focus, Noisia nebo State Of Mind.
Text bia: Shadowbox.cz
http://www.myspace.com/deadlyviperz

SAYKO
je jednou z takřka kultovních postav české d'n'b scény. Je jedním z nejdéle hrajících DJs u nás a stal se prakticky živoucí legendou Hraje už od roku 1992 a za tu dobu zahrál na stovkách akcí, od free akcí až po masovky s Kemalem, DJ Hype, LTJ Bukemem, Aphrodite, D-Bridge, Technical Itch či DieselBoy. Publikum si získal nejenom precizním mixováním, ale také obrovskou energií, která z jeho setů přímo srší a v neposlední řadě také originální muzikou, kterou hraje. Vládne krystalicky čistou mixovací technikou a zároveň je skvělým turntablistou. Jeho hlavní parketa je zatraceně tvrdý jungle, dává si ale i muzikální najazzlé kousky a nevynechává aní příbuzné styly jako breakbeat a hip hop. Podle mnohých je právě on nejlepším drum'n'bassovým djem v Čechách, což prokázal také například ve výborných setech s nej českou dnb djkou Katchou back to back, které je oba maximálně nakopávají a především lidi baví! Tím ale jeho aktivity nekončí. Společně s bubeníkem Pavlem Fajtem mel společný projekt Autopilote a v nu-metalové sestavě Hraczki stal nejen za gramofony, ale mohly jste ho slyšet i zpívat. Dale pak produkuje svou vlastni muziku a venuje se s oblibou remixum ...... Sayko je živel, který nemá v ČR obdoby!
http://www.sayko.org/

BEAST67
Aleš Rouček, alias dj Beast 67, začal svou djskou kariéru na přelomu let 1999 a 2000. Jeho prvního většího úspěchu se dočkal již v roce 2002, kdy se umístil na 2. místě česko-slovenské djské soutěže LivC DJ Champ. Poté následuje hraní téměř ve všech větších klubech v České republice. Postupem času tráví Beast 67 čím dál víc času nad trénováním techniky mixu a citu pro hudbu, kterého si všiml nejeden promotér drumandbassových akcí, a tak v roce 2004 získává rezidenturu na jedné z nejznámějších drumandbassových akcí Drumstation. Ve stejné době je mu nabídnuto první hraní v zahraničí.

Dneska se Beast 67 řadí mezi přední drumandbassové dje v Čechách. Je rezidentem nocí Drumstation a Vision v pražském klubu Cross a Drumandbass.cz Night v klubu Roxy. Pravidelně vystupuje v zahraničí, několikrát hrál v Anglii, Španělsku, Německu, Švýcarsku, Polsku, Slovensku a na většině známých českých nocí.

Tím ale aktivity Beasta 67 zdaleka nekončí. Bezesporu můžeme říct, že tahá za nejednu nitku českého drumandbassu. Je zakladatelem a šéfem největšího webu v ČR zabývajícím se drumandbassem – Drumandbass.cz, který zanedlouho oslaví osm let svého fungování. Pod hlavičkou Drumandbass.cz také založil booking, ve kterém najdete zvučná djská, ale i producentská jména. Kromě organizování několika pravidelných parties, vydává CD kompilaci české producentské tvorby Back In My Mind a v neposlední řadě pořádá první oficiální anketu Czech Drumandbass Awards.

DR SME + DJ MERSI
http://www.spontal.xf.cz/news.php
http://www.myspace.com/djbeast67

DOLNÍ TECHNO BREAKBEAT HARDCORE CLOWNCORE STAGE:

FREDDY FROGS live cc_UK
anglicky producent, ktery zaujima svym osobitym hudebnim stylem, ktery micha techno, jungle, breakbeat spolu se ska, tangem, hudbou z komedialnich serialu, proste vsim moznym.. Jeho produkce misty pripomina jeho znamejsiho kamarada Ed Coxe, i styl nazvany clowncore. Na konte ma 12 vydanych desek a je zadanym liveset djem po celem evropskem kontinentu.
web
http://www.myspace.com/freddyfrogshead
disco
http://www.frogsrecords.co.uk/downloads.html
video
http://www.frogsrecords.co.uk/index.html

MiKKiM live cc_CZ
Prazsky producent v jehoz tvorbe se michaji styly jako techno, breakbeat, jungle spolu se ska, reggae, dubem a punkem. Na ceske scene unikatni hudebni pocin, ktery ma svou vlastni tvar. Jeho liveset je energicky a tanecni a krome ceskych koncin s nim procestoval i hodne zemi v Evrope. Na svem konte ma 4 vydane vinyly a jedno CD.
http://www.mikkim.net.

DJ SERGUEI cc_FR
Francouzsky dj,jako jeden z prvnich pomahal jako clen soundsystemu Eat your bones rozjizdet freetekno scenu na zapadnim pobrezi Francie. Hraje jiz od roku 1994. Na party hraje hlavne hard core a po Evrope casto doprovazi jeho znamejsi kamarady jako Radium a Hellfish.
http://www.myspace.com/djserguei

Dj Vulcanik
http://www.myspace.com/djgenocid
Vas francouzsky pruvodce svetem hardteku a hardcoru.Zkusenostmi a lety provereny francouzsko - prazsky domorodec

Dj Billy Styx
Ambietni, breakcorovy a politicky nekompromisni zvukovy experimentator.
www.twilightzone.cz

vstup do 21:00 90,- / po 130,-

LORENZO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DAVELXR --- 17:41:54 18.2.2010
cyy voe koukam ze to bylo presne takovy jaky bych to cekal..skoda no..tak snad priste budu mit vetsi stesti :)
Z4IK --- 19:45:10 16.2.2010
FEFE: bit ci nebit :)
FEFE --- 19:40:22 16.2.2010
AKISAN: jj co ideon bude nebude?
FEFE --- 19:39:44 16.2.2010
Z4IK: ????
Z4IK --- 18:40:17 16.2.2010
FEFE: to je dobre o agresory tak asi stejne nikdo nestal:)))
AKISAN --- 18:38:35 16.2.2010
FEFE: lituj a to hodne.
FEFE --- 15:38:04 16.2.2010
kuwa a ja tam nebil :-(((
MIGUELE --- 12:01:23 16.2.2010
Nokia N95 stříbrná, v pátek po půlnoci na Dirtyphonics ztracená, kdyby čistě náhodou někomu spadla do omylem do klína tak POST plS.) THX. ))
zn. :hrozně omlácená a neprodejná.)
AKISAN --- 14:39:33 14.2.2010
EWYCSEK: moje řeč a kluci z Dirtyphonics byly spoky)))
EWYCSEK --- 21:05:13 13.2.2010
neskutečná nálož a řežba.. a atmo crossu tomu ještě dodalo. simply fantastic!
AKISAN --- 16:10:41 13.2.2010
omluvte me, ale celej ten mejdan musim zhodnotit takhle...KURVA MASAKR JAKO KRAAVA!!!! Big up lidem za ten mega kotel a atmo, massivni boost Dirtyphonics za ultra set a shoow a big up lorenzovi, beastovi a cross massive za to, ze to probehlo. Nezapomenutelny, dekuju.
MAJDUSH --- 11:33:34 13.2.2010
nejlepsi nejlepsi nejlepsi!!!!!!
LORENZO --- 20:54:34 3.2.2010
20:00 - 21:30 Dr Sme
21:30 - 23:30 Beast 67
23:30 - 01:00 Sayko
01:00 - 02:30 DIRTYPHONICS
02:30 - 04:00 Akira
04:00 - ??:?? Mersi
DAVELXR --- 12:16:52 2.2.2010
B4NAN: jaja
B4NAN --- 12:09:30 2.2.2010
DAVELXR: hlavne vsechy
DAVELXR --- 10:36:49 2.2.2010
AKISAN: no snad je sem nekdo dotahne na nakej festak :)