Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.lochec.cz

Festival zábavy bez hranic. Namíchali jsme pro vás kokteil, který vám zachutná už po prvním doušku a riginální program, co vám nedá vydechnout...


Brněnské Lochec
Festival zábavy bez hranicSobota 22. 5. 2010, areál koupaliště Riviéra - Brno Pisárky.


 


 


1. ročník brněnského Lochecu


Cílem festivalu je spojení lidí dobré vůle za zábavu a dobrou věc. Startujeme v 8.00 hod. nohejbalovým turnajem brněnských fanklubů, tedy zástupců různých sportovních odvětví. Hraje se o medaile a putovní pohár brněnského Lochecu. Dále sportovní zápolení a soutěže pro celou rodinu, v rámci celého dopoledního programu. 


 


Brněnské Lochec - Dobročinností pro VeletuProgram okořeníme špetkou dobročinnosti tam, kde to má smysl. Podpoříme brněnské SDRUŽENÍ VELETA, o.s. (dále jen Veleta), které provozuje Denní stacionář a Domov pro zdravotně postižené. Jako sponzorský dar předáme vedení Velety 100% finančních prostředků vydělaných nad rámec provozních nákladů festivalu.


 


 Brněnské Lochec - NEJ ze štatluVytvořte spolu s námi rovnou čtyři nová česká NEJ, které agentura DOBRÝ DEN, s.r.o. z Pelhřimova uzná a zapíše do Databanky českých rekordů a zároveň budou publikovány v nejbližším  vydání České knihy rekordů


 


1. české NEJ


Největší dres v ČR (335 m² - ustanovující český rekord). Ve spolupráci s Fan Klubem HC Komety Brno. "Blejskni" se u mega dresu s ostatními komeťáky a zazpívej si chorály, jako při zápase.


 


2. české NEJ


Protest proti násilí - H.A.J.Z.L.P.A.P.Í.R. B.I.T.V.A - 500 a více zůčastněných lidí (ustanovující český rekord)


Reakce na zvyšující se násilí ve sportu a v běžném životě vůbec. Tak protestujte s námi, proti všemu a všem, co patří do šaškecu.


 


3. české NEJ


Protest proti násilí - H.A.J.Z.L.P.A.P.Í.R. B.I.T.V.A - počet metrů použitého wc papíru (ustanovující český rekord) WC papír bude použit klienty brněnského Sdružení Veleta, o.s na tvorbu originálních papírových soch, které budou vydraženy v rámci programu 1. ročníku brněnského Lochecu. Výtěžek z dražby bude věnován opět Veletě.


 


4. české NEJ


Protest proti násilí - H.A.J.Z.L.P.A.P.Í.R. B.I.T.V.A - počet vydaných památečních certifikátů. (500 a více certifikátů je nový český rekord) Památeční certifikát pro spolutvůrce kuriozit. Pochlubte se originálním způsobem rodině, či přátelům. Pozor! Dalšími ročníky se rozrůstá i osobní "sbírka" certifikátů. Svojí registrací ZDE se přímo podílíte na realizaci českých NEJ.


 


 Brněnské Lochec - Live Groups ShowVíte jaké máme ve "štatlu" kapely a jiné hudební projekty? Příjďte se podívat, poslechnout a zatrsat. Hlavní hvězda již nyní v jednání jsou ALL X

 Brněnské Lochec - Open WorkshopMyslíte, že máte co ukázat veřejnosti? Chcete návštěvníkům festivalu prezentovat svoji brněnskou činnost, firmu, klub? Štvou Vás vysoké poplatky za nájmy a podobně? Kontaktujte nás ZDE


 


 Brněnské Lochec - After Lochec PartyÚderem 21. hodiny startuje v brněnském klubu FAVÁL  (cca 300 m od Riviéry, součást areálu TJ Favorit Brno) AFTER LOCHEC PARTY - dvě stage, míchané drinky, soutěže o pohodové ceny.


 


Pokud jste fanoušci tradičního STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS a přejete si vidět ohňostroj na brněnské přehradě, který proběhne taktéž v sobotu 22. 5. 2010, máme pro Vás dobré zprávy. Odpolední program Lochecu končí ve 20. hodin. Produkce od FLASH BARRANDOV SFX Česká republika začíná ve 22. 30 hod. a končí cca ve 23. hod.


 


Zpátky k Lochecu. Hlavní program na Favále (AFTER LOCHEC PARTY) začíná přesně o půlnoci, takže máte na přesun z přehrady celou hodinu. Pozor! Vstupenka z festivalu platí i pro AFTER LOCHEC PARTY a má hodnotu jednoho nealko, nebo alko nápoje zdarma. Zůčastněte se "našlapané" MUSIC LOCHEC SESSION, která skončí s ranním kuropěním.


 


Lochec - After Lochec Party


 Lochec - Favál


  


Podtrženo, sečteno. Máme pro Vás horký tip na příjemně strávený jarní sobotní den, ať už společně s rodinou, přáteli, nebo jen tak single. Užijte si bohatý a neotřelý program a přispějte na dobrou věc. Těšíme se na Vás na 1. ročníku Brněnského Lochecu. Lochecu zdar! Váš Lochec teamHELEBRAND
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.