Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.myspace.com/latexparty

Nese název Latex a její koncept je určený všem, které už ubíjí šeď a nuda běžných party.

Nese název Latex a její koncept je určený všem, které už ubíjí šeď a nuda běžných party. Očekávejte něco neočekávaného, nového a svěžího. Místo konání této Queercore nite je klub Friends, ( Bartolomějská 11, Praha 1) jak už jeho název napovídá je friendly, mimojiné také gay friendly a vítáni jsou naprosto všichni milovníci kvalitní hudby. Tato noc by ovšem ráda spojila oba dva „světy“ bez jakýchkoliv rozdílů.
Na prvním díle této party se představí Acustic terrorist v new-wave-electro setu, nadějný projekt a dj u nás známý už řadu let. Dále Myclick aka dj Face, oblíbený pražský dj pro tentokrát vytáhne své electro-disko lahůdky. Mezi vystoupivšími bude také Felix, ostřílený elektrikář, kterého není nutno představovat a partu uzavírá Wwera, promotérka této akce se svým notebookem, která si přichystala svěží nu-rave-italodisco pecky, které vás zaručeně zvednou ze židlí.
Můžete očekávat více než pestré sexy latex barevné dekorace a spoustu dalších „vychytávek“. Pro představu aktuální top ten učinkujících.
Takže si nenechte ujít první díl, který je připraven na 9. května, klub Friends se nachází v centru Prahy, v ulici Bartolomějská 11, Praha 1. Pokud přijdete se škraboškou, vstup do 23 hod je zdarma, ale i bez ní je cena přívětivá a to 80 Kč.

WWERA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.